Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Informacijos ir konsultacijų centrai
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Dokumentai
Informacija apie darbo užmokestį
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Paskatinimai ir apdovanojimai
Ūkio subjektų priežiūra
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Karjeros konsultantų lyginamieji mokymai
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. kovo 17 d.
Kategorija: Darbo rinkos
 

2017 m. kovo 15 d. Panevėžio teritorinėje darbo biržoje Panevėžio skyriuje vyko Karjeros konsultantų lyginamieji mokymai, kuriuose dalyvavo Panevėžio, Rokiškio, Biržų, Kupiškio, Pasvalio karjeros konsultantai ir klientų aptarnavimo departamento specialistė. Buvo aptarta klientų nukreipimo individualioms konsultacijoms tvarka, karjeros konsultantų užduotys 2017 m., pasidalinta gerąja patirtimi apie klientų aptarnavimo kokybės  tobulinimą, darbą su socialiniais partneriais.

Karjeros konsultantų klientai ne retai yra priklausantys socialinės atskirties asmenų grupei, kuriems reikalinga kompleksinė ir kitų įstaigų pagalba. Teikiant įvairiapusę socialinę pagalbą darbo ieškantiems asmenims Panevėžio skyriaus darbuotojai bendradarbiauja su CARITO, Maisto banko, Panevėžio socialinių paslaugų centro atstovais. Karjeros konsultantas dirba ne tik darbo biržos patalpose, bet, esant poreikiui, ir palydi klientą į kitas įstaigas. Bendravimo problemų turintys klientai palydimi pas darbdavį, jiems padedama sudalyvauti darbo pokalbyje ar apžiūrėti darbo vietą.

Bedarbiai, kurie dėl įvairių priežasčių negali įsidarbinti, skatinami įsitraukti į savanoriškas veiklas. Pagal savanorystės principą Panevėžio socialinių paslaugų centre pradėjo dirbti trys darbo biržoje registruoti asmenys.

 

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas