Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Klientų priėmimo laikas
Jaunimo darbo centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Paskatinimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Ūkio subjektų priežiūra
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Jaunimo darbo centras – parodoje „STUDIJOS 2017“
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. vasario 6 d.
Kategorija: Darbo rinkos
 

Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2017“ šiemet vyko jau 15 kartą, jos tikslas – supažindinti abiturientus ir jaunus žmones su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

Jau trečius metus parodoje veikė Jaunimo darbo centro stendas, kuriame dalyvavo bei konsultacijas teikė Šiaulių Jaunimo darbo centro skyriaus specialistės.

Nuotr. Jaunimo darbo centro stendas parodoje

Šių metų parodos šūkis „Laisvė rinktis“,  todėl mobiliame Jaunimo darbo centre lankytojų laukė ne viena interaktyvi veikla: čia jaunuoliai turėjo progą pasikonsultuoti su jaunimo specialistais, spręsti skirtingus profesinio informavimo testus, kurie ne tik padeda pažinti save, bet ir lengviau orientuotis galimybių gausoje.

JDC konsultanto ir psichologo komanda kvietė sudalyvauti simuliaciniame darbo pokalbyje, pokalbio pabaigoje dalyvis išgirdo profesionalų patarimus: ką geriau daryti, kaip elgtis, kokius klausimus užduoti, kad darbo pokalbis būtų sklandus ir teisingas.

 

Nuotr. iš kairės Lietuvos darbo biržos direktorė L. Valalytė ir vyriausioji specialistė E. Norkevičiūtė, stovi: Šiaulių TDB Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja J. Bagdonavičienė, vyriausiosios specialistės E. Šapokienė, R. Veitienė, ESF projekto "Atrask save" su jaunimu dirbanti specialistė-koordinatorė V. Vaičiūnienė

O kūrybingiausi jaunuoliai galėjo dalyvauti žaidime „Darbdavy, tau manęs reikia!“, kuris skatino pagalvoti apie savo unikalias asmenines savybes, kurios reikalingos darbo rinkoje. Parodoje jaunuoliams pristatyta šių metų darbo rinkos prognozė  bei įsidarbinimo galimybių barometrai.

Stende lankytojų taip pat laukė ESF projekto „Atrask save“ konsultantai, pasirengę papasakoti apie Jaunimo garantijų iniciatyvą, visoje Lietuvoje vykstančius jaunuoliams aktualius renginius ir veiklas bei jaunimui rekomendavo tinkamiausią užsiėmimą. EURES atstovai supažindino su praktikos ar darbo galimybėmis užsienyje, atsakė į  lankytojų klausimus.

 

Nuotr. Jaunimas sprendžia profesinio orientavimo testus

Jaunimo darbo centro tikslaskuo daugiau jaunimo supažindinti su atsakingu karjeros planavimu renkantis jiems labiausiai tinkančias profesijas. Tikimės, kad tikslą įgyvendinome ir  jaunuoliai apsilankę parodoje gavo reikiamus atsakymus ir jais naudodamiesi  galės priimti svarbius savo gyvenime sprendimus.

Nedalyvavusiems parodoje turime gerų žinių – visuose Jaunimo darbo centruose rasite atnaujintos informacijos apie mokymo įstaigas! Ateikite!

  • Akmenės jaunimo darbo centre: Taikos g. 1, Naujoji Akmenė, tel. (8 425) 525 03
  • Šiaulių jaunimo darbo centre: Tilžės g. 198, Šiauliai, tel. (8 41) 526 284
  • Joniškio jaunimo darbo centre: Livonijos g. 19A, tel. (8  426) 61 097
  • Kelmės jaunimo darbo centre:  Žemaitės g. 24, Kelmė, tel. (8 427)  54 491
  • Radviliškio jaunimo darbo centre: A. Povyliaus g. 2, Radviliškis, tel. (8 422) 615 09
  • Pakruojo jaunimo darbo centre: Vytauto Didžiojo g. 94, Pakruojis, tel. (8 421) 518 04
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas