Projektai jaunimui

 Šios dienos renginiai

 Sėkmės istorijos herojus

Aistės iš Šakių istorija įrodo, kad sėkmė visada ištinka tuos, kurie jai aktyviai ruošiasi. Pasakojimą galima pradėti nuo to, kad ankščiau apsisprendimo kryžkelėje atsidūręs Aistės vyras Andrius pirmasis užsiregistravo Darbo biržoje, čia sužinojo apie savarankiško užimtumo rėmimo priemonę, o gavęs subsidiją, įkūrė medžio dirbinių dirbtuves. Aistė tuo metu augino dukrą ir ketino užsiimti individualia siuvimo veikla. Nors mergina siūti anksti išmoko iš savo mamos, Šakiuose žinomos siuvimo meistrės, meilė siuvimui ir siuvinėjimui, kaip teigia ji pati, atsirado tik gimus dukrelei, kai jauna šeima po studijų Kaune įsikūrė jaukiame Lekėčių miestelyje.

 Naujienos

Balandžio 13–14 dienomis Marijampolė virto jaunųjų šalies verslininkų sostine – čia jau trečią kartą vyko mokomųjų mokinių bendrovių mugė, kuri subūrė daugiau nei trisdešimt jaunųjų verslininkų komandų iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Alytaus, Vilkaviškio, Lazdijų ir kitų Lietuvos miestų.
Lietuvoje antrą kartą įgyvendinama eksporto lyderių programa „Sparnai“, skirta pritraukti ir išlaikyti šalies talentus. Programą vykdanti „Versli Lietuva“ tikisi, kad ne mažiau nei pusė programos dalyvių sugrįš dirbti į Lietuvą po studijų užsienyje, o per dvejus programos metus 24 dalyviai ženkliai prisidės prie Lietuvos eksporto konkurencingumo didinimo.
Parengta apžvalga „Jaunimo situacija darbo rinkoje 2017 metais“, kurioje analizuojami Lietuvos darbo biržos duomenys apie jaunimo užimtumą. Apžvalgoje pateikiama, kiek praėjusiais metais 16–29 metų amžiaus jaunuolių įdarbinta, kiek jų gavo paramą įsitvirtinti darbo rinkoje, įgyti darbo įgūdžius ir kvalifikaciją, kokį išsilavinimą turintiems buvo sudėtingiausia rasti darbą. Šiais metais pirmąsyk matuotas jaunimo integracijos į darbo rinką efektyvumas.