Kontaktai 

EURES elektroninis paštas - eures@uzt.lt

Darbo laikas

Pirmadieniais - ketvirtadieniais 8:00 - 17:00

Penktadieniais 8:00 - 15:45

Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

EURES SPECIALISTAI:

1. Kauno klientų aptarnavimo departamentas,  E.Ožeškienės g. 37, 44003 Kaunas, tel. (8 37) 225 279, faks. (8 37) 225 279, el. paštas Goda.Maciuleviciene@uzt.lt

2. Klaipėdos klientų aptarnavimo departamentas, Stoties g. 9, 72253 Tauragė, tel. (8 446) 51 274, faks. (8 446) 51 274, el. paštas Loreta.Zdaniauskiene@uzt.lt

3. Panevėžio klientų aptarnavimo departamentas, Savanorių a. 13, 35201 Panevėžys, tel. (8 45) 460 237, faks. (8 45) 460 244, el. paštas Jurgita.Trapuiliene@uzt.lt

4. Šiaulių klientų aptarnavimo departamentas,  Tilžės g. 198, 76203 Šiauliai, tel. (8 41) 399 762, faks. (8 41) 399 762, el. paštas Renata.Steponaitiene@uzt.lt

5. Vilniaus klientų aptarnavimo departamentas, Žirmūnų g. 139, 08234 Vilnius, tel. (8 5) 263 6005, faks. (8 5) 272  5911, el. paštas Beatrice.Kaziliunaite@uzt.lt

Pastaba: EURES nacionalinio koordinavimo skyrius Užimtumo tarnyboje atlieka administracines funkcijas. Dėl informacijos apie darbo ir gyvenimo sąlygas ES/EEE šalyse siūlome kreiptis į Klientų aptarnavimo departamentuose dirbančius EURES specialistus.

EURES NACIONALINIO KOORDINAVIMO SKYRIUS:

Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Geležinio Vilko 3A, 03131 Vilnius, tel. (8 315) 25 927, el. paštas Agne.Zygaite@uzt.lt.  

 

 


Informacija atnaujinta: 2018.10.12 13:57