Darbas Europoje? Pasinaudokite programa „Reactivate“!
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. lapkričio 6 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Programa „Reactivate“ yra ES darbo mobilumo programos „Tavo pirmasis EURES darbas“, skirtos 18–35 metų amžiaus asmenims ir darbdaviams, tąsa. Įgyvendinant programą „Reactivate“ dėmesys skiriamas tiems, kam 35-eri ar daugiau ir kas nori praplėsti savo akiratį: keliauti į kitą ES valstybę narę dirbti, stažuotis ar dalyvauti pameistrystės programoje.
Pagal šią programą teikiama tikslinė parama įdarbinimui Europoje;  taip pat teikiama ir finansinė parama, kai reikia padengti išlaidas, susijusias su kalbų mokymu, kvalifikacijos pripažinimu ar persikėlimu į užsienį, įskaitant šeimos persikėlimą.
Programa „Reactivate“ gali būti naudinga ne tik fiziniams asmenims, bet ir darbdaviams, ypač mažųjų ir vidutinių įmonių (toliau – MVĮ) savininkams. Jie gali gauti pagalbos, kai imasi ieškoti darbuotojų svetur dėl to, kad reikiamą darbuotoją sunku rasti; jie gali susisiekti su „Reactivate“ tarnybomis, kurios padės tvarkyti darbo pasiūlymus ir rasti tinkamų laisvų darbo vietų kandidatams iš ES šalių. Be to, teikiama finansinė parama MVĮ, kurios rengia įvadines programas naujai įdarbintiems darbuotojams.
Norėdami sužinoti daugiau apie programą „Reactivate“, apsilankykite interneto svetainėje https://ec.europa.eu/eures/public/lt/reactivate-js arba kreipkitės į teritorinių darbo biržų EURES konsultantus.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas