Projektai jaunimui

 Šios dienos renginiai

 Sėkmės istorijos herojus

Jovita
Anykštietė Jovita, visuomet mėgo keliauti, todėl ne atsitiktinai įgijo anglų filologijos bakalaurą ir kelionių agento kvalifikaciją. Merginai patinka iššūkiai ir įvairūs profesiniai atradimai naujose veiklose. Jie neapsiribojo tik pabaigtomis studijomis ir įgyta kvalifikacija. Didžiąją dalį sėkmės nulėmė įsitraukimas į veiklas, iš kurių viena buvo savanorystė.

 Naujienos

jdc
Rugsėjo 23 dieną jaunimo darbo centras atidarytas Širvintų jaunimo bendruomenei – šiais metais tai antrasis naujas centras, pradėjęs veiklą Vilniaus regione. Jauniesiems širvintiškiams, kurie nedirba, nesimoko ir neturi užimtumo čia bus teikiamos informavimo ir konsultavimo paslaugos atsižvelgiant į kiekvieno poreikius ir galimybes. Jaunimo darbo centrų tinklo plėtra toliau tęsiasi – šiais metais iš viso bus atidaryti 8 nauji centrai visoje šalyje siekiant jaunuoliams geresnių ir prieinamų paslaugų. Tai jau 39-asis jaunimo darbo centras šalyje ir 6-asis Vilniaus regione.
absolventai
Beveik 5 tūkst. aukštųjų ir profesinių mokyklų absolventų dalyvavo kasmetinėje jaunimo darbo centrų renginių akcijoje „Nuo diplomo iki darbo sutarties“. Du vasaros mėnesius vykusios akcijos metu darbo sutartis pasirašė per 2 tūkst. diplomuotų jaunuolių – 500 daugiau nei pernai.
Darbo pasiūlymas
Projektas „Atrask save“ stiprina jėgas ir visoje šalyje ieško psichologijos, teisės ir informatikos specialistų. Norite prisidėti prie efektyvesnės jaunimo integracijos į darbo rinką – tapkite mūsų komandos nariu!