Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Informacijos ir konsultacijų centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paskatinimai ir apdovanojimai
Ūkio subjektų priežiūra
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Panevėžio jaunimo darbo centras aktyviai dalyvauja Karjeros dienose
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2018 m. sausio 19 d.
Kategorija: Darbo rinkos
 

Panevėžio jaunimo darbo centras didelį dėmesį skiria bendrojo lavinimo mokyklų mokinių karjeros ugdymui, profesiniam kryptingumui ir tinkamam pasiruošimui darbo rinkai.

2018 m. sausio viduryje Panevėžio jaunimo darbo centras buvo kviečiamas dalyvauti Panevėžio Vyturio progimnazijos Karjeros dienų renginiuose 5-8 klasių mokiniams. Susitikimuose su Jaunimo darbo centro konsultantu aktyviai dalyvavo kiekviena progimnazijos moksleivių klasė. Mokiniai atliko įvairias užduotis bei diskutavo apie savo gyvenimo tikslus, vertybes, svajonių profesijas, įmonėse reikalingus darbuotojus bei stiprino darbo komandoje įgūdžius.

2018 m. sausio 18 d. Panevėžio jaunimo darbo centras dalyvavo Panevėžio rajono Velžio gimnazijos organizuotoje Karjeros dienoje. Karjeros dienos tikslas – ne tik supažindinti moksleivius su karjeros planavimu, bet ir plačiau pažinti tam tikrų profesijų atstovus. Mokiniams pristatytos paklausios profesijos, jaunimo galimybės, didelis dėmesys buvo skiriamas tinkamam profesijos pasirinkimui. Susitikimų su mokinių grupėmis metu mokiniai atliko profesinio kryptingumo užduotis.

Profesinio orientavimo ir karjeros planavimo renginiuose mokiniai skatinami geriau pažinti save, diskutuoti karjeros planavimo klausimais, domėtis darbo rinkos tendencijomis.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas