Sėkmės istorijos
2017-11-08
Sėkmės istorijos herojus
Esu Justina iš Utenos, man 28 metai. Noriu pasidalinti savo profesinių ieškojimų istorija. Galbūt ji ir kitus paskatins siekti svajonių, atrasti naują profesinį kelią.
2017-10-27
Sėkmės istorijos herojus
Ar kada susimąstome, ką žmogui duoda priimti iššūkiai ir įveikti sunkumai? Kuo galima tapti, pajėgus atsikratyti visų savo baimių? Į šiuos klausimus kaip niekas kitas gali atsakyti Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos vyr. eilinė Emilija Bočytė.
2017-10-19
Skmės istorijos herojus
Baigęs gimnaziją, Lukas pasirinko internetinio valdymo ir komunikacijos programos studijas M. Romerio universitete. Tačiau sena vaikino svajonė buvo išmokti programuoti. Tokią galimybę jam suteikė Jaunimo užimtumo iniciatyvos ir Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamas projektas „Atrask save“.
2017-10-10
Sėkmės istorijos herojus
Po ilgų svarstymų išvykti į Vokietiją studijuoti ar likti savo šalyje, visaginietė Anastasija Šulga visgi nusprendė ieškoti galimybių įsitvirtinti Lietuvoje. Įgijusi barmenės profesiją ir įveikusi įgimtą drovumą, mergina kuria ateities planus, kuriuose – ir biologijos studijos, ir galbūt net nedidelis nuosavas verslas.
2017-09-26
Sėkmės istorijos herojus
Dvidešimt dvejų metų raseiniškis Karolis turi kūrybinę gyslelę, o idėjomis gali pasidalinti ir su kitais. Keletą kartų pabandęs dirbti samdomu darbuotoju, vaikinas nusprendė, kad tai – ne jam ir ieškojo įdomesnės veiklos bei galimybių užsidirbti. Pomėgis gaminti išskirtinius patiekalus, juvelyrinius ir kalto metalo dirbinius, nuosavo medelyno priežiūra – tai veiklos, kurios Karoliui ne tik patinka, bet ir sekasi.
2017-09-01
Sėkmės istorijos herojus
Visada smagu, kai sutinki veržlią, iniciatyvią, visada optimistišką ir besišypsančią jauną merginą, kuriai Biržuose gyventi patinka ir veiklos nestinga. Giedrė Vaičytė yra pastebima ne tik savo darbo, bet ir visuomeninėje veikloje. Žinoma, viskas atėjo ne iš karto – reikėjo įdėti daug darbo ir pastangų, išsiųsti ne vieną CV.
2017-08-29
Sėkmės istorijos herojus
Mindaugo karjeros kelio pradžia prasidėjo dar studijuojant Tarptautinio verslo programą Vilniaus universitete – pasitaikė galimybė pagal mainų programą pusmečiui išvykti studijuoti į Daniją. Bebūnant svečioje šalyje Mindaugas neleido laiko veltui ir greitai susirado kitą studijų programą – automobilių technologijos. Ši sritis buvo sena Mindaugo aistra – automobilių ir motociklų sportas bei jų technologijos.
2017-08-24
Sėkmės istorijos herojus
Kristina ilgą laiką gyveno užsienyje, kur dirbo ir mokėsi. Jungtinės Karalystės Salfordo universitete ji sėkmingai baigė protezavimo ir ortotikos studijų programą, jai buvo suteiktas bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Panaši studijų programa yra ir Lietuvoje, tačiau ją baigę specialistai daugiausiai dirba kaip ortopedai technikai – gamina ir pritaiko ortopedinius gaminius.
2017-08-04
Sėkmės istorijos herojus
Dažniausiai su baigtomis studijomis susiejame visą savo gyvenimo karjerą, ir tai puiku! Tačiau pasitaiko situacijų, kurios mūsų planus keičia. Štai rokiškietė Dovilė Gaškaitė, neradusi darbo aplinkos inžinerijos srityje, vis tiek savo gyvenimą paskirs aplinkai – puoš ją gėlėmis.
2017-07-21
Sėkmes istorijos herojus
Sandra daugiau kaip penkerius metus skyrė socialinio darbo studijoms – turi ir koleginį, ir aukštąjį šios srities išsilavinimą. Nors pagal įgytą specialybę nepavyko greitai rasti norimo darbo, ji nenuleido rankų – derindama šeiminį gyvenimą ir darbo paieškas, išbandė įvairias veiklas, tarp jų ir savanorystę Jaunimo darbo centre bei ,,Sodroje“.
2017-07-18
Sėkmės istorijos herojus
Monikai patinka Jonavoje – ji čia dirba savo svajonių darbą ir mielai su kitais dalinasi paslaptimis, kurios paryškina žmogaus grožį ir individualumą.
2017-06-27
Sėkmės istorijos herojus
Raseiniškis Robertas darbo skonį pažino dar būdamas paauglys. Neseniai jam sukako dvidešimt šešeri. Jaunas vyras šiuo metu dirba sunkvežimio vairuotoju pas ūkininką, ir, rodos, nestokoja nei darbštumo, nei optimizmo.
2017-06-01
Sėkmės istorijos herojus
Kėdainietis Donatas rinkosi tai, kas sekėsi geriausiai – tiksliuosius mokslus, bet jo darbo paieškos užsitęsė. Tai jį atvedė į projektą „Atrask save“, kur, kaip pats teigia, pasisėmė ir patirties, ir žinių. O svarbiausia – baigęs mokymo programą, gavo patinkantį darbą ir jaučiasi atradęs save!
2017-05-16
Sėkmės istorijos herojus
Ieva anksti suprato, kad jos pašaukimas – menas ir kūryba. Stebėdama aplinką, mergina nuo pat mažens norėjo užfiksuoti nuostabias akimirkas, bandė jas fotografuoti. Šiandien šių bandymų rezultatas – „Ieva Rudžionytė photography“. Tai Ievos pomėgis, darbas, laisvalaikis, gyvenimo būdas ir aistra.
2017-05-09
Sėkmės istorijos herojus
Anykščiuose gyvenančio ir šiuo metu projekto „Naujas startas“ profesinio mokymo programoje dalyvaujančio Deivido istorija turėtų įkvėpti ne vieną rakto į sėkmingą karjerą ieškantį jaunuolį. Išbandęs save daugelyje profesinių sričių, padirbėjęs užsienyje, vaikinas sugrįžo į gimtinę ir savo ateities planus kuria čia.
2017-04-25
Sėkmės istorijos herojus
Kartais praverčia sustoti ir minutėlę pagalvoti, ko iš tiesų mes norime – judėti žingsnis po žingsnio į priekį ar tiesiog grįžti atgal? Juk kiekvienas turime dar neišpildytų svajonių, slaptų troškimų, neįgyvendintų planų. Kodėl neišdrįstame atsisakyti to, kas mums kelia neigiamas emocijas, neatsisakome jau seniai pabodusios veiklos ir nesiimame to, dėl ko mūsų širdyse skambėtų daina? Ar iš tiesų viskas taip sudėtinga? Šiuos klausimus bandėme atsakyti su Vaiva – mergina, kuri sėkmingai pasinaudojo projekto „Naujas startas“ vykdomomis veiklomis ir neliko nepastebėta.
2017-04-19
Sėkmės istorijos herojus
Gintaras sako, kad į gyvenimą žvelgia labai paprastai. Darbo pasiūlymams nėra išrankus: „Juk svarbiausia dirbti,“ – teigia vaikinas. Nuo jaunų dienų talkinęs tėvams ūkyje, 16 metų jis jau turėjo traktorininko pažymėjimą. Vaikystėje norėjęs būti gaisrininku, baigęs vidurinę mokyklą, kaip ir daugelis jaunų žmonių, tvirto apsisprendimo, ką daryti toliau, Gintaras neturėjo. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vaikinas baigė staliaus mokymų programą, kitais metais tęsė mokslus įgydamas labiau patinkančią apdailininko profesiją. Gavęs diplomą, Gintaras iš karto sezonui įsidarbino vietos įmonėje, įgydamas pirmuosius įgūdžius statybos sektoriuje.
2017-04-03
Sėkmės istorijos herojus
Deimantas ilgą laiką dirbo žemės ūkio elektrifikavimo srityje, tačiau pablogėjus sveikatai ir sumažėjus darbingumo lygiui turėjo pakeisti darbą ir karjerą planuoti iš naujo. Darbo biržoje jis registravosi 2016 m. pradžioje ir jau per pirmąjį apsilankymą sužinojo apie darbo biržos siūlomas paslaugas. Visada smalsus vyras sudalyvavo net keturiuose verslumo skatinimo užsiėmimuose: „Susipažinimas su verslumo pradmenimis“, „Verslo pradžia: sąlygos ir galimybės“, „VMI seminaras mokesčių klausimais“ bei „Savarankiško užimtumo rėmimo priemonei skirta grupinė konsultacija“. Būtent šie renginiai padėjo Deimantui išgrįsti naują karjeros kelią.
2017-03-21
Sėkmės istorijos herojus
Tirkšliuose įsikūrusi UAB „Akmenista“ – Mažeikių rajone jau žinoma įmonė, rinkai tiekianti akmens gaminius židinių apdailai, gaminanti paminklus, stalviršius. Bet nedaugelis žino, kad bendrovės veikla prasidėjo nuo atkaklaus vaikinuko Tomo iniciatyvos įgyvendinti seną savo svajonę.
2017-03-15
Sėkmės istorijos herojus
Absolventė Ieva, aktyvi ir nuolat besišypsanti mergina, savo gyvenimo neįsivaizduoja be savanorystės. „Tai tapo viena iš neatsiejamų mano gyvenimo dalių. Džiaugiuosi, jog savanoriška veikla ne tik praplėtė mano akiratį, bet ir išmokė prisitaikyti prie įvairių situacijų. Atradau naujų savybių, susipažinau ir toliau bendrauju su įvairiais žmonėmis, kurie praturtina mano gyvenimą“, – šypsosi Ieva.
1 - 20 Next