Ar gali gauti nedarbo socialinio draudimo išmoką ką tik studijas baigęs ir darbo biržoje užsiregistravęs studentas?
Jeigu neturėjote darbo santykių bent 18 mėnesių, o tik baigėte mokslus, nedarbo socialinio draudimo išmoka Jums nepriklauso, nes neturite sukaupęs reikiamo nedarbo draudimo stažo. Atkreiptinas dėmesys, kad nuo 2012 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujos redakcijos Piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymui, d...
Daugiau atsakymų
Savanorių veikla 

Jaunimui, neturinčiam darbo patirties, savanorystė gali būti puikus būdas įgytiugdyti darbo patirties, patobulinti bendrąsias kompetencijas, susikurti bendraminčių ratą, užmezgti naudingus ryšius, praplėsti pasaulėžiūrą.


 

Naudinga informacija apie savanorystę:
Kauno Jaunimo darbo centras – Europos savanorių tarnybos savanorius priimanti organizacija

 Kauno Jaunimo darbo centre nuo 2006 m. dirba Europos Sąjungos (ES) programos „Veiklus jaunimas“ Europos savanorių tarnybos savanoriai iš įvairių ES šalių.

Prie Jaunimo darbo centro veiklos jau prisidėjo savanoriai iš Ispanijos, Vengrijos, Prancūzijos, Austrijos, Armėnijos, Vokietijos ir Rumunijos.

Savanoriai jaunimo daro centre moksleiviams ir studentams pasakoja apie savanorystės galimybes Europoje, organizuoja teminius užsiėmimus apie gyvenimą, kultūrą ir šventes užsienio šalyse, veda „Kalbų klubus“ centro lankytojams, teikia individualias konsultacijas gyvenimo aprašymo, motyvacinio laiško rengimo klausimais.

  • Jaunimo darbo centre savanorišką veiklą pradėjo du Europos savanorių tarnybos (EST) projekto dalyviai – italė Emanuela Sanna ir prancūzas Julien Beltoise. Savanoriai Lietuvoje svečiuojasi pirmą kartą. Emanuela ir Julien savanoriaus 8 mėnesius. Per šį laikotarpį jauni žmonės tikisi iš arti pažinti jaunimo nedarbo priežastis, sužinoti apie įsidarbinimo galimybes, taip pat pažinti mūsų šalį bei kultūrą, tradicijas ir papročius.

Kauno jaunimo darbo centro savanoriai Emanuela ir Julien

  • Jaunimo darbo centro lankytojams savanoriai pristatys Europos savanorių tarnybos projektą, kurio pagrindinis tikslas – ugdyti dalyvių pilietiškumą, solidarumo jausmą, skatinti kitų kulrūrų pažinimą, stiprinti tarpusavio supratimą ir toleranciją. Norintys susipažinti su savanoriais yra kviečiami apsilankyti Kauno jaunimo darbo centre.


 Kauno jaunimo darbo centro savanoriai Emanuela ir Julien 

ES programa „Erasmus+“ ir Europos savanorių tarnyba 

Apie ES programa „Erasmus+ plačiau. Programą Lietuvoje įgyvendina Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra.

Apie Europos savanorių tarnyba (EST) plačiau. Projektą Lietuvoje įgyvendina  Jaunimo savanoriškos veiklos centras „Deineta“ .

 


Informacija atnaujinta: 2017.11.30 16:37