Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijos
Atviro informavimo sistema
Informacijos ir konsultacijų centrai
Klientų priėmimo laikas
Bendradarbiavimas
Informacija apie darbo užmokestį
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Viešieji pirkimai
Tarnybiniai automobiliai
Ūkio subjektų priežiūra
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Kauno teritorinė darbo birža
Kauno regiono 2014 metų darbdaviai pagerbti modernioje ir inovacijas diegiančioje įmonėje
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2015 m. gegužės 6 d.
Kategorija: Darbo rinkos
 

Septintąjį kartą Kauno teritorinė darbo birža pagerbė labiausiai regionui nusipelniusius darbdavius. Įmonės pagerbtos už jaunimo, socialiai pažeidžiamų asmenų integraciją į darbo rinką, už iniciatyvą pradėti savo verslą ir speciali nominacija, skirta Kauno teritorinės darbo biržos direktoriaus, įteikta už inovacijas.

2015 m. gegužės 5 dieną įmonės ir socialiniai partneriai bei savivaldos atstovai į renginį rinkosi AB „FL Technics“. 2010 metais „FL Technics“ buvo pripažinta geriausia kompanija orlaivių techninio aptarnavimo srityje Rusijoje, 2011 metais – pasauliniu mastu įvertinta už didžiausią plėtrą savo veiklos segmente. 2012 metais „FL Technics“ kartu su didžiausiu pasaulyje aviacijos informaciniu kanalu „Aviation Week“ pirmą kartą Lietuvos aviacijos istorijoje surengė pirmąją ir didžiausią Rytų Europoje tarptautinę aviacijos konferenciją. 2013 metais „FL Technics“ buvo pripažinta viena vertingiausių Lietuvai ir jos visuomenei įmone. Šiai įmonei  įteikta metų inovacijų skeldėjo nominacija.

Sveikinimo žodį taręs Lietuvos darbo biržos direktorius Vidas Šlekaitis linkėjimo darbo biržai ir darbdaviams dirbti ir toliau kartu didinant užimtumą regione.

„Už naujų darbo vietų sukūrimą didžiausio nedarbo teritorijose“ didžiųjų įmonių kategorijoje pagerbta Jonavoje veiklą vykdanti bendrovė „Baldai Jums“. UAB „Baldai jums“ pagrindinė veikla - baldų gamyba ir eksportas. Apie 97 proc. įmonėje pagaminamos produkcijos eksportuojama į prestižinius pardavimo tinklus Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Austrijoje, Skandinavijoje. „Baldai jums" įdiegusi pilną gamybinį ciklą, kuris prasideda medienos pirkimu ir baigiasi pagamintų baldų pakavimu. Įmonėje 2014 m. pradžioje dirbo 350 darbuotojų, iki metų pabaigos darbuotojų skaičius išaugo iki 419. Įmonei apdovanojimą įteikęs Jonavos rajono mero pavaduotojas Eugenijus Sabutis linkėjo augti ir sėkmingai didinti gyventojų užimtumą.

„Už socialiai pažeidžiamiausių asmenų integraciją į darbo rinką“ mažų ir vidutinių įmonių kategorijoje apdovanota G. Kanaševičiaus personalinė įmonė „DESĖ“, veiklą pradėjusi  1994 m. 2014 metais „DESĖJE“ dirbo per 170 darbuotojų. Įmonės veikla – žuvies perdirbimas: žuvis sūdoma, marinuojama, kepama, ruošiami kulinariniai gaminiai. Daugiausiai perdirbama šaldyta silkės filė ir silkė, kuri importuojama iš Norvegijos ir Islandijos. „DESĖ“  per metus pagamina apie 3 tūkst. tonų žuvies produkcijos. Įmonė produkciją eksportuoja į JAV, Didžiąją Britaniją, Airiją,  taip pat į kaimynines šalis – Latviją ir Estiją.

Tokia pati nominacija tik didžiųjų įmonių kategorijoje įteikta UAB „Kėdainių konservų fabrikas“, kurios ištakos siekia ankstyvuosius 1944 m. Šiuo metu bendrovė gamina per 200 pavadinimų asortimentą. UAB „Kėdainių konservų fabriko“ naudojamos technologijos leidžia užtikrinti aukštą gaminamos produkcijos kokybę. Išskirtinis produkcijos privalumas - natūralumas. Natūralaus skonio konservuotos daržovės, pomidorų padažai, majonezai, uogienės, daržovių sriubos, mišrainės apdovanoti 12 aukso ir 1 sidabro „Metų gaminio“ medaliais bei diplomais ne tik Lietuvoje, bet ir įvertinti užsienyje.  Produkcija realizuojama Estijoje, Latvijoje, Vokietijoje, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, JAV, Kanadoje ir Ispanijoje. Įmonėje dirba per 300 darbuotojų. Apdovanojimą įteikęs Kėdainių laisvosios ekonominės zonos valdybos narys Giedrius Valuckas linkėjimo augti ir džiuginti Lietuvos žmones kokybiška produkcija. Sėkmės įmonei palinkėjo ir Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

„Už socialiai pažeidžiamiausių asmenų integraciją į darbo rinką“ mažų ir vidutinių įmonių kategorijoje apdovanota ir AB „Aksa“ – viena didžiausių Lietuvos gelžbetonio įmonių, kurioje dirba per 200 darbuotojų. Ilgametė įmonės patirtis (įmonė įkurta 1964 m.), patikimos gamybos tradicijos ir pastovios investicijos į gamybos įrangos atnaujinimą bei asortimento išplėtimą leidžia vartotojams pasiūlyti labai platų gelžbetonio gaminių asortimentą, tiek pramoninių/visuomeninių objektų, tiek ir individualiai statybai. Greiti užsakymų įvykdymo terminai ir aukšti kokybiniai parametrai, palanki kainodara, pagarba klientui – tai AB „Aksa“ ilgalaikio bendradarbiavimo su klientais pagrindas. Vykdydama aktyvią verslo plėtrą, AB „Aksa“ nepamiršta ir savo, kaip socialiai atsakingos verslo įmonės pareigos, - prisidėti prie visuomeninės bei bendruomeninės veiklos. Apdovanojimą įmonei įteikė Kauno prekybos ir pramonės amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis.

Dar viena Kauno miesto įmonė – AB „Freda“ pagerbta „Už jaunimo integraciją į darbo rinką“. AB „FREDA“ - seniausia Lietuvos baldų pramonės įmonė, savo veiklą skaičiuojanti nuo 1880 m. Įmonė gamina korpusinius baldus ir parduoda tarptautiniam baldų prekybos tinklui IKEA. Įmonės sėkmę lemia nuolatinis gaminamos produkcijos kokybės gerinimas, planingas investicijų diegimas, gamybos valdymo tobulinimas, puikūs santykiai su tiekėjais ir, žinoma, lojalus kolektyvas. 2014 m. darbuotojų skaičius įmonėje nuolat didėjo nuo 462 darbuotojų metų pradžioje iki 676 darbuotojų metų  pabaigoje. Įteiktas apdovanojimą sėkmės ir plėtros linkėjimo Kauno miesto mero pavaduotojas Vasilijus Popovas.

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė sveikino AB „Eglės sanatorija“, kuriai apdovanojimas taip pat įteiktas „Už jaunimo integraciją į darbo rinką“ didelių įmonių kategorijoje. Miesto merė pasidžiaugė, kad sanatorijos veikla sustiprino miestą, jis tapo patrauklus atvykstantiems ir darbo ieškantiesiems. AB „Eglės“ sanatorija Birštone duris atvėrė 2013 m. birželį. Iš viso Birštone dirba 164 darbuotojai. „Eglės“ sanatorija Birštone yra socialiai atsakinga įmonė, kuri rūpinasi jaunimo ateitimi ir nori prisidėti prie jaunų žmonių motyvacijos ir iniciatyvumo stiprinimo, sklandaus jų perėjimo iš švietimo sistemos į darbo rinkos pasaulį. Vasaros atostogų metu suteikiama galimybė Prienų rajono ir Birštono moksleiviams dalyvauti profesiniame veiklinime bei ugdyti karjeros kompetencijas.

Mažų ir vidutinių įmonių kategorijoje „Už jaunimo integraciją į darbo rinką“ pagerbta UAB „Saldoga“ - žuvies perdirbimo įmonė, įkurta 1995 metais. Bendrovė gamina sūdytus ir marinuotus žuvies gaminius, įvairių skonių preservus. Savo gaminius įmonė pristato parodose „AGROBALT“, kuriose yra gavusi įvairių apdovanojimų už naujoviškus ir kokybiškus gaminius. Sveikinimo žodį taręs Kauno rajono mero pavaduotojas Kęstutis Povilaitis pasidžiaugė stabilia įmonės veikla, augančiu darbuotojų skaičiumi ir puikia įmonės produkcija.

Ypatinga nominacija „Už iniciatyvą pradėti savo verslą“  teikta buvusiam darbo biržos klientui Remigijui Minalgai, šiuo metu vadovaujančiam įmonei „Remiksa“. Įmonė Ariogalos miestelyje teikia automobilių remonto paslaugas. Įmonės savininkas 2015 m. pavasarį planuoja įkurti naujas darbo vietas, į kurias numato įdarbinti automobilių ratų suvedimo specialistus. Kokybiškai teikiamomis paslaugos džiaugiasi ir noriai naudojasi ne tik Ariogalos, bet šalia esančių miestelių gyventojai. Nominaciją įteikė ir ypatingos sėkmės bei aplinkinių palaikymo jaunajam verslininkui palinkėjo Raseinių rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė.

Renginio akimirkos

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas