Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Klientų priėmimo laikas
Jaunimo darbo centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Paskatinimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Jaunimo darbo centrai – aktyvūs „Karjeros dienų“ dalyviai
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. kovo 10 d.
Kategorija: Darbo rinkos
 

Kovo 7 d. Šiaulių universiteto Komunikacijos, rinkodaros ir neakademinės veiklos tarnyba kartu su partneriais studentus pakvietė į savo tradicinį renginį „Karjeros ir kontaktų“ mugė. Šio renginio tikslas – padėti studentams susirasti būsimas darbo ar praktikos vietas.

Šių metų „Karjeros ir kontaktų“ mugėje dalyvavo 22 Šiaulių miesto įmonės ir įstaigos.

Šioje mugėje dalyvavo ir Šiaulių Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja Jolanta Bagdonavičienė ir EURES vyriausioji specialistė Renata Steponaitienė. „Karjeros ir kontaktų“ mugėje Šiaulių universitete apsilankė ir Šiaulių universitete studijuojantys užsienio šalių, taip pat kitų Šiaulių aukštųjų mokyklų studentai.

Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja teikė informaciją apie Jaunimo darbo centro paslaugas, darbo biržos organizuojamas priemonėmis jaunimui, Talentų banko programą, siūlė susipažinti su paklausiomis profesijomis bei įsidarbinimo galimybėmis.

 

Nuotr. Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja J. Bagdonavičienė studentams teikia konsultacijas  

Prie EURES stendo apsilankiusieji domėjosi įsidarbinimo galimybėmis Europoje, darbo užmokesčio, būsto paieškos, darbo rinkos, Europos darbo mobilumo portalo galimybėmis. EURES specialistė mugėje dalyvavusiems darbdaviams pristatė, kaip EURES gali padėti rasti darbuotojus iš visų ES valstybės narių.

  

Nuotr. EURES vyriausioji specialistė R. Steponaitienė konsultuoja studentus

Karjeros ir kontaktų mugėse studentams suteikiamos puikios galimybės pabendrauti ne tik su būsimais darbdaviais, bet ir praplėsti akiratį. Karjeros mugės organizatorių tikslas – padėti jaunimui greičiau integruotis į darbo rinką – tikrai buvo įvertintas studentų.

 

Karjeros dienos vyko ir mokiniams: kovo 1 dieną Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijoje nuo ankstaus ryto šurmuliavo gausus būrys gimnazistų, pasirengusių susitikti ir padiskutuoti su įvairių profesijų atstovais. Į renginį buvo pakviesta Jaunimo darbo centro Pakruojyje vyriausioji specialistė Edita Šapokienė, ESF projekto „Atrask save“ koordinatorė Dovilė Pašakinskienė. Jaunimo darbo centro  vyriausioji specialistė Edita Šapokienė pristatė jaunimo darbo centrų teikiamas paslaugas, kvietė aktyviai lankytis naujai atidarytame Jaunimo darbo centre Pakruojo skyriuje. Didžiausias dėmesys pokalbio metu buvo skirtas karjeros sampratai, teisingai žengtiems pirmiesiems jos planavimo žingsniams. Gimnazistai turėjo galimybę atlikti testus, atvirai padiskutuoti apie savo pasirinktas profesijas. Jiems buvo įdomu ar jų pasirinkimas yra perspektyvus, ar pabaigę studijas turės galimybes dirbti pagal įgytas profesijas. Tuo tikslu jiems pristatytas „Įsidarbinimo galimybių barometras“, aptartos perspektyviausios ateities profesijos.

Nuotr. Jaunimo darbo centro skyriaus vyriausioji specialistė E. Šapokienė Pakruojo "Atžalyno" gimnazijoje

 

Nuotr. Pakruojo "Atžalyno" gimnazijos mokiniai

Kovo 2 dieną Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja Jolanta Bagdonavičienė buvo pakviesta į Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijoje vykusią  karjeros popietę jaunimui „Renkuosi profesiją atsakingai“. Mokiniai buvo supažindinami su darbo rinkos prognoze ir ateities tendencijomis, „Įsidarbinimo galimybių barometru“ 2017 metams, paklausiomis profesijomis. Užsiėmimo metu moksleiviai mokėsi pažinti save ir planuoti profesinę karjerą.

Nuotr. Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja J. Bagdonavičienė Gruzdžių gimnazijoje

Nuotr. Gruzdžių gimnazijos mokiniai karjeros popietės metu

 

Jaunimo darbo centro skyriaus patarimas jaunimui: „Sėkmė neateina pas Tave. Tu eini pas ją“.

 

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas