Projektai jaunimui

 Šios dienos renginiai

Šiandien renginių nėra.

 Sėkmės istorijos herojus

Egidijaus Eikevičiaus iš Šakių rajono kelias iki virėjo darbo puikiame restorane buvo gan ilgas ir akmenuotas, visokiais klupimais ženklintas, tačiau vaikino istorija įrodo, kad kiekvienas gali pasiekti savo tikslus, jei tik labai stengiasi ir nori nelikti toje pačioje vietoje. Tuomet Darbo biržos finansinė ir specialistų profesionali pagalba gali suteikti galimybes keisti gyvenimą ir viską pradėti iš naujo.

 Naujienos

Balandžio 13–14 dienomis Marijampolė virto jaunųjų šalies verslininkų sostine – čia jau trečią kartą vyko mokomųjų mokinių bendrovių mugė, kuri subūrė daugiau nei trisdešimt jaunųjų verslininkų komandų iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Alytaus, Vilkaviškio, Lazdijų ir kitų Lietuvos miestų.
Lietuvoje antrą kartą įgyvendinama eksporto lyderių programa „Sparnai“, skirta pritraukti ir išlaikyti šalies talentus. Programą vykdanti „Versli Lietuva“ tikisi, kad ne mažiau nei pusė programos dalyvių sugrįš dirbti į Lietuvą po studijų užsienyje, o per dvejus programos metus 24 dalyviai ženkliai prisidės prie Lietuvos eksporto konkurencingumo didinimo.
Parengta apžvalga „Jaunimo situacija darbo rinkoje 2017 metais“, kurioje analizuojami Lietuvos darbo biržos duomenys apie jaunimo užimtumą. Apžvalgoje pateikiama, kiek praėjusiais metais 16–29 metų amžiaus jaunuolių įdarbinta, kiek jų gavo paramą įsitvirtinti darbo rinkoje, įgyti darbo įgūdžius ir kvalifikaciją, kokį išsilavinimą turintiems buvo sudėtingiausia rasti darbą. Šiais metais pirmąsyk matuotas jaunimo integracijos į darbo rinką efektyvumas.