Teritorinių darbo biržų svetainės

 Jaunimui

 EURES

 Europos tinklas

 Vieno langelio paslaugos

Darbo paieška Darbuotojų paieška

 

Gerbiami klientai,

Nuo 2018 m. kovo 1 d. Vilniaus teritorinės darbo biržos administracija ir Vilniaus miesto 2, Vilniaus miesto 3, Vilniaus miesto 4, Vilniaus miesto 5, Vilniaus miesto 6  bei Jaunimo užimtumo skyriai keliasi į kitas patalpas: Vilniaus miesto skyrių ir Jaunimo užimtumo skyriaus (J. Kubiliaus g. 2) darbuotojai Jus aptarnaus  Žirmūnų g. 139A (trečiame ir ketvirtame aukštuose), darbuotojai, dirbantys S. Žukausko g. 15,  Jūsų lauks Žirmūnų g. 139 antrajame aukšte.

 Naujienos

Successs
Kovo 29 d. 14 val. vyks trečiasis projekto ,,Mes rengiame moteris sėkmei’’ renginys, kurį ves tarptautinės nevyriausybinės organizacijos „Dress for Success“ Vilnius – Lithuania atstovė Ingrida Šulcienė, Vilniaus koučingo paslaugų centro vadovas Vitoldas Masalskis ir „Aprangos“ grupės stilistė Martina Vaičiūnaitė. Šiame seminare projekte dalyvaujančioms moterims bus suteiktos nemokamos įvaizdžio kūrimo, ugdomojo vadovavimo (koučingo) paslaugos, taip pat patarimai – konsultacijos ir seminarai, kurių metu bus pateikta praktinė informacija, kaip efektyviai pasirengti darbo rinkos iššūkiams. Dalyvės sužinos, kas yra dalykinis stilius, kaip jį susikurti, kodėl tai svarbu norint susirasti darbą ir siekiant jame įsitvirtinti bei pelnyti profesinį pripažinimą.
Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ketina įsigyti kokybiškas Lietuvos darbo biržos ir teritorinių darbo biržų darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo (specialiųjų gebėjimų, tiesiogiai susijusių su funkcijų vykdymu) paslaugas. Tiekėjai kviečiami teikti pasiūlymus dėl pirkimo būdo ir pasiūlymų vertinimo kriterijų pasirinkimo, taip pat, dėl ekonominio naudingumo vertinimo kriterijų, susijusių su pirkimo objektu, kurie būtų objektyvūs ir pamatuojami.
Šalyje iš esmės keičiantis užimtumo politikai, kovo 22 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Lietuvos darbo birža rengia forumą „Naujos kompetencijos, užimtumas ir ekonominės perspektyvos. Ar sukursime išmanią visuomenę?“. Organizuojamu renginiu siekiama išplėsti diskusijų ratą įtraukiant ne tik užimtumo reformos ir viešosios politikos lyderius, bet ir akcentuojant verslo poreikius, įsiklausant į akademinės bendruomenės įžvalgas ir užsienio partnerių patirtis.
Parengtas leidinys „Lietuvos užimtumo 2017 m. tendencijos ir ateities prognozės“, kuriame analizuojami ne tik Lietuvos darbo biržos, bet ir kitų nacionalinių bei tarptautinių informacijos šaltinių, taip pat didžiausių darbo skelbimų portalų duomenys, siekiant pateikti išsamų situacijos darbo rinkoje vertinimą. 2018 metų prognozei ir bendroms darbo rinkos tendencijoms parengti apklausta 4,6 tūkst. darbdavių, kurių įmonėse dirba 266 tūkst. šalies dirbančiųjų.
Darbo rinkos žinovams ir ja besidomintiems Lietuvos darbo birža pristato elektroninį leidinį „Darbo rinka skaičiais 2017“, kuriame pateikti pagrindiniai statistiniai duomenys apie šalies teritorinėse darbo biržose registruotus darbo ieškančius žmones, laisvas darbo vietas, suteiktas tarpininkavimo įdarbinant paslaugas ir įgyvendintas aktyvios darbo rinkos politikos priemones.
ES užimtumo tarnybų tinklo (PES Network) išorės ekspertai, įvertinę Darbo biržos veiklą pagal keturių žingsnių kokybės gerinimo procesą „Planuok, daryk, tikrink, veik“, parengė ataskaitą, kurioje apžvelgė organizacijoje vykstančius pokyčius ir jų svarbą ateičiai. Galutinis šių permainų tikslas yra tapti darbo ieškančių asmenų ir darbdavių pripažinta darbo rinkos paslaugas teikiančia organizacija – Užimtumo tarnyba.
Informuojame, kad Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paskelbė vietinių užimtumo iniciatyvų (VUI) projektų atranką 2018 m. VUI projektų paraiškos subsidijai gauti teikiamos iki 2018 m. kovo 30 d. tam tikslinės teritorijos teritorinės darbo biržos skyriui, vykdančiam klientų aptarnavimo funkcijas, kurio aptarnaujamoje teritorijoje projekto teikėjas planuoja vykdyti veiklą.

 Lietuvos darbo biržos reorganizavimas

Mielas lankytojau,
Informuojame, kad nuo 2018 m. spalio 1 d. teritorinės darbo biržos bus reorganizuotos jungimo būdu jas prijungiant prie Lietuvos darbo biržos ir taps vienu juridiniu asmeniu - Užimtumo tarnyba. Pereinamuoju laikotarpiu paslaugos bus teikiamos įprasta tvarka. 

Išsamesnė informacija čia >

 Darbo rinka

Vasario mėnesio rodikliai Lietuvoje:

2018.03.01 registruotas nedarbas 9,1%, darbo ieškančių – 20904 (191245), iš jų – registruota bedarbių – 19300 (160931),
laisvų darbo vietų – 12889

 

Pagrindinės tendencijos:

Į teritorines darbo biržas kreipėsi trečdaliu mažiau darbo neturinčių asmenų nei sausį – 19, 3 tūkst. Palyginti su  2017 metų vasariu, darbo jėgos pasiūla sumažėjo 6 proc.

Daugiau apie darbo rinkos rodiklius skaitykite čia >

 

Išsami situacijos apžvalga >

TOP 10 paklausiausių profesijų >

 Renginiai