Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Veiklos ataskaitos
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Europos darbdavių dienos Vilkaviškyje - konferencija „Konstruktyvus ir tvarus darbdavių ir darbo biržos dialogas“
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2016 m. balandžio 7 d.
Kategorija: Darbo rinkos

2016 m. balandžio 7 d. Marijampolės teritorinės darbo biržos Vilkaviškio skyriuje vykusi konferencija Konstruktyvus ir tvarus darbdavių ir Darbo biržos dialogas“ pratęsė renginių ciklą, skirtą Europos darbdavių dienoms.

Rajono darbdavius, socialinius partnerius pasveikino Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė. Ji pasidžiaugė tvariu abipusiu bendradarbiavimu, aktyvia partneryste sprendžiant vietos gyventojų integracijos į darbo rinką problemas.

Už įsidarbinimo galimybių bedarbiams didinimą, glaudų ir konstruktyvų bendradarbiavimą Marijampolės teritorinės darbo biržos direktoriaus padėkos raštais buvo apdovanotos Vilkaviškio rajono įmonės: UAB „Svaro gaminiai“, UAB „Hidrozona“, Alvito šv. Kazimiero globos namai bei Vilkaviškio rajono Kybartų vaikų globos namai.

Už jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimą padėka įteikta įmonei UAB „Triplan LT“. Žemės ūkio kooperatyvui „Olrevita“ padėkota už glaudų ir ilgalaikį bendradarbiavimą, socialinės atskirties mažinimą.

Marijampolės teritorinės darbo biržos Darbo išteklių skyriaus vedėja Rita Mockuvienė supažindino su 2015 m. lapkričio mėn. vykdytos darbdavių apklausos rezultatais. Taip pat buvo pristatyta darbo rinkos prognozė ir įsidarbinimo galimybės 2016 m.

Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė aptarė situaciją vietos darbo rinkoje, susirinkusius darbdavius pakvietė aktyviau dalyvauti įgyvendinant ESF projektus.

Renginio pabaigoje buvo rodoma filmuota medžiaga apie Vilkaviškio rajono strategines įmones: UAB „Gintrėja”, UAB „Lugvita”, UAB „Art Glacio”, VSAB „Žemkalnija”, UAB „Vilkasta“.

Informaciją parengė
Vilkaviškio skyriaus vedėjo pavaduotoja
Renata Baltūsytė

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas