Teritorinių darbo biržų svetainės

 Jaunimui

 EURES

 Europos tinklas

 Vieno langelio paslaugos

Darbo paieška Darbuotojų paieška

 

Gerbiami klientai,

Nuo 2018 m. kovo 1 d. Vilniaus teritorinės darbo biržos administracija ir Vilniaus miesto 2, Vilniaus miesto 3, Vilniaus miesto 4, Vilniaus miesto 5, Vilniaus miesto 6  bei Jaunimo užimtumo skyriai keliasi į kitas patalpas: Vilniaus miesto skyrių ir Jaunimo užimtumo skyriaus (J. Kubiliaus g. 2) darbuotojai Jus aptarnaus  Žirmūnų g. 139A (trečiame ir ketvirtame aukštuose), darbuotojai, dirbantys S. Žukausko g. 15,  Jūsų lauks Žirmūnų g. 139 antrajame aukšte.

 Naujienos

Lietuvos darbo birža, siekdama užtikrinti visapusišką ir objektyvų visuomenės informavimą laisvo darbuotojų judėjimo klausimais, didinti EURES tinklo Lietuvoje veiklos galimybes bei teikti kokybiškesnes EURES paslaugas, birželio 1 d. 14 val. rengia diskusiją „Kaip pritraukti darbuotojų iš Europos?“.
Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija, sukūrė Atsargos karių banką, kuriame darbo ieškantys atsargos kariai gali pateikti informaciją apie save ir greičiau susirasti tinkamą darbą, o darbdaviai – įdarbinti į atsargą išleistus karius.
Lietuvos darbo birža dalyvaus gegužės 21–27 dienomis kasmetinėje pilietinėje akcijoje „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Akcijos savaitę visoje Lietuvoje vyks skaidrumą ir visuomenės sąmoningumą skatinantys renginiai, ypatingą dėmesį šiais metais skiriant sąžiningo verslo puoselėjimui šalies regionuose.
Kviečiame reklamos ir dizaino agentūras, nepriklausomus kūrėjus ir šių krypčių studentus siūlyti idėjas, kaip galėtų atrodyti Užimtumo tarnybos logotipas. Trys dalyviai, pateikę geriausiai Užimtumo tarnybos viziją atitinkančius logotipo vizualinius sprendimus, bus pakviesti dalyvauti Lietuvos darbo biržos organizuojamame logotipo sukūrimo paslaugų pirkime.
Jau septintus metus iš eilės asociacija „Investors’ Forum“, jungianti stambiausius ir aktyviausius investuotojus Lietuvoje, paskelbė ir apdovanojo labiausiai prie investicinio klimato gerinimo šalyje prisidėjusias verslo įmones, valstybės institucijas, švietimo ir žiniasklaidos atstovus. Lietuvos darbo biržos direktorei Ligitai Valalytei įteiktas 2017 metų valstybės tarnautojos apdovanojimas.
Lietuvoje antrą kartą įgyvendinama eksporto lyderių programa „Sparnai“, skirta pritraukti ir išlaikyti šalies talentus. Programą vykdanti „Versli Lietuva“ tikisi, kad ne mažiau nei pusė programos dalyvių sugrįš dirbti į Lietuvą po studijų užsienyje, o per dvejus programos metus 24 dalyviai ženkliai prisidės prie Lietuvos eksporto konkurencingumo didinimo.
Lietuvos darbo biržos darbuotojai apmokyti padėti jauniems žmonėms aktyviai įsitraukti į darbo rinką, savarankiškai dirbti ir pradėti vystyti verslą, pasitelkiant „Job developer“ metodiką. Šios žinios palengvins ir kokybiškai pagerins su jaunimo užimtumu dirbančių specialistų darbo kokybę.

 Lietuvos darbo biržos reorganizavimas

Mielas lankytojau,
Informuojame, kad nuo 2018 m. spalio 1 d. teritorinės darbo biržos bus reorganizuotos jungimo būdu jas prijungiant prie Lietuvos darbo biržos ir taps vienu juridiniu asmeniu - Užimtumo tarnyba. Pereinamuoju laikotarpiu paslaugos bus teikiamos įprasta tvarka. 

Išsamesnė informacija čia >

 Darbo rinka

Balandžio mėnesio rodikliai Lietuvoje:

2018.05.01 registruotas nedarbas 8,6%, darbo ieškančių – 18701 (183204), iš jų – registruota bedarbių – 17422 (151338), laisvų darbo vietų – 22540 

 

Pagrindinės tendencijos: Balandį augo darbo jėgos paklausa ir mažėjo pasiūla –  palyginti su kovu, įregistruota 14 proc. (17,4 tūkst.) mažiau darbo neturinčių asmenų ir penktadaliu daugiau – 33,8 tūkst. laisvų darbo vietų, iš jų naujų – 22,5 tūkst.

 

Daugiau apie darbo rinkos rodiklius skaitykite čia >

 

Išsami situacijos apžvalga >

TOP 10 paklausiausių profesijų >

 Renginiai

Renginių nėra.