Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Klientų priėmimo laikas
Jaunimo darbo centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Paskatinimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Europos darbdavių dienos – spalio mėnesio atgarsiai
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. lapkričio 7 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Europos darbdavių dienos rugsėjo mėn. Šiaulių teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento klientų aptarnavimo funkcijas vykdančiuose skyriuose išsiskyrė susitikimų su darbdaviais gausa. 

Organizuotas 1 darbo biržoje registruotų asmenų Pažintiniai vizitas į Pakruojo miesto įmonę. Pažintinio vizito tikslas – stiprinti tarpininkavimo įdarbinant veiklą, nukreiptą į darbo pasiūlos ir paklausos derinimą, siekiant tvaraus užimtumo bei sukurti glaudesnį, konstruktyvų darbdavio ir ieškančio darbo asmenų dialogą: 

Plačiau apie Pažintinius vizitus skaitykite čia 

Organizuota 1 Mobili komanda į Akmenės įmonę. Siekiant stiprinti tarpininkavimo įdarbinant veiklą, Darbo biržos įvaizdį, išskirtinį dėmesį skiriant Strateginiams darbdaviams bei aktyviems aptarnaujamo rajono darbdaviams, plečiantiems veiklą rajone, įtraukiant juos į darbo rinkos valdymą, Šiaulių teritorinės darbo biržos klientų aptarnavimo departamento skyrių suburtos Mobilios komandos.

Mobilios komandos paskirtis – savalaikiai ir profesionaliai bei taikant „vieno langelio“ principą pasiekti didesnį paslaugų efektyvumą. 

Plačiau apie Mobilios komandos vizitus į įmones skaitykite čia 

Organizuoti 4 susitikimai su darbdaviais. Siekiant darbo biržos paslaugų plėtros, kokybiško tarpininkavimo įdarbinant paslaugų teikimo, Šiaulių teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento skyriai organizavo seminarus darbdaviams, į kuriuos buvo pakviesti nauji, veiklą plečiantys ir darbo vietas kuriantys darbdaviai. 

Plačiau apie Susitikimus skaitykite čia 

Organizuotos 2 Karjeros dienos Šiaulių ir Radviliškio skyriuose. Darbo ieškantiems asmenims – tai dar viena galimybė susirasti darbą,  susipažinti su darbo rinkos tendencijomis,  pasidalinti patirtimi, gauti naudingų patarimų,  išgirsti ir suprasti darbdavių lūkesčius, užmegzti tarpusavio ryšius, kurie padės darbinantis. Darbdaviams – tai puiki galimybė pristatyti savo įmonę ir atsirinkti darbuotojus. 

Plačiau apie Karjeros dienas skaitykite čia

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas