Projektai jaunimui

 Šios dienos renginiai

Šiandien renginių nėra.

 Sėkmės istorijos herojus

Martynas
Žingeidaus ir savo tikslo siekiančio Martyno Jucio iš Skuodo istorija yra puikus pavyzdys manantiems, jog perspektyvų ir gerai apmokamą darbą Lietuvoje rasti – sudėtinga. Martynas kreipėsi į darbo biržą turėdamas konkretų tikslą – mokytis ir tobulinti jau įgytas taikomosios informatikos žinias.

 Naujienos

Jaunimo užimtumas – viena opiausių darbo rinkos problemų visame pasaulyje, taip pat ir Europos Sąjungoje. Tyrimai rodo, kad jaunimo nedarbas gali padaryti neigiamą ilgalaikį poveikį – didėja rizika ateityje neturėti darbo, gauti mažesnes pajamas, taip pat gresia žmogiškojo kapitalo praradimas, skurdas „paveldimas“, neturint finansinių garantijų sudėtinga kurti šeimą, išlaikyti socialinius ryšius. Todėl aktyvi kova su jaunimo nedarbu yra vienas iš Europos Sąjungos prioritetų.
„Žmonių išnaudojimas“, „neįstojus gal ir gerai“, „santaupų deginimas“, „laiko gaišimas“, - tokie ir panašūs stereotipai vis dar gajūs kalbant apie savanorystę kaip asmenybės ugdymo ir karjeros planavimo būdą. Kiek juose tiesos?
Jaunimo garantijų projektas „Atrask save“ siūlo didelę paslaugų įvairovę visiems darbo, mokymosi ir praktikos galimybių ieškantiems jauniems žmonėms, tiek užsiregistravusiems, tiek neužsiregistravusiems darbo biržoje.