Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Klientų priėmimo laikas
Jaunimo darbo centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Paskatinimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Jaunimo garantijų turas „Sužinok, kad gali“ Pakruojyje
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. kovo 15 d.
Kategorija: Darbo rinkos
 

 

Jaunimo garantijų turas „Sužinok, kad gali“ kovo 14 dieną atvyko ir į Pakruojį. Pakruojo atviro jaunimo centro erdvėse šurmuliavo jaunimas, pasirengęs aktyviai diskutuoti apie savo svajones ir sau keliamus tikslus.

Jaunimo darbo centro vyriausioji specialistė Edita Šapokienė susirinkusiems pristatė jaunimo garantijų iniciatyvos tikslus, pagrindinius žingsnius, siekiant didinti jaunų asmenų įdarbinimą, suteikiant galimybę tapti kvalifikuotu darbuotoju. Jaunimas buvo informuotas bei paskatintas domėtis Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo galimybėmis, realizuoti save įvairiuose projektuose ar savanoriškoje veikloje. ESF projekto „Atrask save„ koordinatorė Dovilė Pašakinskienė susirinkusius supažindino  šiuo metu vykdomo projekto veiklomis.

Siekiant sukurti artimesnį ryšį tarp dalyvių, renginių metu vyko apvaliojo rato diskusija, kurią pradėjo VšĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“ psichologė, mokymų vadovė Viktorija. Diskusijų metu jaunuoliai kartu bendraudami bei bendradarbiaudami kėlė sau esminius tikslus netolimai ateičiai, gilinosi į bendrai ar individualiai turimų problemų sprendimo būdus bei įvairias alternatyvas, ieškojo atsakymų į jiems rūpimus klausimus.

Nuotr. VšĮ "Projektų valdymo ir mokymo centras" psichologė, mokymų vadovė Viktorija

 

Susitikimą tęsė  protų kovos žaidimas „Ar esi interneto guru?“, kurį vedė Marijampolės Jaunimo užimtumo skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Barkauskienė. Protų kovos metu jaunuoliai galėjo įvertinti savo informacinių technologijų žinias, komandos nugalėtojos buvo gausiai apdovanotos.

Nuotr. Protų mūšis "Ar esi interneto guru?" ir jo vedėja Loreta Barkauskienė

 

Nuotr. Protų mūšio "Ar esi interneto guru?" dalyviai ir jo vedėja Loreta Barkauskienė

Lietuvos pramoninkų konfederacija organizavo  vizitą UAB “Kalpokų ūkis“. Jaunuoliai galėjo susipažinti ne tik su darbo sąlygomis, bet ir iš pirmų lūpų išgirsti, kokių specialistų poreikis vyrauja žemės ūkio įmonėje.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas