Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Klientų priėmimo laikas
Jaunimo darbo centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Paskatinimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Europos darbdavių dienų baigiamieji renginiai: Pažintiniai vizitai ir Karjeros dienos
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2018 m. sausio 2 d.
Kategorija: Darbo rinkos

2017 metų gruodžio mėn. organizuoti paskutiniai Europos darbdavių dienoms skirti renginiai.
Pastarasis mėnuo išsiskyrė Pažintinių vizitų gausa į Šiaulių apskrities įmones. Pažintinio vizito tikslas – gerinti tarpininkavimo įdarbinant veiklą, nukreiptą į darbo pasiūlos ir paklausos derinimą, siekiant tvaraus užimtumo bei sukurti glaudesnį, konstruktyvų darbdavio ir ieškančio darbo asmenų dialogą.


2017 m. gruodžio 5 d. Klientų aptarnavimo departamento Šiaulių skyrius, siekiant kuo didesnio tarpininkavimo įdarbinant paslaugos efektyvumo bei produktyvaus darbdavio ir darbo ieškančių asmenų dialogo, organizavo pažintinį vizitą darbo ieškantiems asmenims į įmonę UAB „Putokšnis“. Įmonė – pirmaujanti PET ruošinių ir PET taros gamintoja Baltijos šalyse. Įkurta 1994 metais, jai priklauso dvi PET ruošinių gamyklos Lietuvoje ir Ukrainoje bei PET taros gamykla Lietuvoje. Produkciją eksportuoja į Vakarų, Vidurio ir Rytų Europą, Skandinaviją bei Nepriklausomų Valstybių Sandraugą. UAB „Putokšnis“ ieško darbuotojų, ypač specialistų, gebančių dirbti su krovimo technika, gamyboje prie įrengimų, sugebančių užtikrinti nepertraukiamą, techniškai tvarkingą, patikimą įrengimų ir mechanizmų darbą.

Nuotr. Įmonės UAB „Putokšnis“ gamybos cechas 

Pažintinio vizito metu personalo vadovė Giedrė Griciuvienė pristatė įmonės veiklą, tikslus, plėtrą, išsakė lūkesčius naujiems darbuotojams, papasakojo apie galimybes tobulėti profesinėje srityje, organizavo individualius pokalbius su vizite dalyvavusiais darbo ieškančiais asmenimis, kurių metu 4 kandidatai jau pateikė įsidarbinimui reikalingus dokumentus.

 

Nuotr. Darbuotojų atranka įmonėje  

2017 m. gruodžio 7 d. Šiaulių teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento Pakruojo skyrius darbo ieškantiems asmenims, besidomintiems apskaitininko darbu, organizavo pažintinį vizitą į UAB „Verslo mintis“.
Įmonė įkurta ir įregistruota 2016 metais. Nuo 2017 m. spalio mėnesio atsidariusi naują biurą pradėjo vykdyti veiklą Pakruojyje. Pagrindinė įmonės veikla - buhalterinės paslaugos. Šiuo metu įmonėje dirba 6 darbuotojai.
Savo patirtimi, organizuojant apskaitininkų darbą, su Pakruojo skyriuje registruotais darbo ieškančiais asmenimis, pasidalino įmonės direktorė Jūratė Pliuskienė. Direktorė supažindino su darbo vieta, sąlygomis, papasakojo apie apskaitininkams keliamus reikalavimus. Pažintinio vizito metu kandidatai teikė klausimus, domėjosi siūlomu darbu. Susitikimo metu direktorė išklausė visų kandidatų pageidavimus ir aptarė įsidarbinimo galimybes.
Įmonės direktorė liko patenkinta organizuotu pažintiniu vizitu. 2018 m. planuoja ir toliau plėsti savo paslaugas ir tikisi sėkmingo bendradarbiavimo. Šio vizito rezultatas - įmonės direktorė atsirinko ir pakvietė dvi pretendentes dalyvauti tolimesnėje atrankoje dėl planuojamo įdarbinimo.

Nuotr. Pažintinis vizitas UAB „Verslo mintis“

2017 m. gruodžio 18 d. Šiaulių teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento Kelmės skyrius organizavo pažintinį vizitą į gamybinę įmonę UAB „Ronelda“. Kelmės rajone įmonė savo veiklą pradėjo 2015 m. rugsėjo mėnesį. Nuo pat veiklos pradžios ši įmonė aktyviai bendradarbiauja su darbo birža, vykdo intensyvią gamybos ir darbuotojų plėtrą. Yra įsteigtos šešios darbo vietos neįgaliesiems, pasinaudojus darbo vietų steigimo programa. Šiuo metu įmonėje dirba 17 darbuotojų. UAB „Ronelda“ skelbia vietas Lietuvos darbo biržos informacinėje sistemoje, 2017 metais buvo pripažinta labiausiai su ŠTDB Kelmės skyriumi bendradarbiaujančia įmone. Susitikimo metu 6 darbo ieškantys asmenys buvo supažinti su administratoriaus – vadybininko darbo vietos ypatumais ir sąlygomis. Įmonė vadovas Saulius Rudžinskas supažindino su produkcijos gamybos procesu, pristatė gaminių pavyzdžius. Kandidatai perdavė savo CV ir susitarė dėl pokalbio tolimesnėje atrankoje.

 

Nuotr. Vizitas įmonėje „Ronelda“

2017 m. gruodžio 21 d. Šiaulių teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyrius organizavo pažintinį vizitą į įmonę UAB „Baldupė“. Įmonė turi socialinės įmonės statusą, kurioje didesnė dalis darbuotojų - turintys negalią asmenys. Jos veikla – baldų gamyba. Susitikime dalyvavo 5 darbo biržoje registruoti darbo ieškantys asmenys, turintys negalią, pageidaujantys įsidarbinti medienos šlifuotojo pareigoms. Pažintinio vizito metu įmonės pardavimų vadovė Evelina Rauktienė pristatė įmonės veiklą, supažindino su darbo vieta, gamybinėmis patalpomis, darbo procesu, aptarė kandidatams į laisvas darbo vietas keliamus reikalavimus. Pokalbio metu pardavimų vadovė išklausė kandidatų pageidavimus, pasikeitė kontaktais ir susitarė susitikti antram pokalbiui. Įmonės atstovė ir ieškantys darbo asmenys liko patenkinti šiuo pažintiniu vizitu.

Nuotr. Vizitas įmonėje „Baldupė“

2017 m. gruodžio mėn. 12 d. Šiaulių teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento Joniškio skyriuje vyko Karjeros diena - TAPK UGNIAGESIU GELBĖTOJU!
„Jei esi nepriekaištingos reputacijos, geros sveikatos ir tinkamo bendro fizinio pasirengimo Lietuvos Respublikos pilietis, turintis ne daugiau kaip 50 metų, ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą ir mokantis lietuvių kalbą, rinkis ugniagesio gelbėtojo profesiją“ – kalbėjo Joniškio rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektorė Lina Gerbenienė. Ji supažindino su ugniagesio gelbėtojo profesija ir jos darbo subtilybėmis. Dalyviai aktyviai klausinėjo apie darbo funkcijas, profesijos įgijimo galimybes bei darbo iššūkius. 

Nuotr. Joniškio PGT Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektorė Lina Gerbenienė

2017 m. gruodžio 19 d. ir 21 d. Šiaulių teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento Kelmės skyriuje vyko Karjeros dienos – pardavėjų ir vairuotojų profesijų pristatymai.
Pardavėjų profesiją pristatė Kelmės profesinio rengimo centro atstovės ir darbdavio atstovė Beta Bendikienė. Į susitikimą atvyko 15 kandidatų susidomėjusių pardavėjo specialybe. Kelmės Profesinio rengimo centro profesijos mokytojos R. Palubinskienė ir I. Navickienė išsamiai pristatė pardavėjo mokymo programą, papasakojo apie praktinį mokymą, įsidarbinimo galimybes, mokymo trukmę ir sąlygas. Informavo, kad organizuoja ekskursijas pas darbdavius. Atsakė į dalyvių klausimus. Beta Bendikienė papasakojo apie darbo sąlygas ir pobūdį jų drabužių ir avalynės parduotuvėse. Supažindino kandidates su įmonės darbo grafiku, atsakė į klausimus. Su kiekviena kandidate bendravo individualiai. Labiausiai tinkančius asmenis pakvietė tolimesnei atrankai.
Vairuotojų profesiją pristatė mokymo įmonės UAB "Vaido Sėjūno vairavimo mokykla" vadovas Vaidas Sėjūnas ir UAB „Dadodera“ direktorius Rastidas Genutis. Susitikime dalyvavo 10 asmenų, norinčių mokytis ir pretenduojančių dirbti šį darbą. V. Sėjūnas papasakojo kaip rengiami C ir CE vairuotojo pažymėjimą norintys įsigyti asmenys, apie praktinius bei teorinius mokymus. Aptarė tolimesnes įsidarbinimo galimybes. UAB „Dadodera“ direktorius Rastidas Genutis pristatė savo įmonės veiklą, supažindino su įmonės autotransporto parku, važiuojamais maršrutais. Papasakojo apie vairuotojų darbo sąlygas, keliamus reikalavimus, važiavimo intensyvumą. Atsakė į kandidatų klausimus. Su kiekvienu kandidatu bendravo individualiai. Labiausiai tinkančius asmenis pakvietė tolimesnei atrankai.

Nuotr. Karjeros diena Kelmėje

Tik dirbdami kartu galime pasiekti geriausią  rezultatą ir patenkinti darbdavių poreikius reikiamos kvalifikacijos darbo jėga!
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas