Projektai jaunimui

 Šios dienos renginiai

 Sėkmės istorijos herojus

Malvinai Šiaudvytytei iš Šilalės dalyvavimas projekte „Atrask save“ padėjo apsispręsti dėl savo ateities. Mergina užsiėmimuose išmoko daug reikalingų dalykų: prisistatyti darbdaviui, pagilino savęs pažinimo žinias, diskutavo, koks turėtų būti asmeninis indėlis į savo gerovės kūrimą ir aktyvų visuomeninį gyvenimą.

 Naujienos

Ketvirtą kartą parodų centre „Litexpo“ tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2018“ vasario 8–10 d. veikė Jaunimo darbo centro stendas, kuris kvietė jaunuolius nebijoti iššūkių, ieškoti savęs ir išnaudoti visas užimtumo galimybes. Per tris dienas mobilų Jaunimo darbo centrą aplankė daugiau nei 200 studentų ir beveik 800 moksleivių iš visos šalies.
Vilniuje, parodų centre „Litexpo“, vasario 8–10 d. vyksiančioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2018“ veiks Jaunimo darbo centro stendas, kuris kvies jaunuolius nebijoti iššūkių, ieškoti savęs ir išnaudoti visas užimtumo galimybes.
Šiuolaikiškos informacinių technologijų (IT) profesijos tarp nedirbančių ir nesimokančių žmonių tampa vis populiaresnės – per metus daugiau nei dvigubai išaugo intensyvius mokymus baigusių ir savo karjerą siejančių su IT skaičius. 2017 m. 664 registruoti darbo ieškantys asmenys, kurie pasirinko tinklalapių kūrimo, „Web Design“, „Java“ ar PHP programavimą, „Autocad“ projektavimo programas ir kurių profesinį mokymą finansavo Lietuvos darbo birža.