Per kiek laiko yra skiriama nedarbo išmoka?
Nedarbo socialinio draudimo išmoka paprastai skiriama nuo aštuntos po įsiregistravimo teritorinėje darbo biržoje dienos. Bedarbiams, atleistiems iš darbo dėl darbuotojo kaltės, nedarbo draudimo išmoka skiriama praėjus 3 kalendoriniams mėnesiams nuo įsiregistravimo teritorinėje darbo biržoje dienos. Bedarbiams, atleistiems iš darbo (tarnybos) ir gavusiems ...
Daugiau atsakymų
Sėkmės istorijos
2018-12-11
Sėkmės istorijos herojus
Giedrė norėjo neatsilikti nuo šiandien vis plačiau taikomų technologijų, tad jai kilo mintis perkelti savo idėjas ir darbus į skaitmeninę erdvę. Taip merginos gyvenime atsirado dar vienas iššūkis – Užimtumo tarnybos įgyvendinamas Europos socialinio fondo finansuojamas projektas „Naujas startas“. Dalyvaudama projekte, mergina nusprendė mokytis ir įgyti skaitmeninių technologijų-internetinių tinklalapių projektuotojo kvalifikaciją.
2018-12-03
Sėkmės istorijos herojus
Tauragiškis Edvardas Puzinas pastaruosius metus dirbo staliumi, tačiau visuomet domėjosi informacinėmis technologijomis. Paragintas ir padrąsintas Užimtumo tarnybos specialistų, vaikinas nusprendė įgyti verslo įmonių kompiuterininko specialybę.
2018-07-13
Sėkmės istorijos herojus
Egidijaus Eikevičiaus iš Šakių rajono kelias iki virėjo darbo puikiame restorane buvo gan ilgas ir akmenuotas, visokiais klupimais ženklintas, tačiau vaikino istorija įrodo, kad kiekvienas gali pasiekti savo tikslus, jei tik labai stengiasi ir nori nelikti toje pačioje vietoje. Tuomet Darbo biržos finansinė ir specialistų profesionali pagalba gali suteikti galimybes keisti gyvenimą ir viską pradėti iš naujo.
2018-06-01
Sėkmės istorijos herojus
„Prisipažinkime sau, jog kiekvienas paslapčia pavydime radusiems savo vietą po savo saule. Sakoma gi: „Suradus darbą, kurį mėgsti – dirbti nebereikia. Prisipažįstu, taip jaučiausi ir aš“, – pasakoja Simas Mocevičius, 29 metų klaipėdietis.
2018-05-24
Sėkmės istorijos herojus
Aistės iš Šakių istorija įrodo, kad sėkmė visada ištinka tuos, kurie jai aktyviai ruošiasi. Pasakojimą galima pradėti nuo to, kad ankščiau apsisprendimo kryžkelėje atsidūręs Aistės vyras Andrius pirmasis užsiregistravo Darbo biržoje, čia sužinojo apie savarankiško užimtumo rėmimo priemonę, o gavęs subsidiją, įkūrė medžio dirbinių dirbtuves. Aistė tuo metu augino dukrą ir ketino užsiimti individualia siuvimo veikla. Nors mergina siūti anksti išmoko iš savo mamos, Šakiuose žinomos siuvimo meistrės, meilė siuvimui ir siuvinėjimui, kaip teigia ji pati, atsirado tik gimus dukrelei, kai jauna šeima po studijų Kaune įsikūrė jaukiame Lekėčių miestelyje.
2018-05-16
Sėkmės istorijos herojus
Gintarė Juonytė, turinti teisės bakalauro diplomą bei darbinės patirties, gavusi pasiūlymą išvyko kuriam laikui padirbėti į Vokietiją. Pasibaigus terminuotai darbo sutarčiai, ji grįžo atgal į gimtąjį miestelį Varėną ir pradėjo darbo paieškas.
2018-05-11
Sėkmės istorijos herojus
Dar prieš apsilankant darbo biržoje dvidešimt septynerių Mantas Petrauskas turėjo konkretų tikslą – lankyti masažo kursus ir tapti sertifikuotu masažuotoju. Dalyvaudamas Europos socialinio fondo projekte „Atrask save“, vaikinas pasiekė savo svajonę – šiandien dirba Taisyklingo judesio mokykloje Raseiniuose ir planuoja baigti prieš keletą metų nutrauktas kineziterapijos studijas.
2018-05-09
Sėkmės istorijos herojus
Kaunietė Evelina Dovydaitytė daugiau nei penkerius metus dirbo vienoje iš reklamos paslaugas teikiančių įmonių. Netekusi darbo, ji įsiregistravo Kauno teritorinėje darbo biržoje. Evelina dėkinga jos darbuotojams, kurie pasiūlė dalyvauti ESF ir JGI projekte „Atrask save”. Čia merginai padėjo įsivertinti savo darbinius gebėjimus, profesinius interesus ir asmenybės bruožus.
2018-05-02
Sėkmės istorijos herojus
Nors visuomenėje požiūris keičiasi, tačiau mitas, kad provincijoje jaunam žmogui mažai galimybių, pasirinkimų ir pramogų vis dar gajus. Viena iš projekto „Atrask save“ dalyvių Žiedė Meškelytė šį mitą neigia.
2018-04-26
Sėkmės istorijos herojus
Erikas Šlakaitis, gimęs ir užaugęs Šilutėje, kaip ir dauguma jaunimo išbandė savo laimę užsienyje. Išvykęs į Didžiąją Britaniją, dirbo daug įvairių darbų, taip pat baigė mokslus ir įgijo metalo suvirintojo specialybę.
2018-04-23
Sėkmės istorijos herojus
Projekte „Atrask save“ dalyvaujantis šilališkis Robertas Kairys vienas pirmųjų išbandė naują ir daug paprastesnį darbo biržos siūlomą kelią kvalifikacijai gauti – neformaliojo švietimo ir savišvietos būdu įgytų kompetencijų pripažinimą. Vaikinas tapo kvalifikuotu betonuotoju ir dalijasi savo patirtimi.
2018-04-11
Sėkmės istorijos herojus
Prieš pora metų Ugnė Kučinskaitė baigė Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto taikomosios grafikos bakalauro studijas. Jos kelias į meną prasidėjo Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro dailės studijoje. Kaip sakė jos vadovė Stasė Zelinauskaitė, Ugnė iš visų vaikų išsiskyrė dideliu kruopštumu ir dėmesiu detalėms. Mergina dar mokykloje lankė kompozicijos kursus tame pačiame VDA Kauno fakultete, todėl ir žinojo, jog norės ten studijuoti taikomosios grafikos specialybę.
2018-04-04
Sėkmės istorijos herojus
Galimybė įgyvendinti svajonę – štai, kas gyvenimą daro įdomų,“ – teigė žymus brazilų rašytojas Paul Choelho. Ši mintis puikiai tinka apibūdinant sėkmės istorijos herojės devyniolikmetės Airidos Pliuškytės kelią link išsvajotos profesijos.
2018-03-29
Sėkmės istorijos herojus
Kartais neteisingai pasirinkta profesija gali atvesti link tikrojo pašaukimo. Taip atsitiko 26 metų Daliai Kleponienei iš tolimiausio Lietuvos miestelio – Skuodo. Dalia visada norėjo dirbti tokį darbą, kuris atrodytų prasmingas ir teiktų džiaugsmą. Prieš keletą metų moteris mokėsi virėjo profesijos. Tačiau nuo pat pradžių ji suprato – ši profesija neatitinka jos lūkesčių, todėl ateityje gyvenimo su šia profesija nesies.
2018-03-14
Sėkmės istorijos herojus
Malvinai Šiaudvytytei iš Šilalės dalyvavimas projekte „Atrask save“ padėjo apsispręsti dėl savo ateities. Mergina užsiėmimuose išmoko daug reikalingų dalykų: prisistatyti darbdaviui, pagilino savęs pažinimo žinias, diskutavo, koks turėtų būti asmeninis indėlis į savo gerovės kūrimą ir aktyvų visuomeninį gyvenimą.
2018-02-20
Sėkmės istorijos herojus
Kėdainietė Indrė Voitenkovaitė, jau būdama pradinukė, žinojo, kuo bus užaugusi. Nuo mažens gyvūnai buvo jos pomėgis, todėl savo ateitį ji norėjo sieti su šia veikla. Mergina pasirinko gyvūnų prižiūrėtojo profesiją Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre. Po studijų ji planavo grįžti į gimtąjį miestą, bet daug vilčių rasti darbą pagal specialybę neturėjo. Prabėgo ketveri metai, bet Kėdainiuose merginai nepavyko įsidarbinti. Tuo metu mieste nebuvo gyvūnų prieglaudos, o į Kauną ji neturėjo galimybių važinėti.
2018-01-29
Sėkmės istorijos herojus
Arnas Jakeliūnas, 26 metų vaikinas, kilęs iš Ukmergės, grožio terapijos verslą mėgina ,,įsukti“ Panevėžyje. Jo teigimu, pradžia nėra lengva, bet padeda meilė savo darbui ir artimųjų palaikymas.
2018-01-17
Sėkmės istorijos herojus
Marijampolės kultūros centre sausio 10 d. vyko Monikos Alavočiūtės darbų parodos – performanso „Būkime išskirtinės!” atidarymas. Čia eksponuojami merginos rankų darbo drabužiai. Kolekcijos pristatyme dalyvavo jaunosios dizainerės artimieji, šokių studija „Intrus”, draugai, jos mokytojai, Marijampolės TDB Jaunimo užimtumo skyriaus darbuotojai. Monika – buvusi projekto „Atrask save“ dalyvė ir jos „Monalos dizainas“ atsirado šio projekto dėka.
2018-01-10
Sėkmės istorijos herojus
Šįkart savo sėkmės istorija sutiko pasidalinti Andrius Čerškus, MB „Sporto galia“ įkūrėjas.
2018-01-04
Sėkmės istorijos herojus
Būti jaunu žmogumi šiuolaikinėje visuomenėje yra ambivalentiška. Tai, kad apstu įvairių galimybių gali būti puiki proga atrasti save ir savo pašaukimą arba – tapti kliūtimi ieškant savęs. Todėl labai svarbu nebijoti kreiptis pagalbos į institucijas ar dalyvauti projektuose, kurie gali suteikti reikiamos pagalbos. Vienas tokių pavyzdžių – projektas „Atrask save“ ir rokiškėno Kęstučio Puriuškio istorija.
1 - 20 Next