Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Informacijos ir konsultacijų centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paskatinimai ir apdovanojimai
Ūkio subjektų priežiūra
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Panevėžio jaunimo darbo centras karjeros dienose
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. kovo 17 d.
Kategorija: Darbo rinkos

 

Panevėžio jaunimo darbo centras karjeros dienose

Kovo mėnesį Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklose intensyviai organizuojamos mokiniams skirtos karjeros dienos bei neformalaus ugdymo dienos. Mokyklos organizuoja išvykas į aukštąsias bei profesines mokyklas, susitikimus su švietimo įstaigų atstovais, lektoriais karjeros planavimo klausimais.

Karjeros dienos mokyklose

Prisidėti prie Karjeros dienų organizavimo kviečiamas ir Panevėžio jaunimo darbo centras. Bendrojo ugdymo mokiniams skiriamas didelis dėmesys diskusijoms apie tikslų kėlimąsi, laiko planavimo svarbą, aptariamos sėkmės istorijos. Mokiniai paskaitų metu taip pat supažindinami su profesijos rinkimosi svarbiausiais žingsniais, dažniausiai daromomis klaidomis. Susitikimų metu dalyviams pristatomas Įsidarbinimo galimybių barometras 2017 metams bei jaunimo situacija darbo rinkoje.

Neformalaus ugdymo dienos

Neformalaus ugdymo dienų metu mokiniai lankosi Panevėžio jaunimo darbo centre ir susipažįsta su Jaunimo darbo centro teikiamomis paslaugomis, dalyvauja diskusijose apie savęs pažinimo svarbą, atlieka įvairias praktines profesinio kryptingumo ir savęs pažinimo užduotis. Jaunesniųjų klasių mokiniai ypač noriai išmėgina metodinę priemonę „Profesijų labirintas“.

Mokinių atsiliepimai

Mokiniai teigiamai vertina metodines priemones, galimybes padirbti grupėse su klasės draugais, atsakinėti į savęs pažinimo klausimus. Vyresniųjų klasių mokiniai džiaugiasi interaktyviomis užduotimis, kurių metų tenka išeiti iš komforto zonos, pristatyti save, pagalvoti apie savo svajones, tikslus, darbo vertybes, gebėjimus bei asmenines savybes.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas