Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Veiklos ataskaitos
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Susitikimas su UAB „Kelio ženklai“ atstovais
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2018 m. balandžio 6 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Plėtojant bei stiprinant bendradarbiavimą su darbdaviais, balandžio 5 d. Marijampolės teritorinės darbo biržos Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė ir paslaugų darbdaviams specialistė Rasa Raudonaitienė lankėsi UAB „Kelio ženklai“ įsikūrusioje Pilviškiuose, Vilkaviškio rajone.

UAB „Kelio ženklai“ priklauso AB „Invalda INVL“ įmonių grupei. Tai viena didžiausią turtą valdančių ir investuojančių bendrovių Lietuvoje. Įmonėje dirba 86 darbuotojai. Įmonė veiklą vysto 2 pagrindinėmis kryptimis: kelio ženklų, atramų, kitų mažosios architektūros elementų gamyba (Metalo padalinys) ir ąžuolo masyvo baldų gamyba bei eksportas (Baldų padalinys). Įmonė daug dėmesio skiria gamybos proceso ir kokybės kontrolės sistemų tobulinimui, yra socialiai atsakinga.

Įmonės direktorius Donatas Sventickas supažindino su įmonės veikla, darbo pobūdžiu, specifika, įsidarbinimo galimybėmis bei keliamais reikalavimais darbuotojams. Skyriaus vedėja Reda Besasparienė įmonės atstovus supažindino su aktyvios darbo rinkos politikos priemonėmis ir galimybe dalyvauti jose. Darbo biržos atstovai turėjo galimybę apžiūrėti gamybines patalpas ir susipažinti su produkcijos gamybos procesu, darbo vietų specifika.

UAB „Kelio ženklai“ šiuo metu trūksta darbuotojų, tuo tikslu aptartos laisvos darbo vietos ir galimybė pasinaudoti darbo biržos teikiama darbo mugės paslauga. Diskusijos metu įmonės personalo valdymo ir vadybos praktikė Irma Kaminskienė su darbo biržos vyr. specialiste Rasa Raudonaitiene sutarė dėl darbo mugės laiko ir vietos. Skyriaus vedėja su įmonės vadovu aptarė galimybę įmonėje organizuoti pameistrystės programą bei galimas bedarbių motyvavimo priemones.

Susitikimo pabaigoje pasidžiaugta susitikimo rezultatyvumu bei numatyti abipusiai naudingo bendradarbiavimo būdai ir jų vystymo perspektyvos.  

Informaciją parengė
Vilkaviškio skyriaus vyr. specialistė
Rasa Raudonaitienė

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas