Baigėte mokyklą ar universitetą ir ieškote atsakymų? Kviečiame dalyvauti akcijoje „Nuo diplomo iki darbo sutarties“.
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. liepos 14 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Liepos 10 – rugpjūčio 31 d. šalies jaunimo darbo centrai visoje Lietuvoje organizuoja akciją – renginių ciklą „Nuo diplomo iki darbo sutarties“ absolventams, baigusiems aukštųjų ir profesinių mokyklų studijas ir darbo biržoje registruotiems abiturientams.

Akcijos tikslas – greičiau ir sklandžiau integruoti absolventus ar tolesnių studijų nesirenkančius abiturientus į darbo rinką, padėti rasti geriausias profesines galimybes, taip pat parengtus naujus specialistus pristatyti darbdaviams, padedant apsirūpinti reikiama kvalifikuota darbo jėga.

Specialistai kartu su partneriais jaunimą supažindins su Jaunimo garantijų iniciatyva, informuos apie integraciją į darbo rinką skatinančias priemones, galimybes atlikti savanoriškos veiklos praktiką, tapti Talentų banko dalyviais.

Jaunuoliams pristatysime darbo paieškos būdus, motyvuosime siekti asmeninio tobulėjimo ir planuoti savo karjeros žingsnius, ugdyti asmeninius gebėjimus, organizuosime susitikimus su darbdaviais.

Valstybinės darbo inspekcijos atstovai patars, kaip tinkamai sudaryti darbo sutartis, apžvelgs darbo saugos ir nelegalaus darbo prevencijos klausimus. Patirtimi dalinsis sėkmingi verslininkai bei savo specialybių profesionalai, kurių tikslas – suteikti jaunimui žinių apie verslo pradžią, skatinti jų verslumą bei atrasti savo karjeros kelią.

Informacija apie renginius: ČIA

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas