Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Klientų priėmimo laikas
Jaunimo darbo centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Paskatinimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Darbo ieškančių asmenų verslumas
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. rugpjūčio 31 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Jau septyni jaunuoliai iki 29 metų, nepabūgę rizikuoti, 2017 m. įsisteigė sau darbo vietas ir dirba savarankiškai, o dar devyni yra pradėję savo įmonių kūrimo procedūras. Darbo biržos padedami 2015-2017 m. 26 verslaus jaunimo atstovai pradėjo verslą ir susikūrė sau darbo vietas, taip patys užsitikrindami ne tik pajamų šaltinį, bet ir galimybę realizuoti save.

Sėkmės istorijos:

 

Arūnė Kyšlienė baigusi universitetą užsiregistravo Šiaulių teritorinės darbo biržos Šiaulių skyriuje. Po metų darbo paieškos pagal specialybę, darbo biržos specialistė pasiūlė pasinaudoti Savarankiško užimtumo rėmimo priemone. Gavusi išsamią informaciją apie šios priemonės įgyvendinimą bedarbė nusprendė rašyti paraišką ir kurti darbo vietą sau. 2016 m. spalio mėn. Arūnė įsteigė mažąją bendriją "Nr. vienas". Keletą mėnesių truko įrangos įsigijimo procesas, bet 2017 m. kovo 10 dieną buvo įsteigta grožio terapijos ir sveikatingumo paslaugų administratoriaus darbo vieta. Su nauja Megasun „Hurricane“ soliariumo įranga jaunoji verslininkė teikia deginimosi paslaugas klientams. Arūnės teigimu, jos teikiamos paslaugos žymiai pralenkia konkurentus, nes su darbo biržos pagalba buvo galima įsigyti naują, išskirtinį, kokybišką įrengimą, kurių Lietuvoje tik keletas.

 

 

 

Radviliškyje gyvenanti Adelė Dagytė šiais metais įsteigė MB „Adelė Dagytė“. Pasinaudojusi Savarankiško užimtumo rėmimo priemonės teikiama finansine pagalba, įsisteigė juvelyrinių dirbinių dizainerio darbo vietą sau ir sėkmingai vykdo veiklą.
Adelė sako: „Pirmiausia noriu padėkoti ir pasidžiaugti darbo biržos darbuotojomis, kurios mane motyvavo rašyti šį projektą ir padėjo jį rengti. Projekto dėka atsivėrė platesnės galimybės juvelyrinių gaminių kūrimui bei gamybai. Profesionaliai įrengta juvelyro darbo vieta padeda išsaugoti dirbančiojo sveikatą, apsaugo nuo kenksmingų medžiagų poveikio ir yra puiki prevencija tausojant fizines jėgas. Daugiau jėgų lieka kūrybiniam procesui, kas ir sudaro 50 procentų juvelyro darbo sėkmės. Be valstybės paramos tokių galimybių artimiausius penkerius metus neturėčiau. Labai džiaugiuosi šia parama, dabar galiu plėtoti savo kaip kūrėjos veiklą Lietuvoje ir pasinaudoti atsiveriančiomis tarptautinės erdvės suteikiamomis galimybėmis.
Tikiu, kad ateityje, plėtodama savo verslą, įsteigsiu naujų darbo vietų. Jau dabar konsultuoju besidominčius tokia valstybės parama, motyvuoju išdrįsti įgyvendinti svajones, rizikuoti ir laimėti.“ 

 

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas