Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
EGF parama
ESF projektų valdymas
Kontaktai
ESF projektai
ESF projektų rezultatai
Įgyvendinti projektai
Telšių teritorinė darbo birža
ESF projektų valdymas 

Telšių teritorinės darbo biržos direktorė

ESF projektų Vykdymo grupės

   

Projektas „Išlik darbo rinkoje 

Veiklos sritis   Vardas, pavardė   Telefonas   Elektroninis paštas  

Koordinatorė

Asta Liubartienė

(8 444)  31 047

Asta.Liubartiene@ldb.lt

Projekto finansininkas

Džiuljeta Mockevičienė

(8 444)  31 014

Dziuljeta.Mockeviciene@ldb.lt

 

Projektas „Nekvalifikuotų asmenų kompetencijų didinimas“

 Veiklos sritis

Vardas, pavardė  

Telefonas 

 Elektroninis paštas

Koordinatorė

Daiva Strikaitė

(8 444)  31 047

Daiva.Strikaite@ldb.lt

Projekto finansininkas

Margarita Ciparienė

(8 448)  71 167

 

Margarita.Cipariene@ldb.lt

 

 

Projektas „Ilgalaikių bedarbių įdarbinimo rėmimas“

 Veiklos sritis

Vardas, pavardė  

Telefonas 

 Elektroninis paštas

Koordinatorė

Asta Liubartienė

 

(8 444)  31 047

Asta.Liubartiene@ldb.lt

 

Projekto finansininkas

 

Simona Bražienė

 

 

(8 444) 31 014

Simona.Braziene@ldb.lt

 

Projektas „Įgyk paklausią profesiją“

 Veiklos sritis

Vardas, pavardė  

Telefonas 

 Elektroninis paštas

Koordinatorė

Aušrinė Slušnienė

 

(8 444)  31 047

Ausrine.Slusniene@ldb.lt

 

Projekto finansininkas

Simona Bražienė 

(8 444)  31 014

Simona.Braziene@ldb.lt

 

Projektas „Vyresnio amžiaus bedarbių rėmimas“

 Veiklos sritis

Vardas, pavardė  

Telefonas 

 Elektroninis paštas

Koordinatorė

Asta Liubartienė

 

(8 444)  31 047

Asta.Liubartiene@ldb.lt

 

Projekto finansininkas

 

Laima Rubavičienė

 

(8 444)  31 014

 

Laima.Rubaviciene@ldb.lt

 

Projektas „Pagalba neįgaliesiems“

 Veiklos sritis

Vardas, pavardė  

Telefonas 

 Elektroninis paštas

Koordinatorė

Aušrinė Slušnienė

 

(8 444)  31 047

Ausrine.Slusniene@ldb.lt

 

Projekto finansininkas

 

Margarita Ciparienė

 

(8 448) 71 167 

Margarita.Cipariene@ldb.lt

 

Projektas „Parama socialinėms įmonėms 2015-2016 m.“ 

 Veiklos sritis

Vardas, pavardė  

Telefonas 

 Elektroninis paštas

Koordinatorė

Asta Liubartienė

 

(8 444)  31 047

Asta.Liubartiene@ldb.lt

 

Projekto finansininkas

 

Margarita Ciparienė

 

(8 448)  71 167 

Margarita.Cipariene@ldb.lt

 

Projektas „Atrask save“ 

 Veiklos sritis

Vardas, pavardė  

Telefonas 

 Elektroninis paštas

Koordinatorė

Lina Eglinskaitė

 

(8 444)  31 047

Lina.Eglinskaite@ldb.lt

 

Projekto finansininkas

 

Laima Rubavičienė

 

(8 448)  71 167 

Laima.Rubaviciene@ldb.lt

 


Informacija atnaujinta: 2016.03.01 10:00