Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Klientų priėmimo laikas
Jaunimo darbo centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Paskatinimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Atvirų durų dienos mokiniams – ateik, sužinok, pradėk veikti!
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2018 m. birželio 1 d.
Kategorija: Darbo rinkos

 

Nors vasarą poilsis vilioja, tačiau noras būti savarankiškam, „paragauti“ nepriklausomybės, įgyti pirmosios darbo patirties ir užsidirbti –  ne vieno moksleivio svajonė. Tad jaunimo darbo centruose vykstanti akcija „Atvirų durų dienų mokiniams“ sulaukia didelio susidomėjimo, gegužės  – birželio mėn. bendrojo lavinimo mokyklų auklėtiniai turi galimybę susipažinti su situacija darbo rinkoje ir jos aktualijomis, kokios yra darbo galimybės vasaros metu, kaip ieškoti darbo, kokius teisinius aspektus būtina žinoti įsidarbinant asmenims iki 18 metų, jaunuoliams suteikiama informacija apie įvairių profesijų atstovams keliamus reikalavimus ir reikalingus gebėjimus atlikti darbą.

Didžiausios įsidarbinimo galimybės mokiniams nuo 18 metų – 90 proc. darbo vietų skirta mokiniams nuo 18 metų ir tik 10 proc. mokiniams nuo 16 metų, nei vienas darbdavys neregistravo laisvų darbo vietų  mokiniams nuo 14 metų.

Gegužės mėnesį  Šiaulių mieste ir rajone  registruota 17 laisvų darbo vietos mokiniams paslaugų  ir pramonės sektoriuje: barmenais, padavėjais, pagalbiniais virtuvės darbininkais, valytojais, indų plovėjais. Taip pat mokiniai turi  galimybes dirbti žemės ūkyje: braškių skynimas. Labai džiugu dėl Radviliškio miesto ir rajono mokinių – čia registruota net 70 laisvų darbo vietų žemės ūkio sektoriuje: braškių, aviečių skynimas, lauko darbinkai cukrinių runkelių ravėjimui, agurkų skynimas šiltnamiuose. Taip pat jiems suteikta galimybė dirbti ir paslaugų srityje: padavėjais, pardavėjais, virtuvės pagalbiniais darbininkais.  Joniškio skyrius registravo dvi laisvas darbo vietas mokinimas: uogų skynimui ir pagalbiniui darbininkui grūdų įmonėje.   

Mes įsitikinę , kad mokinių susidomėjimas įsidarbinimo galimybėmis vasaros atostogų metu nenuslūgs ir birželio mėnesį, tad kviečiame  atvykti, o iškilus klausimams – drąsiai kreiptis:

• Akmenės jaunimo darbo centre: Taikos g. 1, Naujoji Akmenė, tel. (8 425) 525 03
• Joniškio jaunimo darbo centre: Livonijos g. 19A, tel. (8 426) 61 097
• Kelmės jaunimo darbo centre: Žemaitės g. 24, Kelmė, tel. (8 427) 54 491
• Pakruojo jaunimo darbo centre: Vytauto Didžiojo g. 94, Pakruojis, tel. (8 421) 518 04
• Radviliškio jaunimo darbo centre: A. Povyliaus g. 2, Radviliškis, tel. (8 422) 615 09
• Šiaulių jaunimo darbo centre: Tilžės g. 198, Šiauliai, tel. (8 41) 526 284

Mokiniai, atminkite! Darbas – tai asmeninis tobulėjimas, būdas save realizuoti, prasmingas laiko praleidimas, galimybė pritaikyti turimas žinias.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas