Praleisti naršymo saitus
Paslaugos
Informavimas telefonu
Darbdaviams
Elektroninės paslaugos
Laisvų darbo vietų registravimas
Tarpininkavimas įdarbinant
Aktyvios darbo rinkos politikos priemonės
Užsieniečių įdarbinimas Lietuvoje
Teikiantiems privačias tarpininkavimo įdarbinant paslaugas
Grupės darbuotojų atleidimų prevencija
Karo prievolininkų įdarbinimo subsidijavimas
Ieškantiesiems darbo
Laisvų darbo vietų paieška
Informavimas ir konsultavimas
Registravimasis darbo biržoje
Aktyvios darbo rinkos politikos priemonės
Pažymų užsakymas
Neįgaliųjų integracija
Savanoriška praktika
EURES paslaugos
Pareigūnų ir karių integracija į darbo rinką
Profesinė reabilitacija
Socialinės įmonės
Vietinės užimtumo iniciatyvos
Pareigūnų ir karių integracija į darbo rinką  

 

  Pareigūnų ir karių, išleidžiamų į pensiją, integracijos į darbo rinką ir medicininės reabilitacijos priemonių sistemos įgyvendinimo tvarkos aprašas, patvirtintas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2016 m. liepos 11 d. nutarimu Nr. 730

 

Specialistų, atsakingų už pareigūnų ir karių, išleidžiamų į pensiją, integracijos į darbo rinką priemonių įgyvendinimą Vilniaus teritorinės darbo biržos aptarnaujamoje teritorijoje, sąrašas

 

Eil. Nr.

Skyriaus pavadinimas

Vardas ir pavardė

Pareigos

Darbo vietos adresas

Tel. Nr.

El. pašto adresas

1.            

Vilniaus miesto 4-asis skyrius

Kristina Doškienė

Vyriausioji specialistė

Žirmūnų g. 139A, Vilnius

(8 5) 259 4487

 

Kristina.Doskiene@ldb.lt   

2.            

Vilniaus rajono skyrius

Diana Alesiutė

Vyriausioji specialistė

Aguonų g. 4, Vilnius

(8 5) 213 7557

 

Diana.Alesiute@ldb.lt     

3.            

Šalčininkų skyrius

Jolanta Jasiukaitė

Vyriausioji specialistė

Architekto g. 4, Šalčininkai

(8 380) 51 142

 

Jolanta.Jasiukaite@ldb.lt  

4.            

Širvintų skyrius

Rita Valauskienė

Vyriausioji specialistė

Plento g. 41, Širvintos

(8 382) 51 475

 

Rita.Valauskiene@ldb.lt   

5.            

Švenčionių skyrius

Diana Plotnikovienė

Vyriausioji specialistė

Vilniaus g. 22, Švenčionys

(8 387) 68 213

 

Diana.Plotnikoviene@ldb.lt  

6.            

Trakų skyrius

Rita Malachovskienė

Vyriausioji specialistė

V. Kudirkos g. 12A, Trakai

(8 528) 55 284

 

Rita.Malachovskiene@ldb.lt  

7.            

Trakų skyriaus Elektrėnų klientų aptarnavimo centras

Stasė Draugelienė

Vyriausioji specialistė

Elektrinės g. 8, Elektrėnai

(8 528) 52 215

 

Stase.Draugeliene@ldb.lt  

8.            

Ukmergės skyrius

Giedrė Sabaliauskienė

Vyriausioji specialistė

Vytauto g. 75, Ukmergė

(8 340) 62 373

 

Giedre.Sabaliauskiene@ldb.lt   

 

 


Informacija atnaujinta: 2018.10.09 13:35