Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Klientų priėmimo laikas
Jaunimo darbo centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Paskatinimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Europos darbdavių dienų renginiai – karjeros dienos
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. lapkričio 7 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Spalio mėnesį Šiaulių teritorinės darbo biržos klientų aptarnavimo funkcijas vykdantys skyriai organizavo Karjeros dienas. Darbo ieškantiems asmenims – tai dar viena galimybė susirasti darbą, susipažinti su darbo rinkos tendencijomis, pasidalinti patirtimi, gauti naudingų patarimų, išgirsti ir suprasti darbdavių lūkesčius, užmegzti tarpusavio ryšius, kurie padės darbinantis. Darbdaviams – tai puiki galimybė pristatyti savo įmonę ir atsirinkti darbuotojus.

2017 m. spalio mėn. 10 d. Šiaulių teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento Šiaulių skyriuje Kuršėnuose vyko Karjeros diena. Renginio tikslas – darbo ieškančius asmenis, kurie domisi mokymusi, supažindinti su konditerio profesija, motyvuojant juos įgyti šią paklausią profesiją, o asmenis, kurie domisi įsidarbinimu, susipažinti su darbo sąlygomis bei galimybėmis tobulėti.

Renginyje dalyvavo Šiaulių skyriaus vyriausioji specialistė Lina Liaubienė, Šiaulių darbo rinkos mokymo centro atstovės Justina Šaučiūnaitė ir Renata Kančelskienė, du konditerijos įmonių darbdaviai bei septyniolika darbo ieškančių asmenų besidominčių profesinio mokymo galimybėmis. Darbdaviai trumpai pristatė savo įmonių veiklas bei galimybes įsidarbinti. Pasak darbdavių, konditerijos įmonės patiria sunkumų užpildant darbo vietas, nes trūksta tinkamos kvalifikacijos darbuotojų.

Nuotr. Karjeros diena Šiaulių skyriuje

Šiaulių skyriaus vyriausioji specialistė Lina Liaubienė supažindino su situacija darbo rinkoje, nedarbo pokyčiais, įsidarbinimo galimybėmis bei paklausiomis profesijomis. Pranešėja akcentavo, kad siekiant sumažinti darbo paklausos ir pasiūlos nesuderinamumą darbo ieškantys asmenys motyvuojami dalyvauti profesinio mokymo priemonėje.

Šiaulių darbo rinkos mokymo centro atstovės Justina ir Renata dalyvius supažindino su mokymo įstaigos veikla, išsamiai pristatė konditerio profesiją, motyvavo mokytis ir ragino darbo ieškančius asmenis nebijoti gyvenime pasikeitimų. Renata, kuri šiuo metu mokymo centre moko konditerio profesijos, pasidalino savo sėkmės istorija, kuri prasidėjo besimokant konditerės profesijos šioje mokymo įstaigoje.

Renginio metu vyko diskusijos. Darbo ieškantys asmenys bei darbdaviai turėjo klausimų mokymo įstaigos atstovėms apie įgyjamą kvalifikaciją bei konkrečius įgūdžius, kuriuos sėkmingai bus galima pritaikyti darbo vietoje. Septyni iš dalyvavusių panoro atvykti į mokymo įstaigą ir susipažinti su konditerio profesija iš arčiau, susitarta dėl pažintinio vizito. Trys asmenys, išklausę darbdavių siūlomų darbo sąlygų, susitarė su darbdaviais dėl galimybės susipažinti darbo vietomis įmonėse.

 

Nuotr. Karjeros diena Šiaulių skyriuje

2017 m. spalio 31 d. Radviliškio skyriuje organizuota Karjeros diena, siekiant darbo ieškančius asmenis supažindinti su valymo paslaugas teikiančiomis įmonėmis rajone. Klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriuje vyko „Karjeros diena“. Renginį pradėjo skyriaus vedėja Irena Urbelienė, kuri dalyvius supažindino su situacija darbo rinkoje, įsidarbinimo galimybėmis bei pasiūlos ir paklausos pokyčiais. Renginyje dalyvavo mokymo įstaiga UAB „Takoskyra“, jos  projektų vadovė Rūta Paulauskienė pristatė mokymo įstaigą, supažindino bedarbius su valytojo ir kitomis mokymo programomis, privalumais besimokantiems šioje įstaigoje.

Renginyje dalyvavę valytojų paslaugas teikiantys darbdavių atstovai UAB „Gelsauga“ ir UAB „BSS grupė“ pristatė darbo vietoms keliamus reikalavimus, atsakė į renginio dalyviams rūpimus klausimus, užsirašė norinčių įsidarbinti asmenų pavardes. Ieškantys darbo asmenys, kurių buvo susirinkę per 11, taip pat liko patenkinti susitikimu ir gauta naudinga informacija. Po renginio darbo ieškantys asmenys dar ilgai diskutavo su darbdaviais.

 

Nuotr. Karjeros diena Radviliškio skyriuje

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas