Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Klientų priėmimo laikas
Jaunimo darbo centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Paskatinimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Mobilios komandos vizito tikslas pasiektas organizuojant vieną iš bendradarbiavimo su darbdaviais būdų
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2018 m. liepos 11 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Radviliškio skyriaus Mobili komanda vyriausioji specialistė Antanina Čečkauskienė ir vyresnioji specialistė Ona Ališauskienė lankėsi įmonėje AB „Radviliškio mašinų gamykla“ ir susitiko su įmonės direktore Daiva Leonavičiene. Mobilios komandos vizito tikslas – pristatyti darbo biržos paslaugas, aptarti bendradarbiavimo būdus ir galimybes, galimą naujų darbuotojų poreikį, taip pat detaliau susipažinti su įmonės darbo specifika, veikla, darbo sąlygomis, patalpomis.

AB „Radviliškio mašinų gamykla“ įkurta 1949 metais. Tai vienintelė gamykla Baltijos šalyse projektuojanti ir gaminanti granulių gamybos įrangą. Įmonė taip pat gamina žemės ūkio techniką ir atlieka įvairius metalo apdirbimo darbus. Gaminių asortimentas: šiaudų smulkinimo ir granuliavimo įrengimai ŠSGL-1, granulių presai OGM-1,5A, uogų skynimo kombainai USK-1 JOVARAS, sėklų beicavimo įrenginiai SBĮ-1, grūdų malūnai, trąšų barstytuvai, šienapjovės ir kita produkcija. Pagamintos produkcijos 70 proc. yra eksportuojama į ES šalis, Indiją, Kanadą, Rusiją ir į kitas šalis. Gaminiai pagal užsakymus yra parduodami Lietuvoje. Įmonė yra dalyvavusi 8 tarptautinėse parodose pagal priemonę „Naujos galimybės LT“.

Šiuo metu įmonėje dirba 83 darbuotojai. AB „Radviliškio mašinų gamykla“ į strateginių darbdavių sąrašą įtraukta 2018 m. metais. Susitikimo su įmonės vadove metu aptartos įmonių veiklos perspektyvos 2018 metams, darbo biržos teikiamos paslaugos, pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas. Radviliškio skyrius džiaugiasi konstruktyviu bendradarbiavimu su įmone, o įmonė džiaugiasi, kad turi darbo biržoje konsultantą visais darbo rinkos klausimais.

Nuotraukoje iš kairės: AB „Radviliškio mašinų gamykla“ direktorė Daiva Leonavičienė ir Radviliškio skyriaus vyresnioji specialistė Ona Ališauskienė 

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas