Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijų iniciatyva
Klientų priėmimo laikas
Atviro informavimo sistema
Bendradarbiavimas
Veiklos ataskaitos
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
Marijampolės jaunimo darbo centras su lankytojais paminėjo Tarptautinę kultūros darbuotojo dieną
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas
2017 m. balandžio 13 d.
Kategorija: Darbo rinkos

Balandžio 15-ąją pasauliui minint Tarptautinę kultūros dieną, Marijampolės jaunimo darbo centras savo lankytojus pakvietė į ekskursiją po Marijampolės kultūros centrą. Apsilankymo tikslas buvo susipažinti su kultūros darbuotojo profesija.

„Kultūros centras šiose patalpose veikia nuo 2006 metų. Balandžio 15 d. yra Tarptautinė kultūros diena. Ši diena pasirinkta todėl, kad 1935 m. balandžio 15 d. Vašingtone Amerikos žemyno 21 šalis ratifikavo Rericho Paktą – sutartį dėl meno, mokslo įstaigų ir istorinių paminklų apsaugos karo ir taikos metu. Jos simboliu pasirinkta Taikos vėliava (plevėsuojanti prie kultūros centro) – rubino spalvos žiedas, juosiantis tris rubino spalvos skritulius baltame fone, reiškiantis „taika per kultūrą“. Ši diena minima siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūros vertybes“, - prisistatė jaunimui Marijampolės kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Ričardas Mockus.

Jaunimas lankėsi Kultūros centro patalpose, kur gali užeiti ne kiekvienas lankytojas, apžiūrėjo M. B. Stankūnienės galerijoje ruošiamą ekspozicijai architektų Redos ir Algirdo Marcinkevičių parodą. Direktoriaus pavaduotojas papasakojo jaunimui apie savo karjeros kelią, kurį sulygino su rože. Rožė - graži, bet ir dygliuota. Jis patarė merginoms ir vaikinams atsirinkti, kas kiekvienam svarbu, ir kryptingai eiti link to tikslo, nes didelis blaškymasis neduoda didelės naudos žmogui.

Jaunuoliai susipažino ne tik su Kultūros centre dirbančių darbuotojų profesijomis, bet ir galimybėmis dalyvauti įvairiose edukacinėse programose. Šiuo metu vyksta margučių marginimo edukacinė programa, čia gali susipažinti su margučių marginimo technikomis ir numarginti savo margutį.  

Informaciją parengė
Jaunimo užimtumo skyriaus vyr. specialistė
Loreta Barkauskienė

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas