Ar darbo birža gali padėti įsidarbinti užsienyje?
Siekiant plėtoti laisvą darbuotojų judėjimą Europos ekonominėje erdvėje yra sukurtas Europos užimtumo tarnybų tinklas – EURES. Daugiau informacijos gali suteikti teritorinių darbo biržų patalpose įsikūrę EURES patarėjai šiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Tauragėje, Alytuje, Lazdijuose ir Pasvalyje.
Daugiau atsakymų
Andrius Čerškus: tereikia patikėti savo sėkme pačiam, neleisti baimėms ir abejonėms užgožti entuziazmo
Sąrašas
2018 m. sausio 10 d.
Kategorija: Sėkmės istorijos herojus

 

Šįkart savo sėkmės istorija sutiko pasidalinti Andrius Čerškus, MB „Sporto galia“ įkūrėjas.

 

 
 
 

Vadovaujančio darbo patirtį Andrius pradėjo kaupti nuo dvidešimties metų. Ilgą laiką dirbo su nepelno siekiančiomis organizacijomis. Sukaupus pakankamai žinių, kilo mintis ieškoti naujų iššūkių – įkurti įmonę. Kreipęsis į Vilniaus teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centrą, sulaukė visokeriopos pagalbos: Jaunimo užimtumo skyriaus darbuotojai padėjo jaunajam verslininkui rengiant verslo planą, negailėjo patarimų, kuriais Andrius sėkmingai pasinaudojo, gavo paramą ir įkūrė MB „Sporto galia“.

Andrius įsitikinęs, kad svarbiausia – išgryninti savo norą, viziją, ne vien tik siekti pelno, bet ir ieškoti galimybių susikurti darbo vietą labiausiai dominančioje srityje. Tuomet ir parama bei pagalba ateina ir iš aplinkos, pažįstamų. Tereikia patikėti savo sėkme pačiam, neleisti baimėms ir abejonėms užgožti entuziazmo.

Andrius džiaugiasi, kad dabartinė veikla jam padeda maksimaliai realizuoti savo pomėgius, gebėjimus bei labiausiai dominančias sritis – organizuoti sporto renginius ir konsultuoti verslo kūrimo klausimais. Jaunojo vadovo teigimu, dirbant pasitaiko ir sunkumų, tačiau svarbiausia yra iš klaidų mokytis ir kaupti reikalingą patirtį. Andriaus manymu, ne mažiau svarbu – „neužmigti ant laurų“, ne vien tobulinti savo gebėjimus, duotybes, bet ir nebijoti įgyti patirties drąsiai pasitinkant iššūkius.

 

 

Dėkojame Andriui už papasakotą savo istoriją, o Jus taip pat kviečiame dalintis jomis!

 

Sąrašas