Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Veiklos ataskaitos
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Marijampolės teritorinės darbo biržos Vilkaviškio skyriaus darbuotojai lankėsi UAB „Mantinga“
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2018 m. kovo 8 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Kovo 6 d. Marijampolės teritorinės darbo biržos Vilkaviškio skyriaus darbuotojai, pasinaudoję įmonės kvietimu, apsilankė modernioje, vienoje didžiausių Rytų Europoje šaldytų duonos ir pyrago gaminių įmonių grupėje „Mantinga“, kurią sudaro 3 įmonės ir dirba apie 1600 dirbančiųjų. Vizito tikslas – tiesiogiai susipažinti su įmonės veikla, darbo pobūdžiu, specifika, aptarti įsidarbinimo galimybes įmonėje, išsiaiškinti darbuotojams reikalingas kompetencijas bei reikalavimus darbo vietose.

Darbo biržos atstovai turėjo galimybę ne tik išgirsti apie įmonės veiklą, jos išskirtinumą, gamybos apimtis ir pajėgumus, bet ir pamatyti, kaip vyksta gamyba  trijose, technologiškai pažangiose, įdiegusiose aukštus kokybės bei kontrolės standartus gamyklose. Ekskursijos metu UAB „Mantinga“ darbuotojai supažindino su įmonėje gaminamos produkcijos gamybos procesu, darbuotojams keliamais reikalavimais, konkrečiomis darbo vietomis, reikalingu išsilavinimu bei savybėmis norint įsidarbinti įmonėje.

Vizito pabaigoje vyko diskusija su įmonės personalo skyriaus darbuotojais. Darbo biržos atstovai buvo aktyvūs, domėjosi gamybos procesais, produkcijos  rūšimis bei ekologiškumu, darbuotojų motyvavimą ir jų įsitraukimą į veiklų gerinimo procesus. Pasak personalo direktorės Sonatos Misiukevičienės, įmonė orientuota ne tik į pačių darbuotojų motyvavimo sistemą, bet dėmesys yra rodomas ir darbuotojų vaikams. Diskusijos metu kalbėta apie šiuo metu laisvas darbo vietas, aptartos šiandienos aktualijos bei tolimesnis bendradarbiavimas siekiant didinti bedarbių užimtumą.

Nors įmonė veiklą vykdo Marijampolėje, tačiau išsprendusi darbuotojų pavėžėjimo problemą, yra vienas didžiausių Vilkaviškio rajono darbdavių.

Vizitas į UAB „Mantinga“ buvo abipusiai naudingas ir produktyvus. Kaip liaudies išmintis byloja „Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti“.


Iš kairės Vilkaviškio skyriaus vyr. specialistės: Rasa Raudonaitienė, Renata Baltūsytė, Aušra Blauzdžiūnienė, Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė, personalo direktorė Sonata Misiukevičienė

Informaciją parengė
Vilkaviškio skyriaus vyr. specialistė
Rasa Raudonaitienė

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas