Projektai jaunimui

 Šios dienos renginiai

 Sėkmės istorijos herojus

Kartais praverčia sustoti ir minutėlę pagalvoti, ko iš tiesų mes norime – judėti žingsnis po žingsnio į priekį ar tiesiog grįžti atgal? Juk kiekvienas turime dar neišpildytų svajonių, slaptų troškimų, neįgyvendintų planų. Kodėl neišdrįstame atsisakyti to, kas mums kelia neigiamas emocijas, neatsisakome jau seniai pabodusios veiklos ir nesiimame to, dėl ko mūsų širdyse skambėtų daina? Ar iš tiesų viskas taip sudėtinga? Šiuos klausimus bandėme atsakyti su Vaiva – mergina, kuri sėkmingai pasinaudojo projekto „Naujas startas“ vykdomomis veiklomis ir neliko nepastebėta.

 Naujienos

Renginių turas „Jaunimo garantijos – Sužinok, kad gali!“ baigėsi – iš Marijampolės simbolinis geltonasis autobusiukas išvyko dar praėjusių metų rugsėjo 7d., apkeliavo beveik visą Lietuvą, o paskutiniajam vizitui sustojo Kupiškyje. 60-yje renginių dalyvavo 1652 niekur nedirbantys ir nesimokantys jaunuoliai, kurie išklausė profesionalaus lektoriaus, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultanto Mindaugo Vidugirio paskaitų, dalyvavo interaktyviuose užsiėmimuose ir aplankė 60 šalies darbdavių. Visų renginių tikslas buvo vienas – padėti jaunam žmogui patikėti savo potencialu ir galimybėmis.
Pasižiūrėkime, kaip sekasi ESF ir JUI finansuojamam projektui „Atrask save" !
54 renginiai ir beveik tiek pat aplankytų Lietuvos miestų ir miestelių per pusmetį – taip galima pradėti pasakojimą apie Jaunimo garantijų viešinimui skirtus renginius „Sužinok, kad gali!“, kuriuose jau dalyvavo beveik 1,5 tūkst. jaunuolių. Dauguma jų sakė nesitikintys nieko ypatingo, tačiau dažnas po renginio pripažino, kad laikas nenuėjo veltui.