CV įvedimas Europos užimtumo tarnybų tinklo (EURES) duomenų bazėje 

Europos užimtumo tarnybų tinklo (EURES) duomenų bazėje savo duomenis gali paskelbti tiek registruoti teritorinėse darbo biržose asmenys, tiek kiti ieškantys darbo Lietuvos piliečiai.

Sukūrę darbo ieškančio asmens paskyrą Europos darbo mobilumo portale galėsite sukurti CV internete. CV galės surasti darbdaviai iš visos Europos, taip pat galėsite gauti pranešimus apie naujausias Jūsų profilį atitinkančias darbo vietas.

SUSIJĘ KLAUSIMAI:

Kas galės matyti įvestą CV EURES portale?

Su išsamiu Jūsų gyvenimo aprašymu gali susipažinti EURES konsultantai ir užsiregistravę darbdaviai. Galite savo nuožiūra spręsti, kurie asmens duomenys (pavyzdžiui, pavardė, adresas ir kt.) būtų matomi kitiems vartotojams.

Ar galima pakoreguoti ir panaikinti anksčiau įvestą informaciją savo CV?

Taip, Jūs bet kada galite atlikti norimus pakeitimus savo gyvenimo aprašyme, prisijungę prie ,,Mano EURES" ir nurodę savo vartotojo ID bei slaptažodį.

Kokį laikotarpį mano įvesta informacija bus laikoma EURES portale?

Darbo ieškantys asmenys turi reguliariai lankytis savo EURES paskyroje, jei nori, kad darbdaviai galėtų susipažinti su jų duomenimis. jei darbo ieškantis asmuo savo paskyroje Europos mobilumo portale nesilankė dvylika savaičių, ji yra užblokuojama, o po metų visiškai pašalinama iš duomenų  bazės.


Informacija atnaujinta: 2018.09.19 15:15