Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Veiklos ataskaitos
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Didėja e.paslaugų populiarumas
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. gruodžio 6 d.
Kategorija: Darbo rinkos
 

Tarp įvairių darbo paieškos būdų vis populiaresnė tampa internetinė darbo paieška Lietuvos darbo biržos interneto svetainėje. Internetas ir jo galimybės palengvina ne tik ieškančių darbo, bet ir verslininkų kasdienes užduotis. Teikdami paslaugas elektroninėje erdvėje įžvelgiame galimybę efektyvinti veiklą, mažinti administracinę naštą verslui.

Didėjant gyventojų skaitmeniniam raštingumui, elektroninių paslaugų populiarumas auga visose srityse dėl jų patogumo: visa informacija pateikiama vienoje vietoje ir prieinama visiems žmonėms visą parą, taip sutaupomas laikas ir išlaidos.

Darbo biržos elektroninių paslaugų populiarumas ir naudojimasis jomis taip pat nuolat auga. Kiekvienas darbo ieškantis asmuo ar darbdavys gali pasirinkti būtent jam, tuo metu, aktualias darbo biržos paslaugas. Pastebima tendencija, kad šių paslaugų vartotojais užsiregistravę asmenys jomis naudojasi pakartotinai ir tai nėra vienkartinis prisijungimas. Per 2017 m. vienuolika mėnesių darbo biržos elektroninėmis paslaugomis pasinaudojo 38,5 proc. Marijampolės teritorinės darbo biržos klientų: 38,1 proc. darbo ieškančių asmenų ir 44,4 proc. darbdavių.

Darbdaviai gali skelbti viešai jiems patogiu metu laisvas darbo vietas internete, greitai ir paprastai vykdyti kandidatų atranką, peržiūrėti jų CV, siųsti elektroninius pranešimus kandidatams ir elektroniniu būdu bendrauti su darbo biržos specialistais.

 Darbo ieškantys asmenys, naudodamiesi elektroninėmis paslaugomis, gali sukurti ir redaguoti savo CV, jį tiesiogiai nusiųsti darbdaviui, ieškoti darbo pasiūlymų pagal pasirinktus kriterijus, užsisakyti el. pašto žinutes apie dominančius darbo pasiūlymus, užpildyti supaprastintą išankstinės registracijos darbo biržoje formą, peržiūrėti darbo biržos išduotą rekomendaciją įsidarbinti ir siūlomo darbo aprašymą, užsisakyti darbo biržos išduodamas pažymas, tiesiogiai bendrauti su priskirtu darbo biržos specialistu, pakeisti ir suderinti apsilankymo darbo biržoje laiką.

Lietuvos darbo biržos interneto svetainė www.ldb.lt – didžiausias šalyje darbo skelbimų ir darbo ieškančiųjų asmenų portalas bei elektroninė darbuotojų paieškos ir atrankos sistema.

Kviečiame ir toliau naudotis Lietuvos darbo biržos elektroninėmis paslaugomis - tai greita, patogu, informatyvu ir efektyvu. Jau dabar prisijunkite prie Lietuvos darbo biržos svetainės.
Jei dar nesiregistravote svetainėje -
registruokitės.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas