Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Veiklos ataskaitos
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Jaunuolius kvietė rinktis policijos pareigūno profesiją
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2018 m. kovo 12 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Kovo 9 d. Marijampolės jaunimo darbo centre vyko informacinis renginys su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis Edita Ežerskiene ir Akvile Klimavičiūte. Renginio tikslas - pristatyti jaunuoliams policijos darbą ir paskatinti juos rinktis policijos pareigūno profesiją.

Apie policijos pareigūno profesiją pastaruoju metu kalbama labai dažnai, viešoje erdvėje gausu informacijos apie policininko darbą. Bet ne visi žino, kokį sunkų kelią turi nueiti jaunas žmogus, kad galėtų tapti policijos pareigūnu.

"Manau, kad romantikos policijos darbe mažai, nes tai yra jėgų, patirties, išsilavinimo ir drąsos reikalaujanti tarnyba, joje turi dirbti ypatingi žmonės", - akcentavo pareigūnės.

Pareigūnės trumpai ir aiškiai papasakojo apie policininko profesiją, jos ypatumus ir apie tai, kokie reikalavimai yra keliami būsimiems pareigūnams, kvietė merginas ir vaikinus tapti jaunesniaisiais policijos rėmėjais. Renginio metu jaunuoliai sužinojo kur įgyti policininko profesiją, kokias funkcijas atlieka įvairių grandžių policijos pareigūnai, ir kur galima su šia profesija susipažinti iš arčiau. Pareigūnės kvietė dalyvauti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuojamoje atvirų durų dienoje, kuri vyks kovo 14 d. (trečiadienį) 14.00 val.  Šiemet šis renginys tikslingai skiriamas vyriausiems (baigiamųjų klasių) mokiniams, ketinantiems rinktis policininko profesiją ar ateitį siejantiems su darbu šioje institucijoje. Renginio metu bus atsakyta į aktualiausius, kiekvienam stojančiajam labiausiai rūpimus klausimus. Su mokiniais kalbėsis ir į klausimus atsakys Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto bei Lietuvos policijos mokyklos atstovai, Lietuvos kelių policijos tarnybos, Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimų centro, Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ atstovai, Marijampolės policijos rėmėjai. Vyks individualios konsultacijos.

Renginys vyks Marijampolės savivaldybės administracijos I a. salėje (Marijampolė, Jono Basanavičiaus a. 1).

Informaciją parengė
Jaunimo užimtumo skyriaus vyr. specialistė
Loreta Barkauskienė

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas