Martynas Jucys: perspektyvus ir gerai apmokamas darbas Lietuvoje – realu!
Sąrašas
2017 m. rugsėjo 6 d.
Kategorija: Sėkmės istorijos herojus
 

 

Žingeidaus ir savo tikslo siekiančio Martyno Jucio iš Skuodo istorija yra puikus pavyzdys manantiems, jog perspektyvų ir gerai apmokamą darbą Lietuvoje rasti – sudėtinga. Martynas kreipėsi į darbo biržą turėdamas konkretų tikslą – mokytis ir tobulinti jau įgytas taikomosios informatikos žinias. 

Noras mokytis ir pasinaudoti visomis atviromis galimybėmis jaunimui Martyną paskatino dalyvauti projekte „Atrask save“. Paklaustas, ką jam tai davė, Martynas sako: ,,Įdomu buvo viskas. Patiko projekto metu vykusios veiklos, užsiėmimai. Taip pat užsimezgė naujos pažintys su kitais dalyviais. Labiausiai įsiminė teisininkės vedami užsiėmimai. Man jie buvo aktualiausi. Kadangi jau nuo pat dalyvavimo projekte pradžios žinojau, kad norėsiu mokytis, negaliu sakyti, kad šiame projekte atradau save. Visgi dalyvavimas „Atrask save“ man padėjo siekti savo svajonės įgyvendinimo.“

 

 

Martynas

 

Martynas pasinaudojo galimybe pagilinti studijų metu įgytas žinias ir, pasibaigus projekto „Atrask save“ veikloms, išklausė UAB „Ingenium Balticum“ rengiamus 8 savaičių programavimo ir tinklalapių kūrimo mokymus. „Mokymų kokybe esu patenkintas. Jų metu įgijau naudingų žinių, kurios man praverčia dabartiniame darbe,“ – sako Martynas.

Gabus ir nuolat tobulėjimo siekiantis jaunuolis mokymų metu neliko nepastebėtas. Jo dėstytojas tuo metu dirbo vienoje iš dešimties sėkmingiausiai 2015 metais startavusių IT įmonių UAB „Whatagraph“. Atsiradus laisvai darbo vietai, dėstytojas pasiūlė Martynui išbandyti savo jėgas. Šiuo metu vaikinas sėkmingai dirba programuotoju ir džiaugiasi atradęs galimybę realizuoti save.

„Darbas „Whataraph“ man suteikė daug vertingos patirties. Džiaugiuosi galėdamas dirbti mėgstamą darbą, pritaikyti mokymų metu įgytas žinias, geru bei stabiliu darbo užmokesčiu. Jeigu viskas klostysis gerai, su šia profesija sieju ir tolesnį savo gyvenimą,“ – pasakojo sėkmingai įsidarbinęs jaunuolis.

Visiems savo profesinio kelio dar neatradusiems jaunuoliams Martynas linki nebijoti siekti savo svajonių ir užsibrėžtų tikslų, dalyvauti projekto „Atrask save“ veiklose ir niekada nesustoti tobulėjus.

 

Dėkojame Martynui už papasakotą savo istoriją, o Jus taip pat kviečiame dalintis jomis!

Sąrašas