Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Klientų priėmimo laikas
Jaunimo darbo centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Paskatinimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Individualus dėmesys – efektyvus darbdavių poreikių patenkinimo garantas
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2018 m. kovo 29 d.
Kategorija: Darbo rinkos
 

PAŽINTINIS VIZITAS. Siekiant operatyviai užpildyti registruotas laisvas darbo vietas ir patenkinti darbdavio poreikius 2018 m. kovo 28 d. Šiaulių teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento Pakruojo skyrius organizavo pažintinį vizitą į įmonę UAB „Montaka“. Įmonė įkurta 2016 metais Pakruojyje. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – padangų montavimas, balansavimas, suvedimas, keitimas. Įmonė taip pat atlieka smulkų važiuoklės remontą, teikia automobilių plovimo paslaugas.

 

Nuotr. Pažintinis vizitas UAB „Montaka“

Atvykusius Pakruojo skyriuje registruotus darbo ieškančius asmenis maloniai pasitiko įmonės direktorius Paulius Kačerauskas ir atstovė Gitana Kačerauskienė. Darbo ieškantys asmenys galėjo apžiūrėti įmonę, iš arti susipažinti su darbo sąlygomis ir reikalavimais darbo vietoms. Pažintinio vizito metu kandidatai teikė klausimus, domėjosi siūlomu darbu.

 

Nuotr. Darbo ieškančių asmenų supažindinimas su  darbo sąlygomis įmonėje

Po pažintinės ekskursijos vyko darbuotojų atranka dėl galimybės įsidarbinti į dvi registruotas laisvas darbo vietas – automobilių plovėjo ir automobilių mechaniko.

Įmonės atstovai liko patenkinti organizuotu pažintiniu vizitu. Šio vizito rezultatas – 3 pretendentai pareiškė norą išbandyti save ir buvo pakviesti dalyvauti tolimesnėje atrankoje dėl planuojamo įdarbinimo. Šio vizito metu kartu su įmonės atstovais buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės ir pasirašytas Bendradarbiavimo susitarimas.

MOBILIOS KOMANDOS VIZITAS. 2018 m. kovo mėn. Šiaulių teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento Šiaulių skyriaus Mobili komanda lankėsi paslaugų sektoriaus įmonėse VŠĮ „Amfiteatro filmai“ ir Šiaulių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Šiaulių TDB Klientų aptarnavimo departamento Šiaulių skyriaus atstovai, dalyvavę mobilios komandos vizite, aptarė darbdavių perspektyvas ir tendencijas, darbdavių poreikius: kiek, kokios profesijos darbuotojų planuojama įdarbinti artimiausiu metu, išklausė pastebėjimus ir pasiūlymus, skirtus Darbo biržos veiklos gerinimui, pristatė kandidatų į laisvas darbo vietas paieškos ir atrankos būdus bei jų organizavimą.

SUSITIKIMAI DARBDAVIAMS. 2018 m. kovo mėn. Šiaulių teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento Akmenės, Kelmės, Radviliškio, Šiaulių, Pakruojo, Radviliškio skyriai organizavo seminarą darbdaviams „Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų paraiškų rengimas ir įgyvendinimas“, kurių metu darbdaviai buvo supažindinti su Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų darbo vietų steigimo tvarka, finansavimo sąlygomis, keliamais reikalavimais įdarbinamiems asmenims. Vyko diskusijos.

 

Nuotr.: seminarų darbdaviams „Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų paraiškų rengimas ir įgyvendinimas“ akimirkos

Įmonės visada yra pasiruošusios padėti motyvuotiems, norintiems dirbti darbo ieškantiems asmenims ir tikisi sėkmingo tolimesnio bendradarbiavimo.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas