Užsiregistravau darbo biržoje studijuodamas magistrantūrą (dieniniame skyriuje), bet dabar studijas nutraukiau. Ar reikia iš naujo registruotis arba pranešti, kad perregistruotų kaip bedarbį?
Studijuodamas pagal nuolatinę mokymo formą buvote registruotas ne kaip bedarbis, o kaip darbo ieškantis asmuo.  Pasikeitus duomenims, nurodytiems Darbo ieškančio asmens kortelėje, privalote per 3 darbo dienas nuo naujų aplinkybių atsiradimo dienos apie tai pranešti teritorinei darbo biržai. Darbo ieškančių asmenų registravimą reglamentuoja Darbo rinkos s...
Daugiau atsakymų
Atvirų durų dienos moksleiviams 
 

2013 m. birželio 10-28 dienomis šalies teritorinių darbo biržų jaunimo darbo centrai organizavo atvirų durų dienas moksleiviams. Akcijos metu jaunimo darbo centrų specialistai kartu su socialiniais partneriais –  darbdaviais, jaunimo reikalų koordinatoriais savivaldybėse, atvirų jaunimo centrų, Valstybinės darbo inspekcijos, nevyriausybinių jaunimo, savanorių organizacijų atstovais organizavo informacinius renginius.

Moksleiviams buvo pristatomos darbo galimybės vasaros metu, šalyje ir vietos darbo rinkoje paklausios profesijos, darbdavių reikalavimai, darbo paieškos būdai, asmenų iki 18 metų įdarbinimo tvarka ir kiti aktualūs teisiniai aspektai, savanorystės ir kitos laisvalaikio užimtumo galimybės, padedančios įgyti bendrąsias ir socialines kompetencijas. Taip pat kiekvienam norinčiam moksleiviui buvo teikiamos ir individualios konsultacijos.

 Pranešimai spaudai:

 Naudinga informacija:

 
 

 Teritorinių darbo biržų pranešimai spaudai:


Vilniaus

 Kauno

Klaipėdos

Šiaulių

Panevėžio

Alytaus

Marijampolės

Utenos

Tauragės

Plungės

Informacija atnaujinta: 2013.07.16 12:26