Pagrindinis puslapis | Renginiai | Darbo pasiūlymai | Kontaktai | Konsultacijos el. paštu | Struktūra    
 Apie EURES   Laisvų darbo vietų paieška   Gyvenimo aprašymai (CV)   Gyvenimo ir darbo sąlygos   Mokymosi galimybės 
EURES - Lietuva

Tai internetinis puslapis, skirtas asmenims, norintiems atvykti gyventi ir dirbti į Lietuvą bei Lietuvos gyventojams, norintiems išvykti dirbti ir gyventi į ES/EEE valstybes.


Šis puslapis suteikia galimybę rasti informaciją apie darbo ir mokymosi galimybes Europoje.

 

 Naujienos:

Projektas „Tavo pirmasis EURES darbas“. 

Projekto paskirtis – padėti Europos jaunimui rasti darbą kitose ES šalyse. Informacija pateikiama čia.

Šveicarijos Vyriausybė, siekdama riboti padidėjusius migrantų srautus, priėmė sprendimą pasinaudoti savo teisėmis, numatytomis Susitarime tarp Šveicarijos ir Europos Sąjungos dėl laisvo asmenų judėjimo.
Nuspręsta, kad nuo 2012 m. gegužės 1 dienos B kategorijos leidimams gyventi įvedamos kvotos, kurios bus taikomos vienerius metus. Šio laikotarpio pabaigoje bus įvertinta situacija ir sprendžiama, ar apribojimą pratęsti, ar jo atsisakyti.
Kvotos galios aštuonių Europos Sąjungos šalių narių piliečiams: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Slovakijos, Slovėnijos, Čekijos ir Vengrijos. Nuspręsta, kad metų trukmės leidimai gyventi bus išduoti tik maždaug 2 tūkstančiams šių šalių piliečių.
Šis pokytis gali turėti įtakos galimybėms įsidarbinti Šveicarijoje, todėl planuojantiems vykti gyventi ar dirbti į šią šalį, rekomenduojame į tai atsižvelgti ir detaliau pasidomėti gyvenimo bei darbo sąlygomis, leidimų gavimo tvarka ir galimybėmis.
Prireikus išsamesnę su leidimais susijusią informaciją teikia teritorinėse darbo biržose dirbantys EURES konsultantai.

Įkeltas informacinis pranešimas "Kas žinotina apie Jungtinės Karalystės įdarbinimo agentūras", aktualus sezoniniams darbuotojams ir kitiems, besinaudojantiems šių agentūrų paslaugomis. Šią informaciją galite rasti čia. 
 

 Šiame puslapyje Jūs rasite:


Informaciją apie nedarbo socialinio draudimo išmokas į kitas ES/EEE valstybes nares išvykstantiems bei iš jų atvykstantiems/grįžtantiems ieškoti darbo asmenims rasite čia.

DĖMESIO! Tinklalapis šiuo metu atnaujinamas, todėl gali būti netikslumų. Dėl informacijos siūlytume kreiptis į EURES konsultantus.

EURES Lietuva tinklalapyje esančios informacijos kopijavimas ar platinimas be raštiško EURES tarnybos leidimo draudžiamas.

 

Europos užimtumo tarnybos informacinis biuletenis

Konkursai į ES institucijas

www.europedirect.lt

http://ec.europa.eu/eures/

 


 

 

  Naujausi darbo pasiūlymai    
2016 02 05Kambarinės
2016 02 02Slaugytojas (-a)
2016 02 01Slaugytojai
2015 12 22Braškių skynėjai (Švedija)
2016 01 25Siuvėjas (-a)
  Naujausi renginiai    
Informacija ruošiama