Projektai jaunimui

 Šios dienos renginiai

 Sėkmės istorijos herojus

Arnoldas
Aktyviam ir bendraujančiam 25 m. vaikinui iš Kėdainių sunkiai sekėsi atrasti savo kelią. Baigęs mokslus ir įgijęs automobilių kėbulų remontininko profesiją, kurį laiką gyveno užsienyje, bet ir ten negalėjo savęs realizuoti. Vaikino ryžtas ir noras tobulėti lėmė, kad darbo biržoje jam buvo pasiūlyta dalyvauti projekte „Atrask save“.

 Naujienos

absolventai
Šalies jaunimo darbo centruose prasideda renginių ciklas – „Nuo diplomo iki darbo sutarties“. Jau tradiciniu tapusi akcija absolventams kasmet vis daugiau sulaukia jų dėmesio – pernai dalyvavo per 7 tūkst. jaunuolių. Akcijoje, kuria siekiama greičiau ir sklandžiau integruoti jaunimą į darbo rinką, kviečiami ir tolesnių studijų nepasirinkę abiturientai.
Verslumo seminaras absolventams Kauno jaunimo darbo centre
Vidurvasarį darbo rinka atsinaujina – kasmet ją papildo diplomuotas jaunimas. Ir šią liepą daugiau kaip du kartus šoktelėjo absolventų skaičius – jų įregistruota per 2,6 tūkst. Šiemet būsimų rinkos dalyvių 1,4 tūkst. kreipėsi mažiau nei pernai. Daugiausia tarp absolventų – per 40 proc. – baigusiųjų profesines mokyklas. Tarp diplomuotų specialistų – 33 proc. įgijo aukštąjį universitetinį ir beveik 27 proc. – aukštąjį neuniversitetinį (koleginį) išsilavinimą. Darbo pasiūlymų laukia automobilių mechanikai, virėjai, apdailininkai (statybininkai), kirpėjai, taip pat kineziterapijos, teisės, socialinio darbo, viešojo administravimo, ekonomikos studijas baigę absolventai.
Justinas – jaunasis verslininkas
Jau metus Darbo birža jaunimui teikia realią paramą verslo pradžios idėjoms įgyvendinti ir pirmajai savo darbo vietai sukurti. Skatinant jaunimo savarankišką užimtumą ir saviraiškos plėtrą sudarytos palankios sąlygos ir taikomos lengvatos – nėra reikalavimo pateikti banko garantijos ir privalomojo nuosavo indėlio. Jaunoji karta gerokai drąsesnė – nebijo iššūkių ir kuria sau darbo vietas. Per metus daugiau nei 240 jaunuolių įsteigė mikroįmones, iš jų – per 180 jau dirba savarankiškai.