Sėkmės istorijos
2018-03-14
Sėkmės istorijos herojus
Malvinai Šiaudvytytei iš Šilalės dalyvavimas projekte „Atrask save“ padėjo apsispręsti dėl savo ateities. Mergina užsiėmimuose išmoko daug reikalingų dalykų: prisistatyti darbdaviui, pagilino savęs pažinimo žinias, diskutavo, koks turėtų būti asmeninis indėlis į savo gerovės kūrimą ir aktyvų visuomeninį gyvenimą.
2018-02-20
Sėkmės istorijos herojus
Kėdainietė Indrė Voitenkovaitė, jau būdama pradinukė, žinojo, kuo bus užaugusi. Nuo mažens gyvūnai buvo jos pomėgis, todėl savo ateitį ji norėjo sieti su šia veikla. Mergina pasirinko gyvūnų prižiūrėtojo profesiją Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre. Po studijų ji planavo grįžti į gimtąjį miestą, bet daug vilčių rasti darbą pagal specialybę neturėjo. Prabėgo ketveri metai, bet Kėdainiuose merginai nepavyko įsidarbinti. Tuo metu mieste nebuvo gyvūnų prieglaudos, o į Kauną ji neturėjo galimybių važinėti.
2018-01-29
Sėkmės istorijos herojus
Arnas Jakeliūnas, 26 metų vaikinas, kilęs iš Ukmergės, grožio terapijos verslą mėgina ,,įsukti“ Panevėžyje. Jo teigimu, pradžia nėra lengva, bet padeda meilė savo darbui ir artimųjų palaikymas.
2018-01-17
Sėkmės istorijos herojus
Marijampolės kultūros centre sausio 10 d. vyko Monikos Alavočiūtės darbų parodos – performanso „Būkime išskirtinės!” atidarymas. Čia eksponuojami merginos rankų darbo drabužiai. Kolekcijos pristatyme dalyvavo jaunosios dizainerės artimieji, šokių studija „Intrus”, draugai, jos mokytojai, Marijampolės TDB Jaunimo užimtumo skyriaus darbuotojai. Monika – buvusi projekto „Atrask save“ dalyvė ir jos „Monalos dizainas“ atsirado šio projekto dėka.
2018-01-10
Sėkmės istorijos herojus
Šįkart savo sėkmės istorija sutiko pasidalinti Andrius Čerškus, MB „Sporto galia“ įkūrėjas.
2018-01-04
Sėkmės istorijos herojus
Būti jaunu žmogumi šiuolaikinėje visuomenėje yra ambivalentiška. Tai, kad apstu įvairių galimybių gali būti puiki proga atrasti save ir savo pašaukimą arba – tapti kliūtimi ieškant savęs. Todėl labai svarbu nebijoti kreiptis pagalbos į institucijas ar dalyvauti projektuose, kurie gali suteikti reikiamos pagalbos. Vienas tokių pavyzdžių – projektas „Atrask save“ ir rokiškėno Kęstučio Puriuškio istorija.
2018-01-02
Sėkmės istorijos herojus
Prieš daugiau nei pusmetį, emigracijos duonos paragavęs 21 metų Mantas Vaškys įsiregistravo Klaipėdos teritorinės darbo biržos Skuodo skyriuje. Įgijęs automobilių mechaniko profesiją, jis norėjo susirasti mėgstamą darbą. Pasiūlymas dalyvauti Jaunimo garantijų iniciatyvos projekte „Atrask save“ Mantą sudomino.
2017-12-20
Sėkmės istorijos herojus
Aurimas Žutautas, baigęs geodezijos studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete, įgijo matavimų inžinieriaus specialybę, ne vienerius metus dirbo geodezininku privačiose įmonėse. Atliko įvairius topografinius, geodezinius ir kadastrinius matavimus. Jis išmoko bendrauti su užsakovais nuo darbų užsakymo iki galutinių projektų įvykdymo. Įgijęs daugiau patirties, Aurimas nusprendė, kad ir pats galėtų tapti verslininku. Jį sudomino savarankiško užimtumo priemonė jaunimui iki 29 metų, todėl kreipėsi į Plungės skyrių, ar galėtų gauti paramą, jei kurtų sau darbo vietą.
2017-12-15
Sėkmės istorijos herojus
„Ketverius metus dirbau Jungtinėje Karalystėje, gamybiniame padalinyje, tačiau visą tą laiką planavau pradėti dirbti arba kurti verslą savo gimtinėje“ – sakė Ieva Stupelytė. 2016 m. lapkričio mėnesį grįžusi į Lietuvą, gruodį užsiregistravo Telšių teritorinėje darbo biržoje. Čia sužinojo apie savarankiško užimtumo rėmimo priemonę jaunimui iki 29 metų, kai galima įsteigti sau darbo vietą.
2017-12-14
Sėkmės istorijos herojus
Šį kartą kviečiame susipažinti su Šarūnu, kurio pomėgis – trumpametražių video filmų kūrimas, profesija – suvirintojas, o šiuo metu mėgstamas darbas – reklamos ant autotransporto ir kitų paviršių gamyba.
2017-12-13
Sėkmės istorijos herojus
Baigusi aprangos dizaino studijas Kauno technologijos universitete, Monika Šiaulytė sugrįžo į Mažeikius. Merginos pagrindinis pomėgis – rankdarbiai, drabužių kūrimas ir siuvimas. Ji dar besimokydama mokykloje mėgo siuvinius ir su malonumu lankė darbų pamokas. Tokį polinkį, pasak merginos, matyt, lėmė mama, kuri taip pat užsiimdavo rankdarbiais.
2017-11-08
Sėkmės istorijos herojus
Esu Justina iš Utenos, man 28 metai. Noriu pasidalinti savo profesinių ieškojimų istorija. Galbūt ji ir kitus paskatins siekti svajonių, atrasti naują profesinį kelią.
2017-10-27
Sėkmės istorijos herojus
Ar kada susimąstome, ką žmogui duoda priimti iššūkiai ir įveikti sunkumai? Kuo galima tapti, pajėgus atsikratyti visų savo baimių? Į šiuos klausimus kaip niekas kitas gali atsakyti Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos vyr. eilinė Emilija Bočytė.
2017-10-19
Skmės istorijos herojus
Baigęs gimnaziją, Lukas pasirinko internetinio valdymo ir komunikacijos programos studijas M. Romerio universitete. Tačiau sena vaikino svajonė buvo išmokti programuoti. Tokią galimybę jam suteikė Jaunimo užimtumo iniciatyvos ir Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamas projektas „Atrask save“.
2017-10-10
Sėkmės istorijos herojus
Po ilgų svarstymų išvykti į Vokietiją studijuoti ar likti savo šalyje, visaginietė Anastasija Šulga visgi nusprendė ieškoti galimybių įsitvirtinti Lietuvoje. Įgijusi barmenės profesiją ir įveikusi įgimtą drovumą, mergina kuria ateities planus, kuriuose – ir biologijos studijos, ir galbūt net nedidelis nuosavas verslas.
2017-09-26
Sėkmės istorijos herojus
Dvidešimt dvejų metų raseiniškis Karolis turi kūrybinę gyslelę, o idėjomis gali pasidalinti ir su kitais. Keletą kartų pabandęs dirbti samdomu darbuotoju, vaikinas nusprendė, kad tai – ne jam ir ieškojo įdomesnės veiklos bei galimybių užsidirbti. Pomėgis gaminti išskirtinius patiekalus, juvelyrinius ir kalto metalo dirbinius, nuosavo medelyno priežiūra – tai veiklos, kurios Karoliui ne tik patinka, bet ir sekasi.
2017-09-01
Sėkmės istorijos herojus
Visada smagu, kai sutinki veržlią, iniciatyvią, visada optimistišką ir besišypsančią jauną merginą, kuriai Biržuose gyventi patinka ir veiklos nestinga. Giedrė Vaičytė yra pastebima ne tik savo darbo, bet ir visuomeninėje veikloje. Žinoma, viskas atėjo ne iš karto – reikėjo įdėti daug darbo ir pastangų, išsiųsti ne vieną CV.
2017-08-29
Sėkmės istorijos herojus
Mindaugo karjeros kelio pradžia prasidėjo dar studijuojant Tarptautinio verslo programą Vilniaus universitete – pasitaikė galimybė pagal mainų programą pusmečiui išvykti studijuoti į Daniją. Bebūnant svečioje šalyje Mindaugas neleido laiko veltui ir greitai susirado kitą studijų programą – automobilių technologijos. Ši sritis buvo sena Mindaugo aistra – automobilių ir motociklų sportas bei jų technologijos.
2017-08-24
Sėkmės istorijos herojus
Kristina ilgą laiką gyveno užsienyje, kur dirbo ir mokėsi. Jungtinės Karalystės Salfordo universitete ji sėkmingai baigė protezavimo ir ortotikos studijų programą, jai buvo suteiktas bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Panaši studijų programa yra ir Lietuvoje, tačiau ją baigę specialistai daugiausiai dirba kaip ortopedai technikai – gamina ir pritaiko ortopedinius gaminius.
2017-08-04
Sėkmės istorijos herojus
Dažniausiai su baigtomis studijomis susiejame visą savo gyvenimo karjerą, ir tai puiku! Tačiau pasitaiko situacijų, kurios mūsų planus keičia. Štai rokiškietė Dovilė Gaškaitė, neradusi darbo aplinkos inžinerijos srityje, vis tiek savo gyvenimą paskirs aplinkai – puoš ją gėlėmis.
1 - 20 Next