Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijos
Bendradarbiavimas
Klientų priėmimo laikas
Atviro informavimo sistema
Dokumentai
Aptarnavimas vieno langelio principu
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Utenos teritorinė darbo birža tapo Užimtumo tarnybos dalimi
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2018 m. spalio 1 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Spalio 1 d. Lietuvos darbo birža kartu su dešimt teritorinių darbo biržų (tarp kurių ir Utenos teritorinė darbo birža) tapo vienu juridiniu vienetu – Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Optimizavus įstaigos valdymo procesus ir perskirsčius žmogiškuosius resursus, tiesiogiai dirbti su ieškančiaisiais darbo ir darbdaviais pradeda daugiau specialistų.

Įvykdyta reorganizacija apima ne tik struktūrinius, su klientų aptarnavimu susijusius pokyčius, bet ir organizacijos vardo bei identiteto keitimą. Naujas organizacijos pavadinimas nusako platesnę organizacijos veiklą – teikiamos ne tik konsultavimo ir tarpininkavimo įdarbinant, bet ir užimtumo rėmimo paslaugos, orientuojamasi į žmogaus užimtumą ir tobulėjimą.

Užimtumo tarnybos logotipe vaizduojamas dviejų žmonių – Užimtumo tarnybos konsultanto ir kliento – rankos paspaudimas, kuris atspindi abipusį supratimą ir ryšį, panaikina ribą tarp žmogaus ir organizacijos. Linijine grafika kuriamas solidumo, patikimumo jausmas, neužpildytu simboliu – lengvumo, profesionalumo įspūdis, pasirinkta šviesi ir šiuolaikiška spalvinė paletė.

Užimtumo tarnybą sudaro 7 departamentai – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio klientų aptarnavimo departamentai, taip pat Darbo rinkos ir užimtumo politikos įgyvendinimo departamentas bei Finansų, teisės ir pirkimų departamentas. Paslaugos darbo ieškantiems asmenims ir darbdaviams prieinamos visoje Lietuvoje.

Norime atkreipti dėmesį, kad darbo ieškantys asmenys bei darbdaviai ir toliau turėtų kreiptis į specialistą, su kuriuo bendravo iki reorganizacijos.

Plačiau:

Šalyje pradeda veikti Užimtumo tarnyba

Užimtumo tarnybos struktūra nuo spalio 1 d.

 

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas