Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Klientų priėmimo laikas
Jaunimo darbo centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Paskatinimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Viliojantis pasiūlymas darbo ieškantiems asmenims
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. kovo 13 d.
Kategorija: Darbo rinkos

2017 m. kovo 10 d. gausus būrys Šiaulių teritorinės darbo biržos Joniškio skyriuje registruotų darbo ieškančių asmenų rinkosi į  pažintinį susitikimą - darbo mugę su  Estijoje registruotos įmonės BETON-M Oy atstovais.

Įmonės direktorius Bruno Lill kilęs iš Lietuvos, todėl gerai kalba lietuviškai. Jis susirinkusiems išsamiai pristatė įmonės veiklą, atsakė į klausimus. Įmonė užsiima monolitinių konstrukcijų betonavimu, ji yra viena iš lyderių tarp tokia veikla  užsiimančių Estijos statybos bendrovių, dirbančių Suomijoje. Darbas statant monolitines konstrukcijas susideda iš būsimosios konstrukcijos klojinių ruošimo, armavimo, betonavimo ir kietėjančio betono priežiūros. Šiuo metu įmonėje dirba 44 darbuotojai. Įmonės sėkmės pamatas – kokybiškai atliktas darbas, kurio poreikis rinkoje sparčiai didėja. Įmonės direktorius Bruno Lill susitikimo dalyvius supažindino su darbo sąlygomis, socialinėmis garantijomis, darbuotojams keliamais bendraisiais ir sveikatos reikalavimais. Jis sakė, kad įmonės darbuotojai dvi savaites praleidžia komandiruotėse Suomijoje, kitas dvi savaites namuose.

Nuotr. direktorius Bruno Lill darbo ieškančius asmenis supažindino su darbo sąlygomis įmonėje

Direktorius sakė, kad plėsdama savo veiklą ir ieškodama naujų darbuotojų, įmonė orientuojasi į šiaurės Lietuvos darbo ieškančius asmenis, nes formuoja brigadas kartu su latviais ir estais. 

Į pažintinį susitikimą atvyko 23 Joniškio skyriuje registruoti asmenys. Jie domėjosi gyvenimo sąlygomis komandiruočių metu, sveikatos draudimu, darbo užmokesčiu.

Pažintinio susitikimo pabaigoje 10 darbo ieškančių asmenų nusprendė įsidarbinti šioje įmonėje. Kiti, kurie dar svarstė ar abejojo, apsikeitė kontaktiniais duomenimis su įmonės direktoriumi ir žadėjo tartis dėl vėlesnių susitikimų.

  Nuotr. Joniškio skyriaus bedarbiai susitikimo metu

 

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas