Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
ESF projektų valdymas
Kontaktai
ESF projektai
ESF projektų rezultatai
Įgyvendinti ESF projektai
EGF parama
Kontaktai 

Veiklos sritis

Vardas, pavardė

Telefonas

El. paštas

Projektas "Atrask save"

Koordinatorius Šiaulių sk.

Simona Lunskienė

(8 41) 502 824

+370 659 63941

Simona.Lunskiene@ldb.lt  

Koordinatorius Šiaulių sk.

Greta Kiverytė

(8 41) 502 824 

+370 659 64366

Greta.Kiveryte@ldb.lt    

Koordinatorius Šiaulių sk.

Živilė Žostautienė

(8 41) 430 962

+370 659 64381

Zivile.Zostautiene@ldb.lt    

Koordinatorius Radviliškio sk.

 

Germantė Jucevičiūtė-Kluczynska

 

(8 422) 50 122

+370 659 63948

 

Germante.Juceviciute-Kluczynska@ldb.lt

 

Koordinatorius Pakruojo sk.

Živilė Nemeikštytė

(8 421) 52 350

+370 659 63955

Zivile.Nemeikstyte@db.lt 

Koordinatorius Joniškio sk.

Laurita Marijauskienė

(8 426) 61 099

+370 659 63979

Laurita.Marijauskiene@ldb.lt 

Koordinatorius Kelmės sk.

Viktorija Jarašė

(8 427) 54 274

+370 659 63959

Viktorija.Jarase@ldb.lt

Koordinatorius Akmenės sk.

Vaiva Povilaitienė

(8 425) 56 906

+370 659 64365

Vaiva.Povilaitiene@ldb.lt   

Asmuo, atsakingas už finansinę apskaitą

Regina Karaveckienė

(8 41) 502 846           

Regina.Karaveckiene@ldb.lt

Asmuo, atsakingas už projekto veiklų įgyvendinimą

Janina Šiaulienė

 (8 41) 502 827

+370 686 66117

 Janina.Siauliene@ldb.lt

Asmuo, atsakingas už neformalaus švietimo įgyvendinimą ir administravimą

 

Vitalija Liubavičienė

 

(8 41) 502 839

 

Vitalija.Libavičiene@ldb.lt

 

       

Projektas "Pagalba neįgaliesiems"

Asmuo, atsakingas už projekto administravimą

Violeta Glinskienė

(8 41) 399 927

Violeta.Glinskiene@ldb.lt   

Asmuo, atsakingas už projekto apskaitą

Kristina Gutauskienė

(8 41) 502 815

Kristina.Gutauskiene@ldb.lt  

Asmuo, atsakingas už projekto veiklų vykdymą

Vitalija Liubavičienė

(8 41) 502 839

Vitalija.Liubaviciene@ldb.lt   

 

Projektas "Naujas startas"

Asmuo, atsakingas už projekto administravimą

Vitalija Liubavičienė

(8 41) 502 839

Vitalija.Libaviciene@ldb.lt  

Asmuo, atsakingas už projekto apskaitą

Aušra Mačerinskaitė

(8 41) 502 848

Ausra.Macerinskaite@ldb.lt  

Projekto koordinatorius

Neimantė Gustaitė

(8 41) 420 672

Neimante.Gustaite@ldb.lt
 

  

Projektas "Pasinaudok galimybe"

Asmuo, atsakingas už projekto administravimą

Vitalija Liubavičienė

(8 41) 502 839

Vitalija.Libaviciene@ldb.lt  

Asmuo, atsakingas už projekto apskaitą

Birutė Venskuvienė

(8 41) 502 847

Birute.Venskuviene@db.lt  

 

Projektas "TAPK – Tavo ateities perspektyvų kūrimas“

Asmuo, atsakingas už projekto administravimą

Aiva Freimonienė

(8 41) 502 839

Aiva.Freimoniene@ldb.lt

Asmuo, atsakingas už projekto apskaitą

Alma Aleknavičiūtė

(8 41) 502 847

Alma.Aleknaviciute@ldb.lt

 

Projektas „Profesinė reabilitacija“

Asmuo, atsakingas už projekto administravimą

Violeta Glinskienė

(8 41) 399 927

Violeta.Glinskiene@ldb.lt   

Asmuo, atsakingas už projekto apskaitą

Kristina Gutauskienė

(8 41) 502 815

Kristina.Gutauskiene@ldb.lt  

Asmuo, atsakingas už projekto veiklų vykdymą

Vitalija Liubavičienė

(8 41) 502 839

Vitalija.Liubaviciene@ldb.lt   


Informacija atnaujinta: 2018.07.23 09:03