2017 m. rugpjūčio 31 d.
Darbo rinkos
Jaunimo užimtumas – viena opiausių darbo rinkos problemų visame pasaulyje, taip pat ir Europos Sąjungoje. Tyrimai rodo, kad jaunimo nedarbas gali padaryti neigiamą ilgalaikį poveikį – didėja rizika ateityje neturėti darbo, gauti mažesnes pajamas, taip pat gresia žmogiškojo kapitalo praradimas, skurdas „paveldimas“, neturint finansinių garantijų sudėtinga kurti šeimą, išlaikyti socialinius ryšius. Todėl aktyvi kova su jaunimo nedarbu yra vienas iš Europos Sąjungos prioritetų.
2017 m. rugpjūčio 11 d.
Darbo rinkos
„Žmonių išnaudojimas“, „neįstojus gal ir gerai“, „santaupų deginimas“, „laiko gaišimas“, - tokie ir panašūs stereotipai vis dar gajūs kalbant apie savanorystę kaip asmenybės ugdymo ir karjeros planavimo būdą. Kiek juose tiesos?
2017 m. liepos 31 d.
Darbo rinkos
Jaunimo garantijų projektas „Atrask save“ siūlo didelę paslaugų įvairovę visiems darbo, mokymosi ir praktikos galimybių ieškantiems jauniems žmonėms, tiek užsiregistravusiems, tiek neužsiregistravusiems darbo biržoje.
2017 m. liepos 20 d.
Darbo rinkos
Kontaktų mugėje „Dirbk ir gyvenk Mažeikiuose“ jaunimas turėjo galimybę susipažinti su perspektyviomis miesto ir rajono įmonėmis, paklausiomis darbo vietomis, dalyvauti motyvuojančiame seminare „Gyvenimo uždaviniai ir sėkmingas jų sprendimas“ bei buvo skatinamas kurti gyvenimą savo gimtinėje.
2017 m. liepos 13 d.
Darbo rinkos
Prasidėjus vasaros atostogoms, studentams ir moksleiviams norisi keliauti, lankyti muzikos festivalius, būti nepriklausomiems. Ištuštėjusias pinigines tuomet dažnai papildo sezoninis darbas. Koks jis? Rinkoje jaunimui atsiranda vis daugiau įdomesnių sezoninio darbo pasiūlymų.
2017 m. birželio 30 d.
Kitos naujienos
Naujienų archyvas