Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Veiklos ataskaitos
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Pažintinis vizitas į UAB „FurnMaster“
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2018 m. vasario 9 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Marijampolės teritorinės darbo biržos Marijampolės skyrius organizavo ieškantiems darbo asmenims pažintinį vizitą ir darbuotojų atranką į laisvas baldų pramonės darbininkų darbo vietas minkštų baldų gamybos įmonėje UAB „FurnMaster“.

Sausio 30 dieną būrys ieškančių darbo asmenų, lydimi Marijampolės skyriaus darbo su darbdaviais specialisčių D. Bulotienės ir Z. Budrevičienės, nuvyko į Marijampolėje naujai įsikūrusią uždarąją akcinę bendrovę „FurnMaster“. Joje vyko susitikimas su įmonės atstovais dėl darbuotojų atrankos. Pradžioje projekto vadovas Evaldas Sadauskas supažindino su įmonės veikla, parodė gamybines patalpas. Pageidaujantys  dirbti, turėjo galimybę vietoje apžiūrėti konkrečias darbo vietas, pasikalbėti su dirbančiaisiais.

UAB „FurnMaster“ yra dukterinė Danų kapitalo kompanijos Gabriel A/S įmonė, 2012 m. spalio mėn. įsikūrusi Vilkaviškyje. 2018 m. sausio mėn. įmonė persikėlė į naujas patalpas Marijampolėje.
„FurnMaster” yra lyderiaujanti kompanija, veikianti pasauliniu mastu, teikianti inovatyviausias, pridėtinę vertę kuriančias minkštų baldų projektų vystymo bei gamybos paslaugas. Įmonės veiklos pagrindas – plataus spektro minkštų baldų gamyba, jungianti tekstilės ir baldų apmušimo medžiagas į vieningą procesą.
Pagrindiniai gamybos procesai: audinių bei natūralios odos sukirpimas, užvalkalų siuvimas, minkštinančių medžiagų apklijavimas, apmušimas ir pakavimas.
Įmonė nuolatos siekia būti kompetetingu ir inovatyviu partneriu baldų siuvimo ir apmušimo srityje pasaulyje lyderiaujantiems biurų, konferencijų ir gyvenamųjų patalpų baldų gamintojams.
“FurnMaster” tikslas – maksimaliai optimizuoti gamybos kaštus, užtikrinti produkcijos aukštą kokybę, bei trumpiausius gamybos terminus.

Susitikimo metu ieškantys darbo asmenys pateikė gyvenimo aprašymus dėl tolimesnės atrankos į laisvas darbo vietas.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas