Šios dienos renginiai

 Sėkmės istorijos herojus

Vaida
„Sakoma, kad apsikeitus vienu centu, vis tiek abu turėsime po vieną centą. Jei tą patį padarysime su idėjomis, jau turėsime dvi – tavo idėją ir mano“ – tokia mintimi apie mėgstamą darbą, kuriame gali ne tik atiduoti save, bet ir pasisemti energijos bei idėjų, vadovaujasi marijampolietė Vaida Kelerytė-Burokienė.

 Naujienos

Headex
Teritorinėse darbo biržose registruotiems asmenims atsirado kur kas daugiau įsidarbinimo galimybių: balandžio pabaigoje Lietuvos darbo birža pasirašė bendradarbiavimo sutartį su laikinojo įdarbinimo paslaugas teikiančia bendrove „Headex Group“.
Veiklus jaunimas
Pastaruosius metus kryptingai mažinant jaunimo nedarbą Lietuvoje nedirbančių jaunuolių skaičius sumažėjo beveik dvigubai – nuo 55 tūkst. ekonominės krizės laikotarpiu 2011 metais iki 24,9 tūkst. 2016 metų gegužės 1 d. Jaunuolių užimtumo augimą sąlygojo ne tik didėjanti darbo paklausa, bet ir Lietuvos darbo biržos taikomos užimtumo rėmimo priemonės bei įgyvendinamos ESF projektų veiklos.
Google Digital Garage
Lietuvoje pradėtas kompanijos „Google“ projektas „Digital Garage“, kuris visiems – nuo studentų iki verslininkų – padės lavinti skaitmeninės rinkodaros įgūdžius. Nauja interneto platforma siūlo įspūdingą kiekį nemokamų mokymų, leisiančių geriau suvokti verslo veikimo skaitmeninėje eroje principus.