Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Veiklos ataskaitos
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Projekto „Atrask save“ dalyvės Monikos darbų paroda
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2018 m. sausio 11 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Sausio 10 d. Marijampolės kultūros centre vyko projekto „Atrask save“ dalyvės Monikos Alavočiūtės darbų paroda – performancas „Būkime išskirtinės!”. Parodoje  eksponuojami Monikos rankų darbo rūbai. Kolekcijos pristatyme dalyvavo Monikos artimieji, šokių studija „Intrus”, draugai, buvę mokytojai, Marijampolės teritorinės darbo biržos Jaunimo užimtumo skyriaus darbuotojai.

 “Monika tu esi pavyzdys kiekvienam jaunam žmogui, kad siekiant svajonių jos pildosi”, - akcentavo Marijampolės kultūros centro specialistė etnokultūrai ir  parodų organizatorė Onutė Surdokienė.

Užsiregistravusi darbo biržoje mergina buvo pakviesta dalyvauti projekte  „Atrask save“. Jame Monika įgavo naujos patirties, pasitikėjimo savimi, labiau pažino save. Projektas suteikė daugiau drąsos ir optimizmo siekti savo svajonių. Jo metu užsimezgė naujos pažintys, įgijo reikiamų žinių ir drąsos verslui kurti. Todėl Monika ryžtingai nusprendė pretenduoti į Europos Sąjungos finansuojamo projekto „Naujas startas“ skiriamą subsidiją pagal savarankiško užimtumo rėmimo priemonę. Jos tikslas - susikurti darbo vietą sau ir įsigyti reikiamas darbo priemones. Per du mėnesius mergina parengė paraišką, pateikė reikiamus dokumentus ir įsteigė individualią įmonę „Monalos dizainas“. Per kitus du mėnesius ji gavo subsidiją ir įsigijo reikalingas darbo priemones:  kompiuterinę mezgimo mašiną su priedais (antra adatinė, intarsijos karietėlė, prietaisas spalvoms keisti, kiauraraščio karietėlė, karietėlė žakardui, siūlų vyniotuvas, stalas mezgimo mašinai, kompiuterį, siuvimo mašiną, overloką, lyginimo sistemą, moterišką, vyrišką ir vaikišką manekėnus beir lazerines graviravimo - pjovimo stakles). Šiuo metu savo darbo vietoje Monika kuria ir gamina megztus, nertus ir siūtus drabužius, kuriuos ir pristatė savo parodoje.

„Pomėgis arba hobis – tai veikla, kurią žmogus pats pasirenka atsižvelgdamas į savo skonį ir talentą bei ja mėgaujasi. Šiandien mano pomėgis tapo mano gyvenimo dalimi – įkurta mados studija „Monalos dizainas“. Mano svajonė tapo realybe. Noriu padėkoti savo šeimai, fotografei Editai, draugams, Marijampolės teritorinės darbo biržos Jaunimo užimtumo skyriaus kolektyvui, parodos organizatorei Onutei Surdokienei ir visiems kitiems, kurie palaikė mane bei prisidėjo prie mano svajonės įgyvendinimo“, - džiaugėsi Monika.

Monikos darbų paroda veiks iki vasario 3 d.

Informaciją parengė
Jaunimo užimtumo skyriaus vyr. specialistė
Loreta Barkauskienė

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas