Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Veiklos ataskaitos
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Darbo rinka pasipildė kvalifikuotais specialistais
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. rugpjūčio 7 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Vasarą universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų absolventai suintensyvina darbo paiešką. Per birželio ir liepos mėnesius Marijampolės teritorinėje darbo biržoje jų įsiregistravo 100, tai 30,6 procento mažiau nei pernai.

2017 m. rugpjūčio 1 d. Marijampolės teritorinėje darbo biržoje registruotas 91 ieškantis darbo absolventas, iš jų 25 – įgiję aukštąjį universitetinį, 18 – aukštąjį koleginį išsilavinimą ir 48 – su profesine kvalifikacija. Marijampolės skyriuje darbo ieško 29 specialistai su aukštuoju išsilavinimu ir 25 – su profesine kvalifikacija, atitinkamai Vilkaviškio skyriuje - 7 ir 10, Šakių skyriuje - 7 ir 13 absolventų. Darbo ieškančių specialistų tarpe dominuoja teisininkai (6 absolventai), ekonomikos bei apskaitos (5) ir žemės ūkio specialistai (3). Darbo ieško paklausias profesijas įgiję jauni apdailininkai (7), automobilių mechanikai (8), siuvėjai operatoriai, staliai, virėjai ir kt.

Jeigu Jums trūksta jaunų, motyvuotų ir kvalifikuotų specialistų ar darbuotojų, siūlome atkreipti dėmesį į absolventų sąrašą.

Primename, kad darbdaviai, norintys paskelbti laisvas darbo vietas, peržiūrėti informaciją apie darbo ieškančius asmenis bei atlikti darbuotojų paiešką ir atranką pagal darbo skelbimus greičiau ir patogiau, tai padaryti gali naudodamiesi elektronine Lietuvos darbo biržos paslauga:
http://www.ldb.lt/LDBPortal/Authentication/Register.aspx?branch=emp&pageId=b78d629e-4472-4f2e-aa27-d2df377459e6
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas