Su diplomu – pakeliui į darbo rinką
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2016 m. rugpjūčio 9 d.
Kategorija: Darbo rinkos

 

Šalies jaunimo darbo centruose prasideda renginių ciklas – „Nuo diplomo iki darbo sutarties“. Jau tradiciniu tapusi akcija absolventams kasmet vis daugiau sulaukia jų dėmesio – pernai dalyvavo per 7 tūkst. jaunuolių. Akcijoje, kuria siekiama greičiau ir sklandžiau integruoti jaunimą į darbo rinką, kviečiami ir tolesnių studijų nepasirinkę abiturientai.

Liepos – rugpjūčio mėnesiais vyksiančiuose renginiuose gali dalyvauti visi, kuriems aktualu sėkmingai įsidarbinti, savanoriauti, kurti verslą arba geriau pažinti save!

Kasmet jaunimo darbo centrai suvienija jėgas su socialiniais partneriais, įmonių vadovais ir personalo atrankos specialistais, siekdami išsiaiškinti darbdavių ir absolventų lūkesčius. Pernai akcijos renginiuose dalyvavo per 200 socialinių partnerių ir daugiau nei 150 darbdavių.

Šiemet atsižvelgiant į besikeičiančią darbo rinką jaunuoliams bus pristatytos skaitmeninio verslo kūrimo galimybės, organizuojamos darbuotojų atrankos, suteikiama informacija apie savanoriavimą Lietuvoje ir Europoje ir stažuotes užsienyje.

Pernai suorganizavę daugiau nei 500 renginių, šalies jaunimo darbo centrų darbuotojai šiemet sieks dar labiau sudominti jaunuolius. Jie sužinos, kaip hobi paversti verslu, išeiti iš komforto zonos ir mesti sau iššūkį bei kaip  sėkmingai adaptuotis naujoje darbovietėje.

Akcijos metu absolventai ir abiturientai yra kviečiami ne tik dalyvauti organizuojamuose renginiuose, bet ir užsukti į jaunimo darbo centrus individualiai konsultuotis apie karjeros planavimą bei darbo paiešką.

Specialiai šiai akcijai Utenos JDC sukūrė interneto svetainę „Nuo diplomo iki darbo sutarties“. Čia absolventai ir abiturientai ras aktualią informaciją karjeros klausimais.

2015 m. akcijos „Nuo diplomo iki darbo sutarties“ akimirkos.
absolventai

2016 m. liepos 1 d. Lietuvoje jaunimo iki 29 m. nedarbo lygis sudarė 4,2 proc.

Iš visų jaunuolių, registruotų Darbo biržoje, buvo 618 abiturientų ir 1,3 tūkst. absolventų. Daugiausiai registravosi teisės, veterinarinės medicinos, viešojo administravimo, bendrosios praktikos slaugos ir socialinio darbo absolventai.

 

Mieli absolventai ir abiturientai, kviečiame aktyviai dalyvauti akcijoje!

Daugiau informacijos apie renginius www.ldb.lt/jaunimui 

Renginių nuotraukos – Jaunimo darbo centro „Facebook“ puslapyje. 

 

Renginių akcijai įpusėjus, skelbiame rezultatus:

 

Rezultatai

 

Lietuvos darbo biržos Komunikacijos skyrius, tel. (8 5) 236 0799.

 

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas