Projektai jaunimui

 Šios dienos renginiai

Šiandien renginių nėra.

 Sėkmės istorijos herojus

„Ketverius metus dirbau Jungtinėje Karalystėje, gamybiniame padalinyje, tačiau visą tą laiką planavau pradėti dirbti arba kurti verslą savo gimtinėje“ – sakė Ieva Stupelytė. 2016 m. lapkričio mėnesį grįžusi į Lietuvą, gruodį užsiregistravo Telšių teritorinėje darbo biržoje. Čia sužinojo apie savarankiško užimtumo rėmimo priemonę jaunimui iki 29 metų, kai galima įsteigti sau darbo vietą.

 Naujienos

Šiandien Lietuvos darbo biržoje lankėsi Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentai, studijuojantys ekonomikos inžinerijos, finansų inžinerijos ir verslo vadybos studijų programas. Išvažiuojamąją paskaitą apie darbo rinką antrus metus inicijuoja dėstytoja – dr. Liudmila Lobanova iš Verslo vadybos fakulteto Vadybos katedros.
„Pasaulyje ir taip yra per daug nelaimingų teisininkų, kurie būtų buvę nuostabūs muzikantai ar mokytojai!“ – taip pokalbį pradeda Rasa Jusionytė, kanalo „Ką žmonės dirba“? redaktorė. Jauna ir talentinga mergina metė prestižinį darbą leidykloje Anglijoje, kad grįžtų į Lietuvą ir įgyvendintų savo kūrybines idėjas. Tačiau niekada nesigailėjo, kad pasirinko daryti tai, kas jai labiausiai patinka. R. Jusionytė teigia, kad Lietuvoje – idealios sąlygos realizuoti save ir dalinasi patarimais, kaip kiekvienam jaunam žmogui atrasti tą vienintelį profesinį kelią, kurio daugelis ieško visą gyvenimą.
Darbo patirtis yra viena sėkmės sąlygų norint greičiau įsidarbinti. Savanorystė – geriausias būdas jos įgyti. Kuo naudinga savanorystė jaunimui? Vieniems – tai galimybė mokytis naujų įgūdžių, pažinti naujas sritis, išsiaiškinti profesinius polinkius, kitiems – tiesiog noras skirti laiką tiems, kurie laukia dėmesio ar pagalbos.