Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Veiklos ataskaitos
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Pataisos namai: ,,Manęs tikrai negąsdina karjeros galimybės šioje įstaigoje“
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. liepos 24 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Renginių ciklo „Nuo diplomo iki darbo sutarties“ dalyviai – absolventai ir abiturientai – lankėsi Marijampolės pataisos namuose. Šio apsilankymo tikslas – pristatyti darbo bausmių vykdymo sistemoje prasmę, taip prisidedant prie Lietuvos jaunimo motyvacijos skatinimo renkantis profesiją. Kaip ir kitose institucijose, jaunuoliai čia galėjo susipažinti su karjeros galimybėmis, tai pat diskutavo apie demokratinės sistemos vertybes.

Marijampolės pataisos namų Personalo skyriaus viršininkė Kristina Smolskienė renginio dalyviams pristatė Kalėjimų departamento mokymų programą, papasakojo, kaip tapti pataisos pareigūnu. Jaunuoliai žiūrėjo video filmą apie pataisos pareigūno kasdienybę, o vėliau turėjo galimybę įvertinti nuteistųjų gyvenimo sąlygas.

„Vaizdas daug geresnis, nei įsivaizdavau. Manęs tikrai negąsdina karjeros galimybės šioje įstaigoje“, – apžiūrėjusi nuteistųjų gyvenimo sąlygas, įspūdžiais dalinosi Vaiva.

Po susitikimo akcijos dalyviai teigė, jog jiems buvo tikrai įdomu ir patirti įspūdžiai skatina pagalvoti apie šio karjeros kelio pasirinkimą. Taip pat malonu buvo sutiki ir pabendrauti su darbo biržos buvusiais klientais, dabar jau Marijampolės pataisos namų darbuotojais. Anksčiau jie taip pat buvo atvykę į Jaunimo darbo centro organizuotą renginį ir tapo šios įstaigos darbuotojais.

Šiuo metu Marijampolės pataisos namuose yra 20 laisvų darbo vietų pareigūno pozicijai užimti. Marijampolės jaunimo darbo centrą ir Marijampolės pataisos namus jau daug metų sieja glaudūs bendradarbiavimo ryšiai.

Informaciją parengė
Jaunimo užimtumo skyriaus vyr. specialistė
Loreta Barkauskienė

 

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas