2018 m. vasario 13 d.
Darbo rinkos
Ketvirtą kartą parodų centre „Litexpo“ tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2018“ vasario 8–10 d. veikė Jaunimo darbo centro stendas, kuris kvietė jaunuolius nebijoti iššūkių, ieškoti savęs ir išnaudoti visas užimtumo galimybes. Per tris dienas mobilų Jaunimo darbo centrą aplankė daugiau nei 200 studentų ir beveik 800 moksleivių iš visos šalies.
2018 m. vasario 5 d.
Darbo rinkos
Vilniuje, parodų centre „Litexpo“, vasario 8–10 d. vyksiančioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2018“ veiks Jaunimo darbo centro stendas, kuris kvies jaunuolius nebijoti iššūkių, ieškoti savęs ir išnaudoti visas užimtumo galimybes.
2018 m. sausio 23 d.
Darbo rinkos
Šiuolaikiškos informacinių technologijų (IT) profesijos tarp nedirbančių ir nesimokančių žmonių tampa vis populiaresnės – per metus daugiau nei dvigubai išaugo intensyvius mokymus baigusių ir savo karjerą siejančių su IT skaičius. 2017 m. 664 registruoti darbo ieškantys asmenys, kurie pasirinko tinklalapių kūrimo, „Web Design“, „Java“ ar PHP programavimą, „Autocad“ projektavimo programas ir kurių profesinį mokymą finansavo Lietuvos darbo birža.
2017 m. lapkričio 16 d.
Darbo rinkos
Šiandien Lietuvos darbo biržoje lankėsi Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentai, studijuojantys ekonomikos inžinerijos, finansų inžinerijos ir verslo vadybos studijų programas. Išvažiuojamąją paskaitą apie darbo rinką antrus metus inicijuoja dėstytoja – dr. Liudmila Lobanova iš Verslo vadybos fakulteto Vadybos katedros.
2017 m. lapkričio 10 d.
Darbo rinkos
„Pasaulyje ir taip yra per daug nelaimingų teisininkų, kurie būtų buvę nuostabūs muzikantai ar mokytojai!“ – taip pokalbį pradeda Rasa Jusionytė, kanalo „Ką žmonės dirba“? redaktorė. Jauna ir talentinga mergina metė prestižinį darbą leidykloje Anglijoje, kad grįžtų į Lietuvą ir įgyvendintų savo kūrybines idėjas. Tačiau niekada nesigailėjo, kad pasirinko daryti tai, kas jai labiausiai patinka. R. Jusionytė teigia, kad Lietuvoje – idealios sąlygos realizuoti save ir dalinasi patarimais, kaip kiekvienam jaunam žmogui atrasti tą vienintelį profesinį kelią, kurio daugelis ieško visą gyvenimą.
2017 m. rugsėjo 26 d.
Darbo rinkos
Darbo patirtis yra viena sėkmės sąlygų norint greičiau įsidarbinti. Savanorystė – geriausias būdas jos įgyti. Kuo naudinga savanorystė jaunimui? Vieniems – tai galimybė mokytis naujų įgūdžių, pažinti naujas sritis, išsiaiškinti profesinius polinkius, kitiems – tiesiog noras skirti laiką tiems, kurie laukia dėmesio ar pagalbos.
2017 m. rugpjūčio 31 d.
Darbo rinkos
Jaunimo užimtumas – viena opiausių darbo rinkos problemų visame pasaulyje, taip pat ir Europos Sąjungoje. Tyrimai rodo, kad jaunimo nedarbas gali padaryti neigiamą ilgalaikį poveikį – didėja rizika ateityje neturėti darbo, gauti mažesnes pajamas, taip pat gresia žmogiškojo kapitalo praradimas, skurdas „paveldimas“, neturint finansinių garantijų sudėtinga kurti šeimą, išlaikyti socialinius ryšius. Todėl aktyvi kova su jaunimo nedarbu yra vienas iš Europos Sąjungos prioritetų.
2017 m. rugpjūčio 11 d.
Darbo rinkos
„Žmonių išnaudojimas“, „neįstojus gal ir gerai“, „santaupų deginimas“, „laiko gaišimas“, - tokie ir panašūs stereotipai vis dar gajūs kalbant apie savanorystę kaip asmenybės ugdymo ir karjeros planavimo būdą. Kiek juose tiesos?
2017 m. liepos 31 d.
Darbo rinkos
Jaunimo garantijų projektas „Atrask save“ siūlo didelę paslaugų įvairovę visiems darbo, mokymosi ir praktikos galimybių ieškantiems jauniems žmonėms, tiek užsiregistravusiems, tiek neužsiregistravusiems darbo biržoje.
2017 m. birželio 30 d.
Kitos naujienos
Naujienų archyvas