Europass CV 

Kiekvienas darbo Lietuvoje arba užsienyje ieškantis gali užpildyti ir potencialiems darbdaviams pateikti europinio standarto gyvenimo aprašymą, kuris oficialiai patvirtintas Europos Sąjungoje.

Daugelis savo gyvenimo aprašymus parengia pagal šimtus skirtingų pavyzdžių, ir tai natūraliai sukelia nemažai painiavos. Vienais atvejais informacijos gali būti pateikiama per daug, kitais – per mažai. Europass CV išsprendžia šias ir daugelį kitų problemų.

Standartinis gyvenimo aprašymas kurtas ir derintas ne vieną mėnesį, siekiant šį dokumentą "denacionalizuoti", kad jis būtų vienodai traktuojamas bet kurioje iš 28 ES valstybių. Todėl jis yra išsamus ir lengvai suprantamas tiek pildančiajam, tiek skaitančiajam.

Beveik neabejotina, kad Europass CV, bent jau Europos Sąjungos erdvėje, taps populiariausia duomenų apie save pateikimo darbo rinkai forma. Jis tam ir buvo kurtas – kad darbuotojai ir darbdaviai iš skirtingų valstybių kuo lengviau "susikalbėtų" ir kuo geriau suprastų vieni kitus.

Daugiau informacijos apie Europass rasite internete: http://www.europass.lt ir https://europass.cedefop.europa.eu/lt/about

Pildymo formos, instrukcijos ir pavyzdžiai:

Europass CV formos šablonai ir pildymo instrukcijos

Europass kalbų paso šablonai ir pildymo instrukcijos


Informacija atnaujinta: 2016.03.16 14:02