VGTU studentams – išvažiuojamoji paskaita Lietuvos darbo biržoje
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. lapkričio 16 d.
Kategorija: Darbo rinkos

 

Šiandien Lietuvos darbo biržoje lankėsi Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentai, studijuojantys ekonomikos inžinerijos, finansų inžinerijos ir verslo vadybos studijų programas. Išvažiuojamąją paskaitą apie darbo rinką antrus metus inicijuoja dėstytoja – dr. Liudmila Lobanova iš Verslo vadybos fakulteto Vadybos katedros.


  

Šios paskaitos tikslas, kaip sakė dr. L. Lobanova, iš arčiau susipažinti su Darbo biržos veikla ir sužinoti apie darbo rinką iš dirbančių specialistų, kurie tiesiogiai dirba gyventojų užimtumo ir nedarbo prevencijos srityje. „Jaunimui daug įdomiau „gyva“ paskaita, kai apie savo darbą pasakoja specialistai, kai iš arti pamato, kaip dirba institucija, kokios jos veiklos gairės ir kokia užimtumo politika įgyvendinama šalyje“, – tvirtino L.Lobanova.

Su studentais susitikusi Lietuvos darbo biržos direktorė Ligita Valalytė trumpai pristatė organizacijos veiklą ir jos tikslus, paskatino būti aktyvesniais ne tik susitikimo metu, bet ir siekiant savo karjeros tikslų. Pradžioje nedrąsūs būsimi specialistai vėliau „atgijo“ ir domėjosi ne tik darbo rinkos aktualijomis ir priemonėmis, savo verslo galimybėmis, bet atsirado norinčių atlikti praktiką Lietuvos darbo biržoje.

Jaunimo situacija darbo rinkoje, Talentų bankas, šalies darbo rinka ir jos tendencijos, darbo biržos dalyvavimas ES valstybinių užimtumo tarnybų tinkle, darbo biržoje vykstantys pokyčiai, aktyvios darbo rinkos politikos priemonės – tai temos, su kuriomis studentus supažindino Kokybės vadybos ir kontrolės skyriaus vedėjas Gytis Darulis, Metodologijos ir stebėsenos  skyriaus vedėja Daiva Liugienė, Priemonių įgyvendinimo organizavimo skyriaus vedėjas Vygintas Morkūnas ir Vilniaus TDB jaunimo užimtumo skyriaus vedėja Jolanta Skirmantienė. O įtvirtinti žinias jaunieji būsimi specialistai galėjo Komunikacijos skyriaus organizuotoje viktorinoje „Ką žinai apie darbo rinką ir Darbo biržą?“.


Lietuvos darbo biržos Komunikacijos skyrius, tel. (8 5) 236 07 99.

 

 

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas