Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Klientų priėmimo laikas
Jaunimo darbo centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Paskatinimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Jaunimo darbo centras – Tavo kelias į darbo rinką! Ateik ir veik!
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2018 m. balandžio 11 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Jaunuoli, labas!

Dar nežinai, kuo būsi, kai užaugsi? Pirmą kartą ieškai darbo? Nori pasukti kitu profesiniu keliu? Nori žinoti, kaip planuoti karjerą? Ateik į Jaunimo darbo centrą!

Ar žinai, kad Šiaulių regione veikia 6 Jaunimo darbo centrai? Ką mes Tau siūlome:  Jaunimo darbo centras – tai jaunimo poreikiams skirta erdvė, kurioje patraukliomis darbo formomis jaunimas skatinamas domėtis darbo rinka ir būsima karjera, teikiama specialistų pagalba formuojant  aktyvią poziciją ieškant darbo ar pasirenkant tolesnes mokymosi galimybes.  Jaunimo darbo centruose informavimo ir konsultavimo paslaugos teikiamos individualiai ir grupėms. Per šių metų tris mėnesius Šiaulių teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centruose konsultavosi beveik 1000 jaunuolių. Lankytojus domino elektroninės darbo biržos paslaugos, kaip tinkamai jomis naudotis; registracijos darbo biržoje tvarka; lankymosi pas įdarbinimo konsultantus tvarka; laisvos darbo vietos bei darbdavių keliami reikalavimai kandidatams, darbo funkcijos, pobūdis; dalyvavimas profesinio mokymosi priemonėje; įsidarbinimui reikalingų dokumentų rengimas.

Štai priežastys, dėl kurių laukiame Tavęs Jaunimo darbo centruose:

1.       ateik ir sužinosi, kokia profesija Tau (pa)tinka. Galėsi atlikti asmenybės nustatymo, profesinio pasirinkimo testus, individualiai konsultuotis dėl SAVO pasirinkimų.

2.       sužinok, kas vyksta darbo rinkoje. O gal  domina kokias turi galimybes rasti darbą savo ar kitame Lietuvos mieste? Kokios profesijos yra paklausiausios? O gal nori sužinoti darbo rinkos prognozes, statistiką ir tendencijas?

3.       Jaunimo darbo centre  gali rasti  geriausius darbo pasiūlymus, su mūsų pagalba paruoši geriausią CV, sužinosi, kaip padaryti teigiamą pirmąjį įspūdį darbdaviui. Gausi savo svajonių darbą!

4.       sužinok apie Talentų banko duomenų bazę ir  dalyvauk jame! Talentų bankas – tai aukštos kvalifikacijos specialistų duomenų bazė www.ldb.lt

Jaunimo darbo centruose vyksta verslumo skatinimo užsiėmimai, kuriuose gali įgyti žinių apie verslumą, darbo teisę, susitikti su jaunaisiais verslininkais ir darbdaviais.

Siūlome  susipažinti su  savanorystės galimybėmis,  išbandyti ir atrasti savo pašaukimą, sužinoti, kur gali savanoriauti, išgirsti savanorių istorijas.

Jaunimo darbo centrų renginiuose galėsi sužinoti daugiau apie save, atrasi savo gerąsias savybes, sužinosi, kaip suvaldyti stresą, išmoksi naudokis savo emociniu intelektu!

Artėjant vasaros atostogų metui Jaunimo darbo centruose lauksime mokinių, norinčių dirbti vasaros

atostogų metu:  teiksime individualias konsultacijas įsidarbinimo klausimais, organizuosime seminarus, profesinio orientavimo užsiėmimus.

Aukštųjų ir profesinių mokyklų absolventams bei abiturientams patarsime  bei padėsime rasti geriausias profesines galimybes, supažindinsime su darbo paieškos būdais,  pasiūlysime dalyvauti  asmenybės ugdymo seminaruose, susitikimuose su darbdaviais.

Mūsų renginiai, naujienos ir aktuali informacija: www.ldb.lt/jaunimui

Renginiai, patarimai, konkursai ir dar daugiau: www.facebook.com/jaunimui

Ateik pats ir draugą atsivesk:
 Akmenės jaunimo darbo centre: Taikos g. 1, Naujoji Akmenė, tel. (8 425) 525 03
 Joniškio jaunimo darbo centre: Livonijos g. 19A, tel. (8 426) 61 097
 Kelmės jaunimo darbo centre: Žemaitės g. 24, Kelmė, tel. (8 427) 54 491
 Pakruojo jaunimo darbo centre: Vytauto Didžiojo g. 94, Pakruojis, tel. (8 421) 518 04
 Radviliškio jaunimo darbo centre: A. Povyliaus g. 2, Radviliškis, tel. (8 422) 615 09
 Šiaulių jaunimo darbo centre: Tilžės g. 198, Šiauliai, tel. (8 41) 526 284

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas