Šios dienos renginiai

 Sėkmės istorijos herojus

Elvis
Multimedijos kūrėjas Elvis Skripūnas, šiandien sėkmingai teikiantis skaitmeninės rinkodaros paslaugas, apie galimybę gauti paramą nuosavo verslo kūrimui išgirdo iš savo pažįstamo. Jaunuolis, vėliau dalyvavęs Jaunimo darbo centro seminare ir kreipęsis į Darbo biržos Kaišiadorių skyrių, pasinaudojo Savarankiško užimtumo priemone ir įgyvendino savo svajonę – įkūrė MB „eMisija LT“.

 Naujienos

Atidarymas
Šiandien, birželio 30 d., Trakuose duris atvėrė naujas Jaunimo darbo centras. Tai jau penktoji informacinė erdvė jaunuoliams Vilniaus apskrityje ir 38-toji Lietuvoje, kurioje jiems bus teikiamos informavimo ir konsultavimo paslaugos. Profesinis orientavimas, karjeros planavimas, verslo kūrimas ar sėkmingas įsidarbinimas – tai tik kelios iš daugelio renginių temų, kurie bus nuolat organizuojami Trakų jaunimo darbo centre.
cvbankas
Artėjant darbo pokalbiui, dauguma darbuotojų jaudinasi, jaučia nerimą, kaip pavyks pasikalbėti su įmonės vadovu, kokių klausimų teks išgirsti. Jaudulys ir nerimas prieš darbo pokalbį – natūralu. Darbo portalas CVbankas.lt apibendrino, kokių klaidų dažniausiai pasitaiko ir kaip jų išvengti.
Instagram
Jau keletą metų jaunuoliai gali sekti Jaunimo darbo centro naujienas Facebook‘e. Tai patogus būdas sužinoti aktualiausią informaciją apie šalyje vykstančias renginių akcijas, socialinių partnerių siūlomas savanorystės programas, susipažinti su sėkmės istorijų herojais arba tiesiogiai konsultuotis rūpimais klausimais. Šiandien Jaunimo darbo centras „atveria duris“ socialiniame tinkle „Instagram“.