Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Informacijos ir konsultacijų centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paskatinimai ir apdovanojimai
Ūkio subjektų priežiūra
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Biržų jaunimo darbo centre profesinio orientavimo mokytojų susitikimas
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2015 m. spalio 5 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Panevėžio teritorinės darbo biržos Biržų jaunimo darbo centre, vykstant atvirų durų dienoms švietimo įstaigų atstovams ir karjeros konsultantams, lankėsi Biržų „Saulės“ gimnazijos, Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos, Biržų jaunimo mokyklos, Biržų r. Kratiškių pagrindinės mokyklos ir Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokytojai, atsakingi už profesinį orientavimą.

Susitikime Biržų Jaunimo darbo centro vyriausioji specialistė L. Krauklytė pristatė Jaunimo darbo centro paslaugas, jaunimo darbo centrą, jaunimo garantijų iniciatyvą. Mokytojos buvo supažindintos su jaunimo situacija darbo rinkoje, jaunimo garantijų iniciatyva, profesijų žemėlapiu bei paklausiomis profesijomis.  L. Krauklytė pristatė jaunimo darbo centre vykstančius renginių ciklus – akcijas.

Renginio metu vyko diskusija apie karjeros planavimo svarbą, jaunuolių sklandų integravimą į darbo rinką. Buvo aptarta priemonė  - žaidimas „Profesijų labirintas“, kylantys neaiškumai naudojant šį žaidimą. Mokytojos, atsakingos už profesinį orientavimą, dalijosi patirtimi ir patarimais kaip vyksta profesinio orientavimo pamokos. Biržų „Saulės“ gimnazijos mokytoja V. Juozaitienė pasidžiaugė organizuota „Integruota užsienio kalbų pamoka“, kurios metu mokiniai rusų ir anglų kalbomis pristatė pasirinktas profesijas. Mokiniai padedami mokytojų ruošė pristatymui skaidres ir profesijos pristatymus, tokiu būdu ne tik susipažino su profesija, pagilino užsienio kalbos žinias, bet ir padidino viešo kalbėjimo įgūdžius, nes pristatė profesijas visoms gimnazijos klasėms. Buvo malonu sulaukti padėkos iš Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos profesinio orientavimo mokytojos A. Viduolienės, kad šiemet jaunimo darbo centre vykstant akcijai „Planuok karjerą atsakingai“ jų mokyklos mokiniams buvo organizuotos išvykos į rajono įmones.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas