Kontaktai 

EURES elektroninis paštas: eures@ldb.lt

Darbo laikas:

Pirmadieniais - ketvirtadieniais 8:00 - 17:00

Penktadieniais 8:00 - 15:45

Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

EURES KONSULTANTAI:

1. Alytaus teritorinė darbo birža. Adresas: Vilniaus g. 21, 62112 Alytus, tel. (8 315) 25927, faks. (8 315) 55554,  el. paštas:
 Agne.Zygaite@ldb.lt

2. Kauno teritorinė darbo birža. Adresas: E.Ožeškienės g. 37, 44003 Kaunas, tel. (8 37) 225 279, faks. (8 37) 225 279, el. paštas: Goda.Maciuleviciene@ldb.lt

3. Klaipėdos teritorinė darbo birža. Adresas: Naikupės g. 27A, 93202 Klaipėda, tel. (8 46) 344 639, faks. (8 46) 344 639, el. paštas: Kristina.Martinkute@ldb.lt

4. Marijampolės teritorinė darbo birža. Adresas: Valaičio g. 2, 68176 Marijampolė. tel. (8 343) 92 199, faks. (8 343) 91 015, el. paštas: Karolina.Jasulaitiene@ldb.lt

5. Panevėžio teritorinė darbo birža. Adresas: Savanorių a. 13, 35201 Panevėžys, tel. (8~45) 460237, faks. (8~45) 460244, el. paštas: Jurgita.Trapuiliene@ldb.lt

6. Telšių teritorinė darbo birža. Adresas: Daukanto g. 64, 87104  Telšiai, tel. (8 444) 72 405 el. paštas: Vaiva.Petraityte@ldb.lt

7. Šiaulių teritorinė darbo birža. Adresas: Tilžės g. 198, 76203 Šiauliai, tel. (8 41) 399 762, faks. (8 41) 399 762, el. paštas: Renata.Steponaitiene@ldb.lt

8. Tauragės teritorinė darbo birža. Adresas: Stoties g. 9, 72253 Tauragė, tel. (8 446) 51 274, faks. (8 446) 51 274, el. paštas: Loreta.Zdaniauskiene@ldb.lt

9. Utenos teritorinė darbo birža. Adresas: Lauko g. 19A, 28203 Utena, tel. (8 389) 63 989, faks. (8 389) 63 999, el. paštas: Agne.Zabulionyte@ldb.lt

10. Vilniaus teritorinė darbo birža. Adresas: J.Kubiliaus g. 2, 08234 Vilnius, tel. (8 5) 263 6005, faks. (8 5) 263 6005, el. paštas: Gytis.Raubunas@ldb.lt

 

Pastaba: EURES nacionalinis koordinavimo skyrius Lietuvos darbo biržoje atlieka administracines funkcijas. Dėl informacijos apie darbo ir gyvenimo sąlygas užsienyje siūlome kreiptis į teritorinėse darbo biržose dirbančius EURES konsultantus.

EURES NACIONALINIS KOORDINAVIMO SKYRIUS:

Lietuvos darbo birža. Adresas: Geležinio Vilko 3A, 03131 Vilnius, tel: (8 5) 213 7588

EURES nacionalinio koordinavimo skyriaus vyr. specialistė - Ginta Ališevičiūtė, el. paštas: Ginta.Aliseviciute@ldb.lt

 


Informacija atnaujinta: 2017.11.09 13:20