Prisijungimas

Baigėsi seanso galiojimo laikas. Prašome pakartotinai prisijungti prie svetainės.

Svarbi žinia elektroninių paslaugų vartotojams!


Iki šių metų liepos 1 d. visi mobiliojo elektroninio parašo vartotojai turi pasikeisti SIM korteles.
 
Šis veiksmas yra būtinas didinant mobiliojo elektroninio parašo saugumo lygį ir vykdant Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktus (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB, ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimą).
 
Vartotojai, norintys ir toliau naudotis mobiliojo parašo paslauga, turi kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorius ir sudaryti naujas mobiliojo parašo sutartis. Visi Lietuvoje veikiantys mobiliojo ryšio operatoriai mobiliojo parašo paslaugai reikalingas SIM korteles į naujus saugumo reikalavimus atitinkančias korteles keičia nemokamai.
 
Anksčiau išduoti mobiliojo parašo sertifikatai galios iki liepos 1 d. Iki šios dienos SIM kortelių nepasikeitusiems vartotojams mobiliojo parašo sutartys, vadovaujantis Europos Sąjungos reglamentu ir Ryšių reguliavimo tarnybos sprendimu, bus nutrauktos.

Esate patvirtintas įmonės atstovas?

Esate ieškantis darbo asmuo?

Teritorinės darbo biržos patvirtinti įmonės atstovai pirmą kartą gali prisijungti tik per Elektroninių valdžios vartų portalą.

Prisijungti per Elektroninių valdžios vartų portalą

Jeigu esate ieškantis darbo asmuo ir norite patvirtinti savo tapatybę arba pamiršote prisijungimo duomenis, galite prisijungti per Elektroninių valdžios vartų portalą.

Prisijungti per Elektroninių valdžios vartų portalą

Prisijungti naudojant interneto svetainės vartotojo duomenis
Vartotojo vardas:
(jei registravotės iki 2007-08-01, įveskite el.pašto adresą)
Įveskite vartotojo vardą (jei registravotės iki 2007-08-01, įveskite el.pašto adresą)
Slaptažodis:Įveskite slaptažodį
Jeigu Jūs esate neregistruotas naudotojas, prašome registruotis Užimtumo tarnybos interneto svetainėje.