Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
ESF projektų valdymas
Kontaktai
ESF projektai
ESF projektų rezultatai
Įgyvendinti ESF projektai
EGF parama
Asmenų, atsakingų už ESF finansuojamus projektus, kontaktai 

Veiklos sritis Vardas, pavardė Telefonas El. paštas

Projektas „Naujas startas”
Asmuo, atsakingas už projekto administravimą ir veiklų įgyvendinimo koordinavimą Audronė Giraitienė (+370 343) 97 857 Audronė.Giraitienė@ldb.lt
Projekto finansininkas Dalytė Jasulaitienė (+370 343) 97 855 Dalyte.Jasulaitiene@ldb.lt 

Projektas „Atrask save”
Projekto koordinatorius Marijampolės skyriuje Rūta Geležienė (+370 343) 50 285 Ruta.Geleziene@ldb.lt 
Projekto koordinatorius Vilkaviškio skyriuje Neringa Simanaitytė (+370 342) 41 363 Neringa.Simanaityte@ldb.lt 
Projekto koordinatorius Šakių skyriuje Julija Kuncaitienė (+370 345) 60 748 Julija.Kuncaitiene@ldb.lt 
Asmuo, atsakingas už projekto administravimą ir veiklų įgyvendinimo koordinavimą Rita Mockuvienė (+370 343) 50 285 Rita.Mockuviene@ldb.lt
Projekto finansininkas Dalytė Jasulaitienė (+370 343) 97 855 Dalyte.Jasulaitiene@ldb.lt 

Projektas „Nekvalifikuotų asmenų kompetencijų didinimas
Projekto koordinatorius Rolandas Bunikis (+370 343) 92 199 Rolandas.Bunikis@ldb.lt
Projekto finansininkas Asta Prajarienė (+370 343) 97 855 Asta.Prajariene@ldb.lt

Projektas „Ilgalaikių bedarbių įdarbinimo rėmimas
Projekto koordinatorius Zita Misiūnienė (+370 343) 97 857 Zita.Misiuniene@ldb.lt
Projekto finansininkas Ramutė Naumavičienė (+370 343) 97 855 Ramute.Naumaviciene@ldb.lt 

Projektas „Parama socialinėms įmonėms 2015-2016 m.
Projekto koordinatorius Audronė Giraitienė (+370 343) 97 857 Audrone.Giraitiene@ldb.lt
Projekto finansininkas Asta Prajarienė (+370 343) 97 855 Asta.Prajariene@ldb.lt

Projektas „Vyresnio amžiaus bedarbių rėmimas
Projekto koordinatorius Audronė Giraitienė (+370 343) 97 857 Audrone.Giraitiene@ldb.lt
Projekto finansininkas Ramutė Naumavičienė (+370 343) 97 855 Ramute.Naumaviciene@ldb.lt

Projektas „Pagalba neįgaliesiems”
Projekto koordinatorius Zita Misiūnienė (+370 343) 97 857 Zita.Misiuniene@ldb.lt
Projekto finansininkas Aurelija Zdanytė (+370 343) 97 855 Aurelija.Zdanyte@ldb.lt


Informacija atnaujinta: 2017.09.18 08:41