Projektai jaunimui

 Šios dienos renginiai

Šiandien renginių nėra.

 Sėkmės istorijos herojus

Dažniausiai su baigtomis studijomis susiejame visą savo gyvenimo karjerą, ir tai puiku! Tačiau pasitaiko situacijų, kurios mūsų planus keičia. Štai rokiškietė Dovilė Gaškaitė, neradusi darbo aplinkos inžinerijos srityje, vis tiek savo gyvenimą paskirs aplinkai – puoš ją gėlėmis.

 Naujienos

„Žmonių išnaudojimas“, „neįstojus gal ir gerai“, „santaupų deginimas“, „laiko gaišimas“, - tokie ir panašūs stereotipai vis dar gajūs kalbant apie savanorystę kaip asmenybės ugdymo ir karjeros planavimo būdą. Kiek juose tiesos?
Jaunimo garantijų projektas „Atrask save“ siūlo didelę paslaugų įvairovę visiems darbo, mokymosi ir praktikos galimybių ieškantiems jauniems žmonėms, tiek užsiregistravusiems, tiek neužsiregistravusiems darbo biržoje.
Kontaktų mugėje „Dirbk ir gyvenk Mažeikiuose“ jaunimas turėjo galimybę susipažinti su perspektyviomis miesto ir rajono įmonėmis, paklausiomis darbo vietomis, dalyvauti motyvuojančiame seminare „Gyvenimo uždaviniai ir sėkmingas jų sprendimas“ bei buvo skatinamas kurti gyvenimą savo gimtinėje.